Ecem Çırpan Türkiye Güzeli hakkında bilinmeyenler...

Ben kendi adıma bunca yıl seçilen hiç bir Türkiye hatta dünya güzeli seçilen kızları bi türlü beğenemedim.
Burda okuduğum yorumlarda benim gibi düşünmüş neredeyse herkes.
Şöyle bi gerçek var ki bi kızın sadece güzel olması yetmiyor onun dışında aşırı bi özgüveni olacak böyle yarışmalarda milyonların önüne mayoyla çıkacak. Mutlaka bu kızlardan cok daha güzelleri var ama özgüvenleri yok veya aileleri izin vermiyor veya bi yabancı dilleri yok vs vs.
Ellerinde bunlar var yapacak bişey yok =D

ben 13 numarayı beğenmiştim birtek.. gerisinin vücutları okey eyvallah güzel ama yüzleri çok kötüydü.. hele bir tanesi için biz erkekten dönme heralde diye tartışmıştık... yarışmanın sonunu izlemedim. acaba o 13 numaraya ne oldu :))

ben 13 numarayı beğenmiştim birtek.. gerisinin vücutları okey eyvallah güzel ama yüzleri çok kötüydü.. hele bir tanesi için biz erkekten dönme heralde diye tartışmıştık... yarışmanın sonunu izlemedim. acaba o 13 numaraya ne oldu :))
3.oldu:)) o erkekten dönme benzetmesi yaptığınız kişi kimdi acaba ben de onu merak ettim.

vallahi bu sene kızların çoğunu hiç beğenmedim
benim gibi düşünenleri görünce rahatladım bende
üstelik yarışma programı çok acemice sunuldu ve bana çok karanlık geldi çekimden mi nedense
eskiden ne hazırlanırdı bu yarışmaya
kızlar profesyonel mankenler gibi yürürdü
ve eskiden Türkiye güzelleri gerçekten güzel olurdu düşünün en beğenmediğim birinci Azra Akındı :KK53::KK48:
defne samyeliler Ceyda Düvenciler Ayşe Hatun Önallar Hande Subaşılar vardı
ben üstteki arkadaşa katılıyorum eskiden oyunculuk yapmak içinde şarkıcılık içinde tek yol Türkiye güzelliği gibi geliyordu seçilen kıza derhal ün kazandırıyordu ama şimdi cast ajansları mankenlik ajansları vs. derken eski popülerlik yok

bir de eskiden biraz daha yüz güzelliğine bakıyorlardı şimdi sadece fiziğe bakıyorlar boy 175 cm den uzun mu bacak boyu uzun mu yabancı dil biliyor musun tamam gir o zaman olmuş

vallahi bu sene kızların çoğunu hiç beğenmedim
benim gibi düşünenleri görünce rahatladım bende
üstelik yarışma programı çok acemice sunuldu ve bana çok karanlık geldi çekimden mi nedense
eskiden ne hazırlanırdı bu yarışmaya
kızlar profesyonel mankenler gibi yürürdü
ve eskiden Türkiye güzelleri gerçekten güzel olurdu düşünün en beğenmediğim birinci Azra Akındı :KK53::KK48:
defne samyeliler Ceyda Düvenciler Ayşe Hatun Önallar Hande Subaşılar vardı
ben üstteki arkadaşa katılıyorum eskiden oyunculuk yapmak içinde şarkıcılık içinde tek yol Türkiye güzelliği gibi geliyordu seçilen kıza derhal ün kazandırıyordu ama şimdi cast ajansları mankenlik ajansları vs. derken eski popülerlik yok

bir de eskiden biraz daha yüz güzelliğine bakıyorlardı şimdi sadece fiziğe bakıyorlar boy 175 cm den uzun mu bacak boyu uzun mu yabancı dil biliyor musun tamam gir o zaman olmuş
3. olan kızdı sanırım boyu 1.66 =)

bunlar beni görmeden Türkiye güzelini nasıl seçmişler ya hu :KK53::-)
acaba 150 boyum var diye mi göremediler ki :63::rolleyes:

neyse, şöyle bir baktım da gerçekten hiçbir güzellikleri yok..
zaten bu tür yarışmaların mantığını anlayamamışımdır hiç, hadi yapıyorsun bari hakkını ver...
Türkiye'nin en güzel kızı diye başlıklar atma...
bu mu yani, peeeh diye millete bir taraflarıyla güldürecek malzeme verme...
çıtamızı düşürme :KK49:

amaaan neyse, hepimiz çok daha güzeliz hanımlar, şüphem yok :KK15:

Bu mu ki?

turkiye-guzeli-secilen-ecem-cirpan-in-hayal-7411642_932_m.jpg

Bir esmer kız vardı ,hem yüzü çok güzeldi hem de fiziği.Annemle ben şaşırmıştık nasıl bu kızı 1. seçtiler diye.

evet kizlaaar.. buradan anlasilan cogumuz Türkiye güzeliyiz =)
Ha ben olamam boyum kisa, ama yüz güzelliginde bu toplasanlarin hepsini döverim.
Sevinelim ya eger bunlar türkiye güzeliyse hepimiz güzeliz yahu =)

bende bu kız olmalı dedim beren saate benzetiyordum birazda. amine gülşeyi çok beğenirim. amcamin kızına benzetiyorum gözler renkli olmasada çok benziyor amineye. amine gülşe adriana lima-irina shayk karişimı tam:) 2002 dünya güzeli azra akından bile güzeldi amine.

bende bu kız olmalı dedim beren saate benzetiyordum birazda. amine gülşeyi çok beğenirim. amcamin kızına benzetiyorum gözler renkli olmasada çok benziyor amineye. amine gülşe adriana lima-irina shayk karişimı tam:) 2002 dünya güzeli azra akından bile güzeldi amine.
amine yabancı mı
Türkçe si iyi değil falan diyorlardı

yok türkmiş amine. uzun süre isveç te yaşadığı için türkçesi iyi degil. türikye güzeli seçildikten sora bi daha isveçe dönmemiş. ailesi orda.

kizlar seneye kardesimi gonderiyorum... 175 diye kisayim beno secmezler dedi bu sene... baktikki 165 bile war... hos kardesim cok guzel yine secilemeyebilir :)))) 1.nin disleri , burun kemeri ve ceneden boyna bitisik olmasi itici ama estetikle guzellestirirler. .

hadi bakalım seneyede kardeşini göreyim merak ettim. yüz güzelliğine bakılır ama boyuna posuna bakiyor artık. çok güzel kızlar var. bakıyorum çarşıda.

X