Göz Makyajı ela gözleri belirginleştirmek için önerileriniz?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
ben de yeşile dönük elayım özellikle yazın tenim biraz yanınca çok açık duruyor. koyu gri far alsam diyordum ancak internette bazı videolarda izledim ve burada da okuyunca göz kalemini dağıtmak daha mantıklı geldi far seven biri değilim. ancak benim göz kalemim kurşun kalem gibi ince daha kalın ve yumuşak sürülen kalem öneriniz var mı acaba?

Siyah renk göz kalemi veya far kullanabilirsiniz. Bugün siyah göz makyajı kullandım. Sarı yeşil bir renk aldı.:KK31:

Ben genelde kahve,siyah ve yeşil tonları yapıyorum hepsini de beğeniyorum.. ama bak şu da hoş olmuş. gözleri biraz yeşile dönük olsada

Eklentiler

• $67399_439075389524372_1567126902_n.jpg
    $67399_439075389524372_1567126902_n.jpg
    31,3 KB · Görüntüleme: 123
Ben genelde kahve,siyah ve yeşil tonları yapıyorum hepsini de beğeniyorum.. ama bak şu da hoş olmuş. gözleri biraz yeşile dönük olsada

bunların hepsine makyaj bazı gerekiyor yoksa sürer sürmez eriyip gidiyor cilt emiyor araları boşluk boşluk kalıyor ya da göz kapağında buruş buruş görünüyor

bunların hepsine makyaj bazı gerekiyor yoksa sürer sürmez eriyip gidiyor cilt emiyor araları boşluk boşluk kalıyor ya da göz kapağında buruş buruş görünüyor

Aynen canım baz sürmek lazım ama birde kullandığın far'a göre de değişiyor ne kadar kaliteli olursa o kadar iyi ^_^

Benim gözler yeşil ile ela arsı bir renk, açık mavi far sürünce yemyeşil duruyor.
Mor ve pembe tonları da ela rengi belirginleştiriyor ama ben ne zaman sürsem arkadaşlarım uykusuz musun, yorgun gözküyorsun diyorlar:2:

X