Elektrikli Süpürgeler Elektrikli süpürge seçimi hakkında..

Ben de bosh kullanıyorum emiş gücü süper sesi de çıkmıyo :)) ben memnunum

valla bende bir beko eskittim bir arçelik ama nihayet aradığım gibisini buldum vestelin 2200 vat bi makinasını aldım ohhh be dünya varmış manyak çekiş gücü var nerdeyse parkeleri alacak yerinden

arkadaşlar kimse dememiş ama bende kesinlikle philipsi tavsiye ediyorun o kadar güçlü ki çekişi anlatamam halıda tüy namına bişey bırakmıyo bana annem 2 sene önce evlenirken aldi 1800 w daha snra bu sene görümcem aldı yeni çıkan modelini çokkk güzel tavsiye ederim

arkadaşlar kimse dememiş ama bende kesinlikle philipsi tavsiye ediyorun o kadar güçlü ki çekişi anlatamam halıda tüy namına bişey bırakmıyo bana annem 2 sene önce evlenirken aldi 1800 w daha snra bu sene görümcem aldı yeni çıkan modelini çokkk güzel tavsiye ederim

phlıps maraton mu sizinki

bende arçeliki hem halı yıkamasını hem süpürge yani ikisi bir arada kullanıyorum ve hiç memnun değilim hem emiş gücü çok az hemde çok agır bir arkadaşım libellayı tavsiye etti suya çekenlerden 15 gün toz almadıgını söyledi ben 2 güne bir toz alıyorum ve bıktım.şimdi yenisini alcam ama hangi dükkana gitsem herkes değişik bir şey söylüyor kafam karıştı .

ben bosh kullanıyorum ama hiiiç memnun değilim.rowentayı kullanan arkadaşlarım çok memnunlar. evleneceğim için eşya alıyorum.yazılanları okuyunca arçelikle rowenta arasında kaldım

a.s.a.s.a.s. merhaba ben hepinize emiş gücü çok yüksek olan kırby sentrıa yı önerebilirim kızım allerjen olduğu için çok araştırdım doktorlar sulu sistem cihazları önermiyorlar çünkü bakteri üretiyorlar sizin de bildiğiniz gibi mikroplar nemli yerlerde çoğalıyorlar ben bir arkadaşımın tavsiyesiyle almıştım inanın dua ediyorum kırby sentria 12 değişik makineye dönüşen bir ev bakım sistemi içinde mini bir uçak motoru var üzeri pres döküm alüminyum kaplı ve gerçek hepa filtreli tozu % 99,97 içine hapsediyor ve bu arada evin havasını da temizliyor inan çok memnunum ve herkesede tavsiye ediyorum ayrıca bir çay bardağı suyla halıları kuru köpük olarak yıkıyor daha bir çok özelliği var canım aklına gelenler varsa sor yazarım görüşmek dileğiyle :1hug:

a.s.a.s.a.s. merhaba ben hepinize emiş gücü çok yüksek olan kırby sentrıa yı önerebilirim kızım allerjen olduğu için çok araştırdım doktorlar sulu sistem cihazları önermiyorlar çünkü bakteri üretiyorlar sizin de bildiğiniz gibi mikroplar nemli yerlerde çoğalıyorlar ben bir arkadaşımın tavsiyesiyle almıştım inanın dua ediyorum kırby sentria 12 değişik makineye dönüşen bir ev bakım sistemi içinde mini bir uçak motoru var üzeri pres döküm alüminyum kaplı ve gerçek hepa filtreli tozu % 99,97 içine hapsediyor ve bu arada evin havasını da temizliyor inan çok memnunum ve herkesede tavsiye ediyorum ayrıca bir çay bardağı suyla halıları kuru köpük olarak yıkıyor daha bir çok özelliği var canım aklına gelenler varsa sor yazarım görüşmek dileğiyle :1hug:

baska bı yerde daha sormustum ama bı turlu cevap vermedınız neden anlamadım,
bende raınbow kullanıyorum sızın dedıgınız makıne raınbowdan uucuzmu pahalımı cok merak ettım,
sureklı yazıyorsunuz ama fıatını yazmıyorsunuz anlamadım neden

ayda 130 dolar veriyorum. ama taksitleri azıcık sallama şansı veriyorlar 175 ytlye falan geliyor. 24 ay vade yaptım. senet yapıyorlar kredi kartı zorunlu değil. bu ay ödeyemeyeceğim bi dahaki aya öderim dersen sık boğaz etmiyolar.
3000 dolara geldi az pahalı ama vade kısaldıkça 2500e doğru iniyor fiyat.
ama gerçekten değiyor. ev ahırmış da haberimiş yokmuş resmen pislikten yıllardır:Roflol:

arkadasım bu mumkun dııl,yanı 3000 e almıs olmazsın eksıgın var
yada evet 3000 e aldım dıosan bana ozelden kımden aldıgını yazarmısın
bende ona gore hemen raınbow genel mudurlugunu arayıp kazıklandıgımı soylıcem
ama ben eltımle bırlıkte aldım ve toplam aılemde benım vasıtamla 8 kısı aldık hepımızınkı aynı fıyat senınkı nasıl 3000 dolar olur anlamadım
600 dolar kazıkladılarda bızı sızemı ındırım yaptılar anlamadım

a.s.
baska bı yerde daha sormustum ama bı turlu cevap vermedınız neden anlamadım,
bende raınbow kullanıyorum sızın dedıgınız makıne raınbowdan uucuzmu pahalımı cok merak ettım,
sureklı yazıyorsunuz ama fıatını yazmıyorsunuz anlamadım neden

a.s.a.s.a.s. canım merhaba kırby sentrıa bir yıl önce ikibin küsur dolara peşin olarak almıştım şu an net fiyatllarını bilmiyorum ama ben bundan önce rainbow kullanmıştım onu daha pahalıya almıştım ayrıca kırby sentrıa mini, midi ve full set olarak üç ayrı sunum ve fiyatla satılıyor yani ihtiyacın olanı alıyorsun ben önce ana makineyi almıştım ama inan canım şu an ikisininde tam fiyatlarını bilmediğim için mukayese yapamam yalnız kırby sentrıa bu aralar küçük taksitlerle de satılıyormuş tam net olarak bilmiyorum görüşmek dileğiyle sevgiler :1hug: :nazar: :nazar: :nazar:

