Makyaj Ürünleri Duyuru: 9. Göz Makyajı Yarışması - Kleopatra Makyajı

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
makyajim tamamdirrr:)
pek icime sinmedi ama baska zaman vakit bulup yapamam sanirim..
vatana millete hayirli olsun :)))

bu kleopatra arkadaş makyaj güzeliymiş bencekaydirigubbakcemile3

konu süper!!!
okypete nin yaratıcılığı sağolsun...yanlış okumadıysam fikir anası o kaydirigubbakcemile5
ben bir çoğuna katıldım yarışmaların :eek:
hemde hiç olmayan yeteneğime rağmen ,amaç elim alışsın ..yerimseniben
uygun bir zaman bulabilirsem, katılmayı isterim ama ...:jeyyar:
sonunculuğa doyamıyorum, ne yapayım kaydirigubbakcemile3

teşekkürler canım.
aslında ne zamandır aklımdaydı.birde, kkda,elizabeth tayloru tanıtırken ,kleopatra makyajına hayran olmuştum. daha öncede tvde seyretmiştim filmi..
dedim ne güzel olur. netten biraz araştırdım ve konuya resimler ekledim.birde yazı,, makyajla ilgili..
belki kabul edilebilir dedim .ve edildi.
çok güzel şeyler çıkacağına eminim. görsellik açısından çok güzel bir makyaj.

Son düzenleyen: Moderatör:
kedicik bu yarismanin kurallari yokmu canim yaa? oteki yarismalara goz attim kural koymuslar sende yok galibaa.. kuralsiz :) en son ne zaman gonderebiliyoruz resimleri sana ?

kedicik bu yarismanin kurallari yokmu canim yaa? oteki yarismalara goz attim kural koymuslar sende yok galibaa.. kuralsiz :) en son ne zaman gonderebiliyoruz resimleri sana ?

Dur bende kural koyayım hemencik zemuszemus

Aralık ayının beşinde yani önümüzdeki cumartesi teslim edilcek fotolar, pazar günü yarışma başlıo yani altısında ilk yazımda var cnm

Son düzenleyen: Moderatör:
makyajim tamamdirrr:)
pek icime sinmedi ama baska zaman vakit bulup yapamam sanirim..
vatana millete hayirli olsun :)))

Oleyy bi tanesi hazır bile :sm_cool:
kızlar çabuk olun az kaldı yarışmaya cumartesiyi pazara bağlayan gece yanii yarışma başlıyııı :teytey:

konu secimi harika gercekten.. misir tarihiyle ilgilenen biri olaraktan ben de mi katilsam didim..

heyecanla bekliyorum resimleri..

Kızlar resimleri bekliyorum opuyorumnanaktan
Şu ana kadar bir kişiden geldi...

Kedicik sitede acayip bi sorun var cogu kisi giremiyor resimler ondan gonderilemiyor galiba.. tarihi bi kac gun uzatsakmi site duzelene kadar ?

ya olmaz uzatilmasin.. yollayan bir sekilde yollar.
günde kac defa girmek mümkün oluyor.
sinirimi oynatmayin ! :)))

iki arada bir derede yaptim yolladim .. vaktim olmaz diee.. yapin yollayin sizde alla alla yhaaaa:)

Askito sitede kac gundur sorun war kimse giremiyor bence uzatilsin ama benim icin fark etmez yarin gonderilecegini cankizdan duydum ve hemen yaptim...zemuszemus
Daha yeni bitti duzenleme yapip gondercem birazdan..

sirinecim sitedeki sorunla makyajin yapilmasi arasindaki bagi kuramadim canim.
konu günler öncesinden belirlendi.
yapan yapar makyajini.. girebildigi bir an yollar..:)
benim anlayisim kit mi acaba :) aydinlatsin biri beniii

Kızlar eğer gönderilen makyajlar bu geceye kadar dört adet olursa tarihi uzatmıcam yerimseniben
Yani elinizi çabuk tutun çünkü iki kişiden makyaj geldii kaydirigubbakcemile3

Hadi ama bugün yapın gönderin işte zaten haftasonu ve çoğunuzda evdesinizzz

Bu gece başlasın yarışmaaaaaaa :lepi:

bende yaptım ama nasıl oldu bilemiyorum ilk denememdi sonuncu olabilir kaydirigubbakcemile3

bende yaptım ama nasıl oldu bilemiyorum ilk denememdi sonuncu olabilir kaydirigubbakcemile3

Cnm bence ilk denemeye göre çok güzelopuyorumnanaktan
Kaçıncı olursan ol önemli olan cesaretli olabilmek
Bu yüzden yarışmaya katılan tüm arkadaşları medeni cesaretlerinden dolayı tebrik ediyorum
Dört kişiden yarışma için fotoğraf aldım
Bu gece yarışmamız başlıyor
Eğer katılmak isteyenler varsa elini çabuk tutsunn bu gece başlıyoruz kaydirigubbakcemile3

hadi hayırlı olsun bu yarışmada.. konu güzel ama katılmıcam nedense.. halim yok makyaj yapmaya...gece 12ye kadar beklemesek bari... ya kedii senin yine nickin mi değişti kafamçokkarıştı

X