elektrik süpürgesi

canım hangisinden aldı arkadaşın rowentadan mı?

Evet rowentadan almış. ben az da olsa ses çıkarır diye düşünüyordum. abim de aynı şeyi düşünüyordu dedi yanında açmış makinayı hadi aç da anlayalım ses çıkarıyor mu çıkarmıyor mu demiş abisi =)) o kadar sessizmiş yani =)) Birisi evde uyurken temizlik yapmak zor oluyor bundan alınırsa o sorun da olmaz galiba.

kızlar biz rowentadan aldık silence force serisi.
katlanabilir boru yeni çıkanlardan.
Klasik süpürgelerden 4 kat daha sessiz
Hepa 13 filtre Mini turbo fırça5 katmanlı, antibakteriyel toz torbası
Katlanabilir boruları sayesinde, saklarken %30 oranında daha az yer kaplar
Delta Silence Force Uç
Üretim yeri :Almanya

nişanlım aldı sağolsun beğenmiştim.
birde uygun fiyata bulduk internetten.
mağazada 550 lira

ekledim resmi bakabilirsiniz...

Eklentiler

• $evrowsilenforcecom.jpg
    $evrowsilenforcecom.jpg
    20,3 KB · Görüntüleme: 97
kizlar philips ergo fit serisi var gecenlerde ona baktim, bayaga sessiz gibi geldi elle ayarliyosun iste egilmiyosun fazla hepa filtreli, toz torbasiz, 2000 wat cekis gucu 350 wat sanirim...Kullanan var mi acaba..

Son düzenleme:
Philips ergofit: bende ondan alacağım ,inşallah canım.Bana da halam ve kızı tavsiye etti.Kullanımı hiç yormuyormuş,Beli ağrıtmıyor.Emiş gücü yüksek olmasıyla birlikte halının üzerinde akıp gidiyormuş.birde torbalı değil hazneli,hazne dolunca saydam mika hazneyi boşaltıyorsun.ınternetten en ucuz diye aratıp en ucuz satılanları bulabilirsiniz.450 falan olması lazım net fiyatının.

ben philips kullanıyorum...çok memnunum..
ben aldıktan sonra annem ve ablam da aldı...gerçekten mükemmel..

Philips FC9170/01 Elektrik Süpürgesi
500W emiş gücüne sahip
2200W motorla yüksek performans
Anti Alerjik
HEPA contası ve HEPA 13 filtresi ile eksiksiz cihaz
HEPA contası ve HEPA 13 filtresine (%99,5 oranında filtreleme) sahip bu eksiksiz cihazla elektrikli süpürgeden kesinlikle toz kaçamaz
Mobilyaların etrafında dahi kolay temizlik
Köşelerin ve kıvrımların temizliği için Üçlü Aktif başlık köşe fırçaları
Üçlü Aktif başlığın ön kapağı büyük parçaları alır
Maksimum temizlik verimliliği için Üçlü Aktif aerodinamik tasarım,
Daha uzun toz alma
XXL 4 litre S-bag torbası ile maksimum verimlilik
Aralık başlığı, Küçük başlık, Fırça
Elektronik güç kontrolü

fantom unda güzel modelleri var denemek amacıyla 1 kere kullandım emiş gücü çok iyi 1800 wat 3 ayrı özelliği var sulu, atık torbalı ve boşalan torbalı 270 tl ye aldım 2 ay önce

Philips ergofit: bende ondan alacağım ,inşallah canım.Bana da halam ve kızı tavsiye etti.Kullanımı hiç yormuyormuş,Beli ağrıtmıyor.Emiş gücü yüksek olmasıyla birlikte halının üzerinde akıp gidiyormuş.birde torbalı değil hazneli,hazne dolunca saydam mika hazneyi boşaltıyorsun.İnternetten en ucuz diye aratıp en ucuz satılanları bulabilirsiniz.450 falan olması lazım net fiyatının.
biz 3 ay once falan aldik canim ondan,520ye bulmus nisanlim o zaman..Olumlu yorum duymak mutlu etti beni..alkisalkisalkis

Ben de bir ara araştırdım philips genelde tavsiye edilen

Tabii ben de gidip baktım çok yüksek fiyatlarda bir şey şu an alamayacağımdan

200tl'ye gördüm.Onu almayı düşünüyorum.