Konu baya eskimiş ama tekrar açılmasında fayda görüyorum.
Benim gibi süpürge alacak olanlara fikir vermesi açısındansengözlerimebaksanab
Fakir almayı düşünüyoerum bende ama kararsızım:bbo:

Bu aralar bende harıl harıl araştırıyorum.Philips gördüğüm duyduğum kadarıyla harika bir makina.Torbasız olanlardan istiyorum emiş gücü 400 wat.Markada karar verdim de modelinde kararsızım şimdilik:)

Son düzenleme:
bende süpürge bakıyorum dyson düşünüyorum ama onun su hazneli olan var mı

a.s.a.s.
bende süpürge bakıyorum dyson düşünüyorum ama onun su hazneli olan var mı

canım dyson süpürgelerde su haznesi yok gerekte yok aslında süper bir süpürge ve diğer süpürgeler gibi filtresini değiştirmek zorunda kalmıyorsun filtreyi çıkar yıka kurusun ve tak o kadar a.s
ben kullanıyorum ve çok memnunum nerdeyse halıyı yerden kaldırıyor tek sorun çok yüksek emiş gücüne sahip olduğu için hint kilimlerimi süpürürken topluyor en ufak zerrecikleri bile alıyor haznesi dolunca bir poşete geçirip etraf tozlanmadan aktarıyorum a.s.
bende çok araştırdım ve bir daha masraf çıkarmayacak en yüksek verim alabileceğim süpürge olarak dysonda karar kıldım :asigim:

arkadaşlar mrb bende raınbow istiyorum ama fiyatı hakkında net bilgim yok eşimde raınbow alalım diyor ama fiyatı pahalı olduğu için biraz kararsız acaba yakın zamanlarda raınbow alan varmı birde yanında hediye olarak neler veriyorlar.

merhaba arkadaşlar.Benim de acil süpürgeye ihtiyacım var.Bugünbaktım mağazalara fakir ve philips ikisi arasında kaldım torbasız bi model istiyorum. Fakiri kullananlar varmı kastell modeli vardı mağazada lütfen kullanan varsa fikriniziyazarmısınız.Şimdiden teşekkürler..

kızlar benden tavsiye bizde yıllardır phılıps kullandık annemin çeyizinden siz düşünün tık demedi son 10 yıla kadar deyim sonra halı yıkama makineside phılıps hem yıkıyor hem süpürüyor ama annem sadece halı yıkamada kullanmak istedi hem küçük olsun dedi yeni model süpürgeleri görünce :KK70: bizde arçelikden aldık kesinlikle almayın bi akrabamız yeni evlendi aynı süpürgeden almış küçük die ama geri göderip arçeliğin sulu süpürgesinden almış o da kocaman bu arada verdiği süpürgede arçelikmiş ama hiç memnun değil birde acayip ses çıkartıyor ürkersiniz birde onun temizliği evi tamam güzel süpüyor ama bi de onu küvete götürüp tek tek parcalara ayırıyor kayınvalidesinin süpürgesi phılıps oda ufak ama harika çekim yapıyor ve torbalı hemde acayip ses çıkarmıyor bu arada çekim hızını siz belirliyorsunuz bende alırken kesinlikle phılıps diyorum aynı zamanda phılıpsın tüm elektronik ürünleri harika özellikle ütüleri kızlar....

a.s.a.s.

canım dyson süpürgelerde su haznesi yok gerekte yok aslında süper bir süpürge ve diğer süpürgeler gibi filtresini değiştirmek zorunda kalmıyorsun filtreyi çıkar yıka kurusun ve tak o kadar a.s
ben kullanıyorum ve çok memnunum nerdeyse halıyı yerden kaldırıyor tek sorun çok yüksek emiş gücüne sahip olduğu için hint kilimlerimi süpürürken topluyor en ufak zerrecikleri bile alıyor haznesi dolunca bir poşete geçirip etraf tozlanmadan aktarıyorum a.s.
bende çok araştırdım ve bir daha masraf çıkarmayacak en yüksek verim alabileceğim süpürge olarak dysonda karar kıldım :asigim:

çok tşk ler toprağım , kara verdim alıcam dyson seninki hangi model ben animal düşünüyorum

ben de büyük ihtimalle philips marathon almayı düşünüyorum

çok tşk ler toprağım , kara verdim alıcam dyson seninki hangi model ben animal düşünüyorum

benimki dc19 modeli canım :1hug:
fonksiyonu aynı olan dc11 modeli vardı hortumu toplanıyor diye ama açıkçası sırf onun için 300 lira fark ödemek istemedim geçen mart ayında dc19 modelini 699 liraya almıştım :asigim:
animal modeli daha çok fonksiyonlu olan isabetli karar vermişsin ömür boyu kullanabileceğin taş gibi bir süpürgen olacak :nazar: bu arada evi süpürürken dysondan çıkan koku mis gibi :smiley-cool:

X