Einiz mi? ocuunuz mu?

böyle bir sorunun kesin üçüncü bir şıkkı vardır
ya o ya diğeri tarzında kısıtlandığını sanmıyorum hayat bu c şıkkı mutlaka vardır
ben olsam her ikiside kalsın her ne olacaksa benim başıma gelsin derdim
seçebiliyosak eğer alın size seçim :1ninca:

@diğer arkadaşlar, mükemmel bir espri yeteneğiniz olsa da, benim yazdığım cevap ile(ki özellikle babam'dan söz ettiğim bir cevap ile) dalga geçmeye hakkınız olmadığını bilecek kadar zekanız da olması gerekiyor.
insanların mutsuzluklarıyla ufacık bir zekayla dalga geçmeye çalışırsanız ucuz,basit ve sakil durursunuz benden söylemesi.

arkadaşım senin acına en küçük bi sözün olmadı benim eğerki bu lafı bana dediysen çokçok ayıp ettin bilesin..allaha şükür beynimm var yeterince allah olmayanlara versin gayette düzgün bi insanım kimsenin acısıyla dalga gececek kadar aptal değilim eğerki bu lafın banaysa yazdıklarımı bir daha okursan anlarsınn...:umursamaz:

gerek yoktu bu kadar şeye bence kendin için oyanalanacak bişeyler arıyosan o başka arkadadaşım...tamam saçma gelebilir saçmada olabilir buna lafın yok ama ne palavradan yok neymiş geyik olsun diye falan..işine gelmeyen konuyu çok anlamsız bulan bişeyler yazmak zorunda değilki...ben yalvarmıyorum düşünceni belirt noluurr diye mantıksız geldiyse gülüp geç..gerek yok ortamı germeye yada bu kadar didiklemeye..hem ben illaki birini öldürün demedimm kaybetmek derken hayatınızdan birinin çıkacağını farzedin demek istedim.valla hoşuna gitmeyen konumu var yaz,salla,ortamı ger,hiç gerek yok..hiçbişey yazmadan geç en mantıklısı :umursamaz:

ben deliyim evet,4500 tane mesajım var şu forumda ve her gün konulara girip geriyorum çıkıyorum, tartışma çıkarıyorum, en büyük zevkimdir bu.

aklıma çok güvenirim,anlatım gücümün de kuvvetli olduğuna inanıyorum ama size, sizin geyik olarak ya da büyük manalar yükleyerek açtığınız bu konunun, başkasına neler hissettirebildiğini anlatabileceğimi sanmıyorum... kusura bakmayın, güzel konunuzla başbaşa bırakayım sizi.

arkadaşım senin acına en küçük bi sözün olmadı benim eğerki bu lafı bana dediysen çokçok ayıp ettin bilesin..allaha şükür beynimm var yeterince allah olmayanlara versin gayette düzgün bi insanım kimsenin acısıyla dalga gececek kadar aptal değilim eğerki bu lafın banaysa yazdıklarımı bir daha okursan anlarsınn...:umursamaz:

bunu kesinlikle size yazmadım,ben bunu yazarken siz daha yazmamıştınız..

Son düzenleyen: Moderatör:
Eşiniz veya çocuğunuz...

ıkisinin arasında seçim yaparsanız hangisi?

Yahu,bir yanda hayatı paylaştığınız,birlikte dünyaya yeni bir can getirdiğiniz eşiniz,diğer yanda da eşinizle birlikte dünyaya getirdiğiniz,canınızın yarısı çocuğunuz...ıkisi de hayatınızın parçası,çok büyük parçası...Nasıl vazgeçersiniz?

Şöyle düşünün,hangi uzvunuzu kesseniz acımaz?

Soruya gelecek olursak,ne tarafından bakarsanız bakın,bencillik akar böyle bir sorudan.

Princess bu konuda çok haklı bence...

