Düşüncelerinizi paylaşır mısınız?

bende aynı hatayı yapmıstım yıllar önce.ama amacım onu kazanmaktı.cünkü yası benden büyük oldugu için beni kabul etmeyeceğini düşünmüştüm.sorun yapmadı önce.özür diledim affetti.ama ayrılmak istediğinde bahanesi olmadıgı için bu konuyu öne sürdü ve bitti.bosver arkadasım ugrasma.degmezz

Bu soruyu sorması normal.Birlikteliklerde

Sorulur tabikide.Sende ona sorabilirsin.

Bence büyütüyorsun.Cevabını vermişsin zaten,
inanmıyorsa yalan diyorsa ozaman ayrılırsın gider............

Daha önce de yeni sorduğunda da doğruyu söylediyseniz ortada bir sorun yok demektir...
Sorun ne peki...
Ben 1,5 yıldır çıktığım sevgilimi 1,5 yıldır yaşım ve okulum hakkında kandırıyorum. Bunu öğrenir öğrenmez de daha önce kaç kişiyle çıktığımı sordu, ben napıyım...
Bu dert mi şimdi....
Sorar tabiii, aldatılmışlık psikolojisi bu...
Demekki geçmiş ilişkilere önem veriyor, ona 1,5 yıldır yalan söylediğini öğrendiğinde de bu soruyu tekrar sorarak daha önce doğru söyleyip söylemediğini kontrol etmeye çalışmış....
Bu soruyu sorduğu için ayrılmayı mı düşünüyorsunuz, bence sevgiliniz 1,5 yıldır kandırıldığı halde sizi affetmiş tabii ki de kafasında soru işaretleri oluşabilir ve bunları aydınlatmak için sorular sorabilir...

Ayrıca olumlu cvplar olduğu gibi hoşunuza gitmeyen cevaplar da olacaktır, bunları da olgunlukla karşılamak zorundasınız, sadece olumlu cevap istiyorsanız, konu başlığınızda lütfen yazın, sadece olumlu yorum yapacaklar yorum yapsın, olumsuz yorum yapanlara anında sinirlenirim deyin de biz de ona göre yorum yapalım...

bence sen haklısın güzelim ne demek kaç kişiyle çıktın.çok saçma bir soru bence.tabiki olmuştur geçmişte çıktığın kişiler ama o geçmişte kalmıştır.erkek arkadaşını ne ilgilendirirki.şimdi kaç kişile çıktın der sonra onla ne yaptınız nere gittiniz der.sonra başına kakmaya başlar.

canımmm seni çok iyi anlıyorum ama 1,5 senelk bir ilişkide birazcık geç sorulmuş bi soru bu benim sevgilimle çıktıgımız ilk dönemler aynen şu sorulara maruz kaldım
kaç kişiyle çıktın
ilişkin ne derecedeydi
nerdeler onlar
onlara nasıl davrandın
kız arkdaşların kim
onlarla buluşunca erkeklerde oluomu
daha neler nelerrrr:KK70:
msnde erkk varmı
eskide olanları gördü akrdaşlarımı onlarda tek tük kim bunlar
ne derece tlf numaraları varmı
ben varken ilklerde knşomuydun
hiçgörüştünmü onlarla
yaniii bende ilkten bozuldum hatta demiştim güvenmiomusun 10 kere soruodu çünkü tam emin olmak istiorum dedi ilerde çıkmasınlar diye ve bunlar bisüre sora biter dedi ve 7 ay geçti şimdi bunlar asla yok biz ilerisi hayallerimiz olur bunlar örnek verdimki için rahat olsun hekrsin sevdigi sorar ama 1 5 yıllık ilişkide biraz saçma geldi sorması biliomuydu bunları onlarıda bilmiorum ama takma degmez geçer hepsi öpüorumm

Ayrıca olumlu cvplar olduğu gibi hoşunuza gitmeyen cevaplar da olacaktır, bunları da olgunlukla karşılamak zorundasınız, sadece olumlu cevap istiyorsanız, konu başlığınızda lütfen yazın, sadece olumlu yorum yapacaklar yorum yapsın, olumsuz yorum yapanlara anında sinirlenirim deyin de biz de ona göre yorum yapalım...

ben olumsuz yorum yaptığın için birşey söylemedim.yukarıdaki cevaplarımda kaç kişiyle çıktığımı falan yalan söylemedim diye yazmıştım aynı şeyi beni suçlar bir üslupla yazmışsın onun dışında zaten olumsuz yorum yapan olmadı...

gökçe yalan söylemişssin ve karşı taraf tereddütlü seni yanıdan tanımak istiyor.. bıraksaydı dahamı iyi olucaktı ?? sna bir şans daha vermiş ve yeni baştan tanımak istemiş hala kendimi savunuyorsun kuzum sen??...

gökçe yalan söylemişssin ve karşı taraf tereddütlü seni yanıdan tanımak istiyor.. bıraksaydı dahamı iyi olucaktı ?? sna bir şans daha vermiş ve yeni baştan tanımak istemiş hala kendimi savunuyorsun kuzum sen??...

hayır canım bir arkadaşım da böyle söylemişti de neyse...

Son düzenleyen: Moderatör:
cnm sende bence çok çocukluk etmişin yalan yalanı doğurur ark.ın" bu bana bu konuda yalan konustuysa bu konudada yalan konusmustur" diye düşünmüştür e haksızda sayılmaz özür dilemek sarsılan güveni tamir etmez sen basta yapmıssın hatayı ben olsam şimdi her söylediğini kafamda tartarım doğru mu diye

beni seviyor musun diye sordu tabiki dedim ispatla ozaman dedi inanamıyorum ya....

Son düzenleyen: Moderatör:
basta da kimseyle cikmadim desiysen bu yalanin ardina belki ondanda suphemenmistir dogruyu soyle bence

beni seviyor musun diye sordu tabiki dedim ispatla ozaman dedi inanamıyorum ya....

Sana güven sorunu var sanırım sevgilinin ya da sevgini dile getirmene ve yinelemene ihtiyacı var CADIARZU Bu aralar yoğun bir dönemden geçiyor olabilir...

Sana güvenmiyor ve kendine de...zor bir durum kızmakta haklısın...

sevgilinin sana olan güveni sarsılmış anlaşılan.CADIARZU
bundan sonra ona karşı hep dürüst olmanı öneririmyerimseniben

X