ek gelir elde etmek isteyenler bakabilir :)

ilimpesinde

---ela---
Kayıtlı Üye
15 Mayıs 2012
741
31
Merhaba

Ilk once sunu belirtmek isterim bir firmanin tanitimi falan degil uye falan da toplama gbi bir amacim yok canlarim bunu belirtmek isterim :)

Kendi sitem war ismini yazabilirmiyim bilmiyorum oyuzden smdilik yazmayacagim

Benim yaptigim is affiliate marketing yani satis ortakligi .. belli basli bazi firmalarin ortagi olup kendi sitenizde ya da blogunuzda linkleri paylasip yonlendirme yapiyorsunuz sadece komisyon aliyorsunuz . Bilindik bircok gazete de bu is ile ilgili haberler de mevcuttu belki rastlayaniniz wardir .

Ben de sitemde bunu anlatiyorum yani bu isi nasil yapabilirsiniz diye yol gosteriyorum. Sitemde uyelik vb hicbirsey yoktur sadece bilgilendirme yol gosterme amacli actim sitemi

Benim gibi ev hanimi olan ya da ek gelir elde etmek isteyenler "İSTERLERSE " goz atabilirler

Ben yine yazayim kendi sitem oldugu icin slklntl olmayacagini dusunuyorum ama yoneticimiz eger uygunsuz derse boynum kildan ince bunu belirtmek isterim .

Son düzenleyen: Moderatör:
Sanirim kimse istemiyor :) olsun belki soyle dusunuluyor hemen size bir site bir forum linki werip premium ya da gold uyelik aldirip komisyon alacagim dusunuluyo olabilir

Sitemde zaten urunlerim war dileyenler aklina yatan urunleri alir

Ama bnm amacim bnm gibi waktinin bircogu ewde gecenlere ve eger sabirlilarsa bi ek gelir kapisi acmak

Ha bana yagmasada damliyor ama sabirliyim hemen 1000 tl kazanmayi dusunmuyorum da zaten ama zamanla olacak kanitlarini gordum cnki

Neyse herturlu sorunuz icin yazabilirsiniz ozelden ya da buradan

Sewgiler canlar :)

Sanirim kimse istemiyor :) olsun belki soyle dusunuluyor hemen size bir site bir forum linki werip premium ya da gold uyelik aldirip komisyon alacagim dusunuluyo olabilir

Sitemde zaten urunlerim war dileyenler aklina yatan urunleri alir

Ama bnm amacim bnm gibi waktinin bircogu ewde gecenlere ve eger sabirlilarsa bi ek gelir kapisi acmak

Ha bana yagmasada damliyor ama sabirliyim hemen 1000 tl kazanmayi dusunmuyorum da zaten ama zamanla olacak kanitlarini gordum cnki

Neyse herturlu sorunuz icin yazabilirsiniz ozelden ya da buradan

Sewgiler canlar :)
biraz bahsedermisiniz nasıl oluyor ben düşünüyorum böyle birşey yapmayı dünden beri araştırıyorum.

X