Ege üniversitesi Hastanesi tüp Bebek te tedavi olanlar yazabilir mi

Kızlar merkez nasıl genel olarak laboratuvar başarı durumu nedir? Embriyolarınız kaçıncı güne ulaştı

Merhaba arkadaşlar benim sekiz yaşında bir çocuğum var ikinci dış gecelik oldu iki yıl önce sonra da değerlerim düştü yükseldi bir bucuk yıldır cocuk düşünüyoruz ama olmuyor tüp bebek dediler değerlerim bu sekilde
Adetinmin ikinci günü kan verdim ve değerlerim
LH : 5.49
FSH : 10.5
PROLAKTIN : 12.5
ESTRADIOL E2 : 22.06
TSH : 1.96
AMH bir ay önce baktırdım 0.310
Aralık ayindaki sonuçlarım
E2 : 292
LH : 18.47
PROGESTERON: 3.9

Sizden ricam benim bir çocuğun oldugu için devlet iğnelerin ilaçları karşılamıyor rapor çıkmıyor Ege'de sistem.isteyis nasıl

Merhaba arkadaşlar benim sekiz yaşında bir çocuğum var ikinci dış gecelik oldu iki yıl önce sonra da değerlerim düştü yükseldi bir bucuk yıldır cocuk düşünüyoruz ama olmuyor tüp bebek dediler değerlerim bu sekilde
Adetinmin ikinci günü kan verdim ve değerlerim
LH : 5.49
FSH : 10.5
PROLAKTIN : 12.5
ESTRADIOL E2 : 22.06
TSH : 1.96
AMH bir ay önce baktırdım 0.310
Aralık ayindaki sonuçlarım
E2 : 292
LH : 18.47
PROGESTERON: 3.9

Sizden ricam benim bir çocuğun oldugu için devlet iğnelerin ilaçları karşılamıyor rapor çıkmıyor Ege'de sistem.isteyis nasıl
Evet karşılamıyor ücretli ilaçlar ve toplama transfer toplam 50 bin dedi hemsire

Ege üniversitesi Hastanesi
Nasıl randevu alıyorsunuz benim amh düşük 0.310 yumurta geliştirici kullandım çatlatma iğnesi yaptık olmadi tüp bebek diyorlar İzmir'de yaşıyorum ege ye girmek istiyorum sıra nasıl alicam rica etsem bilgi verir misiniz

Ege üniversitesi Hastanesi randevu alma var ordan girip bilgileri doldur giriş yap kadın hastalıklarına bas orda tüp bebek bölümü çıkıyor görsel eklicem şimdi yeni hasta olarak giriş alın tavsiyem önceden tüm tahlilleri nüfus kayıt örneği, ikametgah falan alın

Nasıl randevu alıyorsunuz benim amh düşük 0.310 yumurta geliştirici kullandım çatlatma iğnesi yaptık olmadi tüp bebek diyorlar İzmir'de yaşıyorum ege ye girmek istiyorum sıra nasıl alicam rica etsem bilgi verir misiniz

Eklentiler

• Screenshot_2024-01-16-21-56-42-727_com.sec.android.app.sbrowser.jpg
    Screenshot_2024-01-16-21-56-42-727_com.sec.android.app.sbrowser.jpg
    86,5 KB · Görüntüleme: 53
X