Eyüp Sabri Tuncer Yılbaşı Kampanyası 5.90 a PERFUME JEWELS 3'LÜ SET

benim siparişlerimde geldi.. hala sipariş vermeyenlere fikir olsun.. koku konusunda zevkler çok farklı olabiliyor bunu düşünerek sipariş vermek lazım tabi, benim favorileri Cherry Pie ve Hot Kisses..

Cherry Pie; Miss Dior Cherie ye benziyor.. Harika bi kiraz çiçeği kokusu.. Çok sevdim :KK16: yaza daha uygun bi koku..

Hot Kisses; Hypnotic Poison a benziyor.. Hypnotic sever olarak bunu da çok sevdim.. kış kokusu.. ağır koku sevmeyenler beğenmeyebilir..

Silver Rain; hiç hoşuma gitmedi benim :KK19: Avon parfümleri gibi kokuyor, Perceive miydi neydi ona benzettim.. çiçek kokusu..

Cuttie Pie; sevdim mi sevmedim mi bilemedim.. İlk başta çok çok ağır gelmişti ama durdukça güzelleşti sanki.. durdukça güzel bi vanilya kokusu ortaya çıktı.. Dior Addict e benziyor yazanlar olmuştu nette.. bu da kış kokusu..

bi dahaki kampanya da Cherry Pie ve Hot Kisses listemin başında :KK16: bu kadar kremi nasıl bitirip yenisini alcaksam o da ayrı tabi.. :KK9:

Eklentiler

• $04012011329.jpg
    $04012011329.jpg
    58,5 KB · Görüntüleme: 97
benim siparişlerimde geldi.. hala sipariş vermeyenlere fikir olsun.. koku konusunda zevkler çok farklı olabiliyor bunu düşünerek sipariş vermek lazım tabi, benim favorileri Cherry Pie ve Hot Kisses..

Cherry Pie; Miss Dior Cherie ye benziyor.. Harika bi kiraz çiçeği kokusu.. Çok sevdim :KK16: yaza daha uygun bi koku..

Hot Kisses; Hypnotic Poison a benziyor.. Hypnotic sever olarak bunu da çok sevdim.. kış kokusu.. ağır koku sevmeyenler beğenmeyebilir..

Silver Rain; hiç hoşuma gitmedi benim :KK19: Avon parfümleri gibi kokuyor, Perceive miydi neydi ona benzettim.. çiçek kokusu..

Cuttie Pie; sevdim mi sevmedim mi bilemedim.. İlk başta çok çok ağır gelmişti ama durdukça güzelleşti sanki.. durdukça güzel bi vanilya kokusu ortaya çıktı.. Dior Addict e benziyor yazanlar olmuştu nette.. bu da kış kokusu..

bi dahaki kampanya da Cherry Pie ve Hot Kisses listemin başında :KK16: bu kadar kremi nasıl bitirip yenisini alcaksam o da ayrı tabi.. :KK9:

bende bu kokuları sipariş verdim; Hot Kisses isteyecektim ama kalmadığı için pink blossom istedim,siparişlerin ne kadar zamanda geldi peki?

bende
silver rain
papaya
melon

aldım..

en güzeli silver rain...alacak olan arkadaşlara tavsiye ederim..

kokular geldi
sılver rain evet güzel
cheryy pie ve cutti pie idare eder
ama
pink blossom tek kelime ile iğrenç:KK37:
asıl slky touch ve Hot Kisses istiyodum ama kalmamış o yüzden de bunu sipariş etmiştim,çok tiksindim bu kokudan

kızlar kart kullanmak ıstemeyenler atm kartsz ıslemden 3 5 tl kesıntıyle halledebılırler havale ıslemını gıseden 25 tl kesıoolar

ben de sipariş vermek istiyorum
ama havale falan ödeme şekillerinden hiç anlamam yardımcı olur musunuz ?

bankadan hesap + internet bankacılığı açtırın veya atm kartınız varsa oradan veya banka şubesinden havale yapın.internet bankacılığı çok daha ucuz, ama mutlaka halka açık olmayan korumalı bir bilgisayardan girin ve ek bir güvenlik ürünü ile kullanın.o anda da başka hiçbir siteye girmeyin(sohbet vs falan dahil).

ben bılgısayardan bankacılık ıslemlerını kullanmıoorum bunun yerıne atm ye gıdıp kartsız ıslemden 3 tl karsılıgında havale yapıoorum atm ıslemlerı yonlendırıyo zaten

Hot Kisses
Swiss Chocolate
Cutti Pie
Red Apple

setlerini aldım

Hot Kisses haricinde hiçbirinin body sprayini sevmedim. kokular iyi değil... red apple çok ağır Chanelin şu çakma uydurma Candy parfümüne benziyor. Kremlerinin kokusu da güzel değil. Swiss Chocolate hiç kalıcı değil 5 dakikadan sonra uçup gidiyor, kremleri harika:)
Cutti Pie biraz Chopard Wish'i andırıyor ama kremlerinin kokusunu sevmedim, kalıcı da değil parfümü.
Hot Kissesın kokusu da kremleri de harika!

kokular geldi
sılver rain evet güzel
cheryy pie ve cutti pie idare eder
ama
pink blossom tek kelime ile iğrenç:KK37:
asıl slky touch ve Hot Kisses istiyodum ama kalmamış o yüzden de bunu sipariş etmiştim,çok tiksindim bu kokudan

hiç katılmıyorum,bugün erkek arkadaşımdan sürpriz bi kargo geldi pink blossom yollamış kokusu çok cici,relax ,dinlendirici bi koku. böyle bi kampanyadan haberim yoktu. internetten araştrdım ürün ismiyle ve buldum ama ne yazıkki çok fazla koku kalmamış ben de passionate love seti ile silver rain,hot kisses,lemon,swiss chocolate kremlernden aldım 1.90 a.hatiralar kolonyası ile kadın teni kolonyasını da ekledim :) gelnce fikirlerimi belrtirim arkadaşlar uygun fiyatı görünce dayanamadım birsürü şey aldım gene :)))

X