El ve Ayaklar ok yen var m?

bende mağdurum bu durumdan:-s yaz kış farketmez elim ayağım ısınmaz benim özellikle kışın çorapsız yatamam.kansızlığımda pek yok halbuki belki vitamin eksiliğidir diye düşünüyorum birde kadın hastalığım var düzensizlik ve sigara kullanmamında etkisi olabilir tabi.

bende mağdurum bu durumdan:-s yaz kış farketmez elim ayağım ısınmaz benim özellikle kışın çorapsız yatamam.kansızlığımda pek yok halbuki belki vitamin eksiliğidir diye düşünüyorum birde kadın hastalığım var düzensizlik ve sigara kullanmamında etkisi olabilir tabi.

Dolaşım bozukluğu olabilir.

benim de el ve ayaklarım üşüyordu.. doktora gittim. bazı testler yaptı. el ve ayak üşümesi nedeni olarak her zaman net bir neden olmayabilirmiş. bünyesel olarak yatkınlık olabiliyormuş. ki bende de net bir neden ortaya konulamadı..

Merhaba arkadaşlar bende yaz kış el ayak usumesinden muzdaribim. Ibrahim saracoglu siyah hardal tohumu icin demis bicak gibi keser tabiri ile hemen etki ediceginin altını cizmis. Yalniz kullanim miktari önemliymis fazla tuketilmesinin olumsuz yonleri de oldukca fazla. Aranızda hardal tohumunu usumemek icin kullanan varsa lutfen yazsin ona gore almayi dusunuyorum.

X