Duvar kağıdına tablo asmak

Off ya hep oğuz atay’ın yuzunden. Annemlerin evinde genç kızken de, heryeri çivilerle kaplı öğrenci evindeyken de, eski eşimle aldığımız evde de, gecen seneye kadar oturduğum babama ait olan evde de tablo resım süs esyası asmadım, tutunamayanları okumak için şehir değiştirip kiraya çıkacak zamanı buldum.
“”Yatağımın karşısında bir pencere var. Odanın duvarları bomboş. Nasıl yaşadım on yıl bu evde? Bir gün duvara bir resim asmak gelmedi mi içimden? Ben ne yaptım? Kimse de uyarmadı beni. İşte sonunda anlamsız biri oldum. İşte sonum geldi. Kötü bir resim asarım korkusuyla hiç resim asmadım; kötü yaşarım korkusuyla hiç yaşamadım“”

acil asmam lazım yoksa gözüm açık gidicem kızlar

Büyük ihtimalle duvar kağıdına zarar verir. Delip assan da eğer bir gün çıkarmak istersen kötü bir görüntüye sebep olabilir. Eğer dersen ki kötü bir görüntü olmaz, delerek asmanı öneririm. Eğer delmeye karşıysan hiç asma bence ama gene de sen bilirsin
On yıldır hep aklımda idi yağlı boya tablolar pahalı diye yeltenmedim ikinci el kıyafet satan uygulamalarda öğrenciler kendi yaptıkları tabloları satıyorlar elli liraya yetmiş liraya. Oyle de guzeller ki dayanamadım aldım. İçim açılıyor baktıkça . Evin havası değişecek diye çok heves etmiştim ama ben

X