Duyduk duymadık demeyin !

benim swiss chocolate geldi. gelmez olaydı :KK14:
çok ağır kokusu. vücut spreyi /parfümü ne derseniz işte o önce kolonya gibi sonra boğucu. kullanabileceğimi sanmıyorum. benim burnum çok iyi koku almamasına rağmen buram buram kokuyor. bayılacak gibi oldum.
esmer sayılırım, buğday tenliyim ama bu koku bana ağır kaçtı.
vücut losyonu ve vücut kremini kullanırım da pek açmadı beni. keşke başka alsaydım! :KK50:

canm ben anneme kendime ve kardşime almıştım sadece kardeşim beğendi...benimki pure love o kadar ağır ki başımı ağrıttı ve cidden nefesimi bile daralttı...sonuş 2 tanesi yani anneminki ve benimki boşa gitti...gerçekten hepsi çok ağır bunu dikkate alarak alın...ama en azından kremler kullanılabilir

bugün geldi benimde ürünlerim :KK8:
cherry pie çok güzel kokuyor christian dior miss dior cherie aynısı
sılky touch oda çiçeksi güzel bir koku bişeye benzetemedim ama ben ikisinide beğendimm :KK52:
daha öncede bu ikiisini almıştım;
hot kisses biraz ağır kokuyor hypnotic poisona benziyor
cutti pie oda dior addict gibi kokuyor

almak isteyenlere fikir olsun, alanlarda değişik ürünleri yorum yapsınlar bi daha ona göre seçerizz :KK66:

benim swiss chocolate geldi. gelmez olaydı :KK14:
çok ağır kokusu. vücut spreyi /parfümü ne derseniz işte o önce kolonya gibi sonra boğucu. kullanabileceğimi sanmıyorum. benim burnum çok iyi koku almamasına rağmen buram buram kokuyor. bayılacak gibi oldum.
esmer sayılırım, buğday tenliyim ama bu koku bana ağır kaçtı.
vücut losyonu ve vücut kremini kullanırım da pek açmadı beni. keşke başka alsaydım! :KK50:

kokulu kremlere bayıldığımdan ve çok da uygun olduğundan ben de sipariş verdim internet sitelerinden..2 set silky touch,1 set de cutie pie.. ben de buğday tenliyim,iyi ki swiss chocolate istememişim o zaman,o da aklımda kalmıştı çünkü..

beğenmeyenlerle değiş tokuş mu yapsak ne yapsak :KK1:
en azından bundan sonra alacakların fikri olur.

canm ben anneme kendime ve kardşime almıştım sadece kardeşim beğendi...benimki pure love o kadar ağır ki başımı ağrıttı ve cidden nefesimi bile daralttı...sonuş 2 tanesi yani anneminki ve benimki boşa gitti...gerçekten hepsi çok ağır bunu dikkate alarak alın...ama en azından kremler kullanılabilir

valla ya, paramdan ziyade hevesim gitti. :KK43:
ellerime biraz parfüm bulaştı kaç defa yıkadım çıkmadı, boğulcaktım. ama kalıcılık bakımından tam not :KK52:

X