Son düzenleme:
ben deliyim evet,4500 tane mesajım var şu forumda ve her gün konulara girip geriyorum çıkıyorum, tartışma çıkarıyorum, en büyük zevkimdir bu.

aklıma çok güvenirim,anlatım gücümün de kuvvetli olduğuna inanıyorum ama size, sizin geyik olarak ya da büyük manalar yükleyerek açtığınız bu konunun, başkasına neler hissettirebildiğini anlatabileceğimi sanmıyorum... kusura bakmayın, güzel konunuzla başbaşa bırakayım sizi.

ben kaybetme sözcüğünü ölüm olarak söylemedim eğer öyle düşünür okursan böyle hissetmezsin..

herkeze saygı duyuyorum tekrar söylüyorum...mantıklı gelmeyen yorum yapmayabilir

ben kaybetme sözcüğünü ölüm olarak söylemedim eğer öyle düşünür okursan böyle hissetmezsin..

iyide arkadaşım illaki ölüm değil diyorsun tamam anladık genel olarak soruyorsunda
burada eşini veya oğlunu kaybeden ayrılan yada uzaklaşmak zorunda olan insanlar olamaz mı
yani bu sorunun illaki birilerinin ölümüne tanık olmuş insanların mı canını yakar
onlara mı birşeyler hatırlatır
bir aralar buna benzer bir soru daha vardı
çocuğunuzun kayıp olmasını mı ölmesini mi tercih ederdiniz diye
çocuğunu kayıp yada ölmüş insanlar bu topikleri okuyunca etkilenmiyorlar mı
tepki gösteren arkadaşların sanıyorum tepkileri bu yüzden ölümü kasdettiğinizden dolayı değil

bu sorunun birilerini istemeden üzdüğünü ve üzebileceğini anlatmaya çalışıyorlar

bir insanın üzeine açtığı konu için bu kadar gidilmez..
bu kadar mı tahammülsüz olduk,bu kadar mı anlayışsız..
işinize gelmezse yukarda çarpı işareti var yada başka topice gidersiniz.ama konu sahibinin üzerine bu kadar gidemezsiniz..
nerde bizim anlayışımız,nerde merak ediyorum.
konu sahibi arkadaşım sende konun u kapattır bence.çok daha fazla tepki alırsın.
sanki kk da herşey mantıklı her topic başlığı mantıklı bu soruya takıldınız..gidin idrarlı tahlil fotosunu koyanlara laf edin ozaman,dolunayda tüylerinden korunmaya çalışanlara yada.
her topicin bir alıcısı vericisi var.bu kadar kimseye yüklenilmez.

saroboceq tam olarak sende benımle aynı fikirdesin..
zaten ınanın kı konunun gidisatını konu sahıbınden sonrakı ılk 3-4 mesaj belirliyor..
hele kı yazanlar replerı yuksek uyelerse tamam..
dıger gelenler bakıyor ayy bak bunlar bole demıs hemen %90 benzerını yazıyor..
bakıyoruz kı sankı hepsini bir ınsan yazmıs gıbı
sebebı artık nedır bılmıyorum ama cok sınır bozucu bır durum..
fakat bunu kk da cok goruyoruz
burdada aynı durum soz konusu herkes aynı seyı yazmıs..
ne konular gorduk kk da
bumu sacma yanı..
bence gayet mantıklı bır soru..
tercıh sormus bayan ölsün dememiş ama herkes ıstedıgı gıbı anlamıs..

saroboceq tam olarak sende benımle aynı fikirdesin..
zaten ınanın kı konunun gidisatını konu sahıbınden sonrakı ılk 3-4 mesaj belirliyor..
hele kı yazanlar replerı yuksek uyelerse tamam..
dıger gelenler bakıyor ayy bak bunlar bole demıs hemen %90 benzerını yazıyor..
bakıyoruz kı sankı hepsini bir ınsan yazmıs gıbı
sebebı artık nedır bılmıyorum ama cok sınır bozucu bır durum..
fakat bunu kk da cok goruyoruz
burdada aynı durum soz konusu herkes aynı seyı yazmıs..
ne konular gorduk kk da
bumu sacma yanı..
bence gayet mantıklı bır soru..
tercıh sormus bayan ölsün dememiş ama herkes ıstedıgı gıbı anlamıs..

canım ya içimdekilere tercüme oldun valla canım aynen öyle biri yazar o ona bakar aaa bak böle yazmış der oda ona yakın bişeler bulmaya çalışır daha yazmazsınız bu kadar basitt.....dert oldu millete o kdara saçma konuda benim konum valla gülüyorum kusura< bakmayın ister kızın ister hak verin ben kimseyi kırmak için açmadım bu konuyu kırılmak isteyen varsa bilemem...:umursamaz:

X