Einin saatlerce Bilgisayar banda olmasndan rahatsz olan var m?

okuyunca bi tek ben deilmişim dedim kızlar benim eşimde giriyo ve beni ihmal ediyo sırf bu net yüzünden yanımda giriyo ben uyuyorumm girdiği yerler teknoloji siteleri ve deli gibi oyun oynuyo bıkmadan usanmadan söyleyince dır dır etmiş oluyosun sinirlerim bozuluyo zaten hamileyim ve hormonlar alt üst etmiş durumda beni bide bunlarla uğraşyorum gece gözümü her araladığımda deli gibi oyun oynarken buluyorum yanımda napacam bilmiyorum nası bıraktırrım bilemiyorum fikri olan varmı:KK50:

okuyunca bi tek ben deilmişim dedim kızlar benim eşimde giriyo ve beni ihmal ediyo sırf bu net yüzünden yanımda giriyo ben uyuyorumm girdiği yerler teknoloji siteleri ve deli gibi oyun oynuyo bıkmadan usanmadan söyleyince dır dır etmiş oluyosun sinirlerim bozuluyo zaten hamileyim ve hormonlar alt üst etmiş durumda beni bide bunlarla uğraşyorum gece gözümü her araladığımda deli gibi oyun oynarken buluyorum yanımda napacam bilmiyorum nası bıraktırrım bilemiyorum fikri olan varmı:KK50:

canım aynı dertten bende müzdaripim yaa çok sinirlerimi bozuyo onun çocuk gibi sürekli oyun oynaması ama düşününce başka şeyler yapıcağına oyun oynama fikri daha cazip geliyo :KK25: ben adliyede çalışıyorum görüyorum burda hergün neleri var bi bilsen bence bu çok masumca yani tabi bazen bende sinirlenip söylenmiyor değilimmm :21: çünkü sabrımı zorluyo bazı zamanlar ama napalımm oda onların hobisi diyip alışmaya çalışmak başının etini yemekten mantıklı sanırım... zamanla oturur bazı şeyler bende buna inanmak istiyorum :) :KK34:

X