Ege üniversitesi Hastanesi tüp Bebek te tedavi olanlar yazabilir mi

Ege de sıra için 1ay bekledim sonra smear aldılar onun sonucu 2 ayda geldi. Tam adetim ile baslayacaktik tum doktor ve hemsireler sempozyuma gitti tam bir vakit kaybı oldu benim için. Zaten bu 3 ayda doktor yüzü hiç görmedim. Şimdi medicalpointte başladım tedaviye.

Merhaba arkadaşlar bende şuanda egede aşılama aşamasındayım daha sonra tüp bebek bölümüne geçeceğim (inşallah tutar gerek kalmaz)giden arkadaşlardan bilgi almak isterim hangi doktora gidiyorsunuz

Memnun aldınız mı nasıl geçti süreç inşa hayırlı haberler alirsiniz
Çok teşekkür ederim.bekleyen herkes hayırlı haberler alır inşallah.memnun kaldım diyebilirim.tabiki özelde olduğundan daha yavaş ilerledi süreç muayene olma sonuç bekleme tedavi planını öğrenme gibi.. umarım sonuç ta iyi olur bakalım hayırlısı olur inşallah

Çok teşekkür ederim.bekleyen herkes hayırlı haberler alır inşallah.memnun kaldım diyebilirim.tabiki özelde olduğundan daha yavaş ilerledi süreç muayene olma sonuç bekleme tedavi planını öğrenme gibi.. umarım sonuç ta iyi olur bakalım hayırlısı olur inşallah
Merhaba tüp bebek tedavisi süreci için çok sıkıntılı ağrılı olduğu söyleniyor. Sizin nasıl geçti süreciniz yazabilirseniz çok sevinirim..

Merhaba..inanın ağrılı bi durum yok sadece sabırlı olmalı ve kendizi psikolojik açıdan hazırlamanız gerekiyor hepsi bu benim üçüncü denemem ilk ikisini özelde denedim üçüncü denememi de Ege üniversitesinde başarı oranı yüksek diye denemek istedim bakalım hayırlısı olur inşallah

Merhaba..inanın ağrılı bi durum yok sadece sabırlı olmalı ve kendizi psikolojik açıdan hazırlamanız gerekiyor hepsi bu benim üçüncü denemem ilk ikisini özelde denedim üçüncü denememi de Ege üniversitesinde başarı oranı yüksek diye denemek istedim bakalım hayırlısı olur inşallah
Merhaba doktorunuz kim Ege ünv. Ege hanım sulu flim istedi bn den sizden de istedi mi

Buraya baktım full dolu maşallah sıra almak imkansiz
Selam canım ben 45 gün sonraya randevu almıştım çok geç ama yapacak bişey yok poliklinik hastası olduğum için doktorla pek muhattap olmuyorsun ben gittim benim o ay hemen aşılama yaptılar hatta bugün 16. Günün aşılamada 14. Gün test yaptırdım beta 133 çıktı bayram tatili olduğu için hemen hastaneye gidip muayene olamadım ama pazartesi gitcem tam olarak sevinemiyorum da ne olacak bilmiyorum ama ben Ege Üniversitesini sevdim herşey hızlı ilerliyor içine girdi mi hastanenin hemen yapıyorlar biseyler özeller gibi başka başka şeylerle ugrastirmiyorlar

Selam canım ben 45 gün sonraya randevu almıştım çok geç ama yapacak bişey yok poliklinik hastası olduğum için doktorla pek muhattap olmuyorsun ben gittim benim o ay hemen aşılama yaptılar hatta bugün 16. Günün aşılamada 14. Gün test yaptırdım beta 133 çıktı bayram tatili olduğu için hemen hastaneye gidip muayene olamadım ama pazartesi gitcem tam olarak sevinemiyorum da ne olacak bilmiyorum ama ben Ege Üniversitesini sevdim herşey hızlı ilerliyor içine girdi mi hastanenin hemen yapıyorlar biseyler özeller gibi başka başka şeylerle ugrastirmiyorlar
Canım çok sevindim ins hayırlısı olsun sen sıkıntın neydi aşılama yaptılar ayyy ne güzel🥰

Benden istemedi doktorum Ege hanımdı fakat transferden önce son iki muayenemde normal polikliniğe geçtim ben
Sulu usg çekti mi size hiç ben de en başındayım sulu usg istedi ama adet sonrası olmasi lazımdı ben de aramalarını beklerim söyledim adetim bittti diye unuttular bir sonraki aya kaldım şimdi adet oldum ama bayram denk geldi gene.bu ay gene bitti geçti

Teşekkür ederim canım darısı başına bir sebebi yoktu işte herşey normalden olmuyordu bizim
Amin cnm hayırlısı ile ins o günleri bende görürüm Ege ünv ile özele gidiyorum bakalım hangisi olucak bu ay gene gidicemm su usg için ins bu ay ege yapar

Amin cnm hayırlısı ile ins o günleri bende görürüm Ege ünv ile özele gidiyorum bakalım hangisi olucak bu ay gene gidicemm su usg için ins bu ay ege yapar
Ben rahim filmini özel hastanede yaptırmıştım ege de nasıl olur bilmiyorum ama zaten ücretli diyip önceden yaptırdım ben

X