Ehliyet sınavındaki soru ve cvplar hakkında

motor soruları ile zorlandıgınız anlamadıklarınız olursa yardımcı olurum arkadaşlar, özeldende yazabilirsiniz..

simarimis canım ben motor derslerine katılıyor evdede hocanın anlattığı konunun testini çözüyorum, yalnız çok karıştırıyorum:KK43:

trafiğede kitaptan çalıştım, bugünde kursta ilk yardım dersi gördük. sınavım 26 aralıkta, inş sınavlarımı ALLAH'ın izni ile geçebilirim.

bir sorum olursa özelden yazarım size,

yalnız birşey soracağım, ehliyette çıkan geçmiş soruları çıkıyormuş bu şekilde çok çalışanlar olmuş. gerçekten çıkıyormu? mesela ben ekim ayında çıkan trafik sorularını çözdüm,sürücü kursundan bize verdikleri kitaptan soru sorulmuş,ekim ayının trafik sorularında hiç zorlanmadım,neden zorlanmadım çünkü kitaba çalıştım ve testleri çözdüm:) acaba ekim ayının soruları aralıkta çıkarmı?

sevgiler...

bende motora çalışıyorum derslere katılıyorum ama gine anlamıyorum :) kitaptakı soruların aynısı çıkıyo kitap dışında başka soru sorulmuyomuş ne kadar doğru blmıyorm ama dğruysa kitapdaki motor sorularını ezberlemekten başka hiçbir çarem yok :)

X