e.coli ve vajinal enfeksiyonum var! ecolisi olan var mı aranızda???

sanki sen dalga geçiyor gibisin....

burada insanlar sana yardımcı olmaya çalıştılar, konun kilitlendi, hala aynısın..

ilaçlarını kullan, geçmezse tekrar doktora git...

birde psikiyatri uzmanı görsün derim ben seni.....

cuter kusura bakma ama banada öyle geliyor future katılıyorum dalga geçiyor gibisin sağlık bu tamam eğer mevcutsa böyle bir hastalık çok çok geçmiş olsun. ama sen bizim dediklerimizi uyguluyorsun nede doktorun. şıpdanak geçmesini bekliyorsun bir bekle sabret. doktorun dediklerini uygula sonra gel burdan alternatif tıbba geç. bak ben mesela düzenli olarak doktorumun dediğini uyguluyorum araştırdım sordum ilaçla beraber yan etki yapmıcak daha etkili olcak yöntemleri buldum ve şimdi hem tıbbı hemde alternatif tıbbı birarada yürütüyorum faydasını 3-6 ay arasında görcem eğer mucize olursa bu ayda görebilirim. bence bu kadar stres yapma kasma kendini bende hastalığımla ilgili çok stres yaptım saolsun buradaki ablalarım çok rahatlattı. unutma derdi veren allah dermanınıda verir. ve kimseye kaldıramayacağı dert vermez. böyle gidersen eğer yakında psikolojik destek alman gerekecek sanırım. şayet bizimle dalga geçmiyorsan.

canım bende de e coli vardı dediğin gibi kultur yaptırdım klasik antibiyotik veriyolar ama geçici çözüm yeniliyor en ii si bir kere temizleyince dogal yontemlerle korumak temizliğini sağlamak bol su iç birde kızılcık ye yada suyunu iç

cuter kusura bakma ama banada öyle geliyor future katılıyorum dalga geçiyor gibisin sağlık bu tamam eğer mevcutsa böyle bir hastalık çok çok geçmiş olsun. ama sen bizim dediklerimizi uyguluyorsun nede doktorun. şıpdanak geçmesini bekliyorsun bir bekle sabret. doktorun dediklerini uygula sonra gel burdan alternatif tıbba geç. bak ben mesela düzenli olarak doktorumun dediğini uyguluyorum araştırdım sordum ilaçla beraber yan etki yapmıcak daha etkili olcak yöntemleri buldum ve şimdi hem tıbbı hemde alternatif tıbbı birarada yürütüyorum faydasını 3-6 ay arasında görcem eğer mucize olursa bu ayda görebilirim. bence bu kadar stres yapma kasma kendini bende hastalığımla ilgili çok stres yaptım saolsun buradaki ablalarım çok rahatlattı. unutma derdi veren allah dermanınıda verir. ve kimseye kaldıramayacağı dert vermez. böyle gidersen eğer yakında psikolojik destek alman gerekecek sanırım. şayet bizimle dalga geçmiyorsan.

psikyatrise gidiyorum zaten psikolojik problerim de var antidepresan içiyorum
alternatif tıbdan ne yapabilirim
onu sormak için başlık açtım zaten

canım bende de e coli vardı dediğin gibi kultur yaptırdım klasik antibiyotik veriyolar ama geçici çözüm yeniliyor en ii si bir kere temizleyince dogal yontemlerle korumak temizliğini sağlamak bol su iç birde kızılcık ye yada suyunu iç

hiç bi doktor bana temizleyici demedi
ne tarz temizleyiciymiş busebamed numis med gibi bişey mi?
bol su içmekten çişe gitmekten tahriş oldu kızaardı:KK43:((
kızılcık hiç duymamıştım
bi araştıralım bakalım

idrarımda yanma ve kızarıklık oldu vajina:KK43:(

BEE PROPOLİS® / Extract Vajinal Kaşıntı ve Akıntı İçin Bitkisel çözüm?

3 şise BEE PROPOLİS® / Extract (Konsanre Alkolsüz) ECZANEDEN alıyorsunuz.
1 şişeyi 50gr vazalinin içine boşaltıp tahta bir kaşıkla iyice karıştırıyorsunuz. Günde 3 yada 4 defa Vajinaya sürüyorsunuz.
Diger 2 şise BEE PROPOLİS® / Extract Sıcak su yada Sıcak Sütün içine Sabah, Öğlen, Akşam 20 damla katıp içiyorsunuz.
3 ila 7 gün içinde kaşıntı ve akıntı geçiyor. :))) Süper demiiii
Ama Deneyimlerim neticesinde 15 gün sürülmesi ve 2 şişe BEE PROPOLİS® / Extract içmeniz en iyi sonucu veriyor.
Eczanelerde BEE PROPOLİS® / Extract satılıyor.
Eger eczacı size bu ürün yok başka bir ürün vereyim o daha iyi falan filan gibi şeyler söyleyebilir genelliklede ürün ellerinde olmayınca böyle söylüyor.
Ama benim gibi ben bu ürünü istiyorum diye diretirseniz ürünü mecbur getirtiyor bilginize....

BEE PROPOLİS® / Extract Daha sayamayacagım kadar çok şey için kullanılıyor.......

BEE PROPOLİS® / Extract HPV virüsü siğiller için içinde 6 ay kullanılması gerekiyor. günde 20 damla sıcak suyun yada sütün içine damlatıp içiliyor. Ve sürülüyor

arkadaşlar şuan 10 haftalık hamileyim ve vajinal bölgede mantar var. akıntım oluyo ve pis kokuyo. doktora söylediğimde bişey yapamayacağını söyledi. bebeğe bir zararı olurmu acaba ondan korkuyorum. birde bebeklikten beri kanımda iltihap var. ve vücudum iltihabı yine o bölgeden atıyo. bacak aralarıma yakın bölgede şuan kocaman bi iltihap var. patlatamıyorum da ucu yok. dokununca canım yanıyo. bebeğe zararı olmasından korkuyorum. ne yapabilirim iltihabı akıtmak için?

X