360 derece dönen yani her köşe dipe sokabildiğim ve 2000 watt güçlü birde artık toz torbasız tercih ediyorum. Uygun fiyatlıydı King K-253 turbo.

ya ben hala karrsızım hangisini alcama sulu olanların emiş gucu daha dusuk oluomus digerlerne gore bide ewi supurdukten sonra onun suyunu bosaltmak yıkamak bi sure sonra zoruma gidebilir die dusunuorum ama daha saglıklı napcm bilmıorum kullnlardan memnun olanda war olmayanda kafam karısıo akannehir

Rowenta-RU-705-Aquatech-2000-Watt-Elektrikli-Sup__21489062_0.jpg

Genel Özellikler
Garanti Süresi 2 YIL

Güç 2000w

Filtre Çevre dostu filtreleme sistemi

Torba sistemi Kağıt torba ile kullanım imkanı

Torba Kapasitesi (LT) 14 lt

Borular ıstenen boya göre ayarlanabilen teleskobik borular

Motor Uzun ömürlü by-pass motor

Park özelliği Evet

Otomatik Kablo Sarma Evet

Aksesuarlar Döşeme, radyatör ucu, fırçalı uç

bunu düşünüyorum kızlar ben ablam kullanıyo çok memnun

Son düzenleme:
peki şimdi ben hangisisnden alcam ya CADIARZU

cnm bende alıcam önümzdeki hafta cok arstırdım bende pihilips maraton 9656 alıcam netten arastırıyrm kullananlar memnun işalalh memnun kalırım ama pihilips bence cok tercih ediliyo düşün derim:)

Son düzenleme:
off walla bende rowentanın sessizlerinden düşünüyorum
bi yandan sulu olsun istiyorum
hoff herşeyde insan bu kadar düşünürse nolcak bu halim benim :KK70:

uzun araştırmalarım sonucunda philips 9170 performere karar verdim siparişi bugün verdim bakalım gelince inşallah hüsrana uğramayız...

philips'in elektrik süpürgelerini öneririm arkadaşlar, modelini seçmek ise sizin istediğinize bütçenize kalmış bir şey. Alerjik astımım var evde kullanıyoruz, çok memnunum. Arkasından çıkan havayı yanlışlıkla solusam bile herhangi bir reaksiyon vermiyorum. filitreleme sistemi ve çekiş güçleri çok iyi :KK61:

philips performer süpürgem bugün geldi merak eden varsa süper hiç düşünmeden alınacak bir süpürge böyle çekeceğini tahmin etmemiştim.ayrıca çok sessiz.alışveriş.comdan aldım en ucuzu orda 3 gündede geldi.

Bende "rowente silence" var ama aldığım günden beri üçgen ucunu kullanamıyorum. Halıya yapışıp kalıyor. Sessizliğine vurulup almıştım fakat bütünüyle sessiz bir süpürge değil. İlk kullandığım zamanlara kıyasla gürültüsü fazla geliyor, alıştığımdan mıdır bilmiyorum.

Sessizlik konusunda önemli olan alacağınız süpürgenin gürültü seviyesi. "dB" cinsinden ifade edilir. Ben bir tek rowenta da var zannediyordum, philipsde de aynı gürültü seviyesiyle çalışan modeller var. Rowenta "silence" iddasıyla modellerin isimlerini koyduğundan diğerlerine bakmadım bile.

Kısacası özellikle arkadaşımın PHILIPS 9170 süpürgesini gördükten sonra pişman oldum Rowenta aldığıma. Fiyatına ve iddasına göre vasat ve ergonomik olmayan bir süpürge benimki, yoruyor beni :KK50:

Son düzenleme:
bende süpürgemi almadan önce yakın bir akrabamız yeni aldığı süpürgesini denemiştim.
rowenta silence force cyclonic. dünya para vermiş o zaman. bikere çok ağır ve çok zor süpürüyor tutma kolunun uzunluğu yetersiz eğilmek zorunda kalıyorsun. arkandan gelmiyor sürekli çekiştirmek zorunda kalıyorsun. sessizde değil ayrıca.
mevon arkadaşım sanırım sizinkide bundan.

ben aldığımda akrabamızda benimkini denedi. değiştirelim süpürgeleri dedi.
benimki uçuyor resmen tek elle süpürüyorum, hiç yormuyor tutma koluda oldukça uzun eğilmek gerekmiyor.

benimki philips marathon 9210 1 senedir kullanıyorum gayet memnunum. çocuklardan dolayı günde 3 sefer açtığım bile oluyor. kesinlikle yormuyor.

bencede özelliklerine kanıp almadan önce denemek gerekiyor. ben en uygun fiyatları media mrktte gördüm. hem birsürü model sergileniyor. alacak arkadaşlar yakınlarınızda varsa gidin bakın deneyin kıyaslayın öyle alın.

X