Abiye - Gece Elbisesi - Tuvaletler Elbisem hakkında yardımcı olurmusunuz?

Kızlar dert değil ama bir bakın , amcamın oğlunun düğünü var ve ben Ankarada Kızılayda bu elbiseyi denedim.
Hem çok güzel hem çok orjinal ama rengini sevmedim.
1-2 dükkana bakıp çıktım zaten , ilk denediğim elbise buydu. Önündeki tülünü falan kaldırcam tadilata girecek (eğer alırsam)
Öncelikle fikirlerinizi merak ediyorum.
Rengini fıstık yeşili ya da toz pembe daha yaşıma uygun bir renk düşünüyorum.
Ve bu rengi sevmediğim için modeli terziye götürsem sizce aşağı yukarı ne kadar fiyat çıkarır .
Fikirlerinizi bekliyorum . Eki Görüntüle 1105101
X13938512422262856_1.jpg

bu modeller moda ama, ama işte. markası, kalitesi ,kumaşı,dikişi, rengi modeldeki bazı detaylar ve giyenin fiziği çok fark ediyor.
oscar ödül töreninde charlinede buna benzer giydi. ama fark ortada.

Son düzenleme:
Kızlar dert değil ama bir bakın , amcamın oğlunun düğünü var ve ben Ankarada Kızılayda bu elbiseyi denedim.
1-2 dükkana bakıp çıktım zaten , ilk denediğim elbise buydu. Önündeki tülünü falan kaldırcam tadilata girecek (eğer alırsam)
Ve bu rengi sevmediğim için modeli terziye götürsem sizce aşağı yukarı ne kadar fiyat çıkarır .

canım elbise çok benim zevkim olmasada olabilitesi olan bir elbise =) yalnız rengi değiştir bence. renk biraz sahne kıyafeti gibi algılanmasına sebep olabilir gibi geldi.:26::26:

hayatimda gördügüm en kötü elbise
kusura bakma kac yasindasin ?
yasin genc yuksek ihtimal
mango zara gibi markalarin cok sade ama cok asil abiyeleri olur
onlari denesene

Bende pek beğenmedim. Daha güzel şeyler bulabilirsin. Hele rengi gerçekten bu modele gitmemiş. Her modelin taşıdığı ya da kıyafeti gösterdiği bir renk var.

canım kusura bakma ama ben de elbiseyi hiç beğenmedim.

her yerinde hoş durmayan dekolteler var. zariflikten asaletten öyle uzak bir elbise ki.

ayrıca senin fiziğine de uygun değil. daha zayıf fiziği düzgün biri giyseydi idare edebilirdi ama bu hali hiç olmamış.

fiziğine daha uygun daha şık zarif elbiseler bulabilirsin canım bakmaya devam et.

bunun tadilatıyla uğraşma hiç.:KK34:

Kızma ama kıyafet çok kötü. Günümüzde bu denli model zenginliği varken neden bu elbise diye insan merak etmiyor değil. Üstelik vücut yapınızı bozuk göstermiş, göbek basen kısmı falan çok kötü duruyor.

Fiziğine hiç uygun değil kilolu göstermiş seni biraz sahne kıyafeti gibi olmuş daha hoş zarif ve belden kloş diz üstü elbiseler daha hoş olur size...

$kirmizi-klos-elbise.jpg

modeli beğendim ama rengini beğenmedim siyah renk olsa bence daha güzel durur

Son düzenleme:
ben kumaşını beğenmedim.rengi sanki morcivet gibi ama emin olamadım.yaşın kaç bilmiyorum ama 20li yaşlardaysan bu renk gitmez.bide çok oturmuş göbek ve yanlardan ,sanki çamaşırın yeri belli gibi... model basit geldi bana.daha şık bişiler bulabilirsin

Son düzenleme:

düğünde şarkı mı söyleyeceksin? sahneye çıkıyorsun sanırım.

Aynısının fuşyasını bir arkadaşım mezuniyetimizde giyecek =) ama çok farklı duruyor aynı elbise mi diye baya bir baktım :KK52:
$gözdeS.jpg

Üstteki yoruma yazmayı unutmuşum. Başka bir elbiseye bak derim ben de. İnsan sonradan pişman olabiliyor. Nice güzel elbiseler var.

Ben bu elbisenin pembesini bir mağazada gördüm. Fakat Ankara'da değil Konya'da. Hala arıyorsanız yardımcı olmak istedim.

Pembesini denedim bir sonraki gun. Pembesini ve siyahini denedim hatta. Ama bu elbiseyi almadim simdi somon rengi balik uzun kuyruklu bir elbise aldim :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

X