Elektrikli Süpürgeler ELEKTRİKLİ SÜPÜRGE TAVSİYE İSTİYORUM . MİELE / ELECTROLUX / DYSON vd

ELEKTRİKLİ SÜPÜRGE TAVSİYE İSTİYORUM . MİELE / ELECTROLUX / DYSON vd

• MİELE

OY: 4 19,0%
  • DYSON

OY: 10 47,6%
  • ELECTROLUX

OY: 4 19,0%
  • ARNİCA

OY: 0 0,0%
  • ROWENTA

OY: 3 14,3%

• Ankete Katılan
    21

selma91

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Şubat 2014
57
11
34
NILFISK POWER ALLERGY 799,00 tl

Samsung VC15H40E0VR Hepa Filtreli Toz Torbasız Süpürge 289,90 TL

Rowenta RO 5823 Silence Force Extreme Elektrikli Süpürge 449,90 TL

Rowenta RO8341 Silence Force MultiCyclonic Elektrikli Süpürge 599,00 TL

Electrolux SuperCyclone Scanimal Elektirkli Süpürge 348,90 TL

philips FC9194/01 PerformerPro Toz Torbalı Elektrikli Süpürge 531,01 TL

Electrolux Usorigindb ULTRA Silencer süpürge 495,00 TL

MİELE S 8310 ELEKTRİK SÜPÜRGESİ 2200 WATT KIRMIZI 799,00 TL

ELECTROLUX ULTRASILENCER USENERGY 61 DB 599,00 TL

FAKIR veyron Basic 2400W Toz Torbasız Elektrikli Süpürge 383,29 TL

Rowenta RO8221 Silence Force Extreme Cyclonic Elektrikli Süpürge 649,00 TL

Electrolux Ultra Silencer USORIGINDB 1800W Süpürge 544,99 TL

ARNİCA BORA 5000 SU FİLTRELİ ELEKTRİK SÜPÜRGESİ 307,00 TL

eşimin kısmen araştırdığı süpürgeler bunlar ama özellikleri ve fiyatlarını tek yerden almış . hangisi fiyatına göre tercih edilebilir.
miele ve electrolux usorigindb veya electrolux ultrasılencer usenergy ön plana çıkıyor.
ama yine de bir yandan fiyatı 500 civarı olsun diye bakıyorum bir taraftan da miele ile kaliteli olsun istiyorum.
miele ve electrolux kalitesi açısından nasıllar.
dyson diye bir marka önerilmiş ama baktım fiyatları 1200 den fazla. bir süpürge için o kadar verilmez hele de taşınan biriyseniz.

Benim alerjik rinitim olduğu için ben tozla çok haşır neşir olmak istemedim, epeyce araştırdıktan sonra sulu modellerden değil de toz torbalı modellerden almaya karar verdim. Nişanlılık döneminde beş altı mağaza dolaştım elime geçen bütün süpürgeleri denedim, çekiş gücüne, ses seviyesine, tutuşuna, sağlamlığına, özellikle de şu kıvrımlı borusunun esnekliğine kadar bakılabilecek her şeyine baktım diyebilirim. En son miele ye gittik eşimle, eşimin en çok önemsediği konu sağlam olmasıydı, satış elemanı 100 kiloya yakın irice bir beyefendiydi üzerine çıktı ve hiç bir şey olmadı, sonra orada duran bir halıyı süpürdüm. Sessizliği ve emiş gücü hoşuma gitti. Memnun kalacağımı düşünüp, paraya da kıyıp alalım dedim, eşim nişanlıyken bekar evinde kullandı, bir yıla yakın, 3 aydır da ben kullanıyorum, çok memnunum, özellikle sessiz olması çok işe yarıyor. Çalışan bir insan olarak ertesi gün misafirim gelecekse akşam 10da bile rahatça süpürge yapabiliyorum, yan odadaki eşim bile duymaz, komşu niye rahatsız olsun diyerek :)

Benim alerjik rinitim olduğu için ben tozla çok haşır neşir olmak istemedim, epeyce araştırdıktan sonra sulu modellerden değil de toz torbalı modellerden almaya karar verdim. Nişanlılık döneminde beş altı mağaza dolaştım elime geçen bütün süpürgeleri denedim, çekiş gücüne, ses seviyesine, tutuşuna, sağlamlığına, özellikle de şu kıvrımlı borusunun esnekliğine kadar bakılabilecek her şeyine baktım diyebilirim. En son miele ye gittik eşimle, eşimin en çok önemsediği konu sağlam olmasıydı, satış elemanı 100 kiloya yakın irice bir beyefendiydi üzerine çıktı ve hiç bir şey olmadı, sonra orada duran bir halıyı süpürdüm. Sessizliği ve emiş gücü hoşuma gitti. Memnun kalacağımı düşünüp, paraya da kıyıp alalım dedim, eşim nişanlıyken bekar evinde kullandı, bir yıla yakın, 3 aydır da ben kullanıyorum, çok memnunum, özellikle sessiz olması çok işe yarıyor. Çalışan bir insan olarak ertesi gün misafirim gelecekse akşam 10da bile rahatça süpürge yapabiliyorum, yan odadaki eşim bile duymaz, komşu niye rahatsız olsun diyerek :)

peki bu süpürgenin toz torbaları ve filtresi pahalı diyorlar geçen bir yerde 70-80 tl olduğunu söylemiş. torba ve filtre değişimi ne kadar sıklıkla yapılıyor ve ne kadara mal ediyorsunuz.

Dyson der kenara çekilirim.
Sulu da kullandım (Karcher) artık zamanı dolmuştu, Dyson aldım. O ne rahatlık oh.

peki bu süpürgenin toz torbaları ve filtresi pahalı diyorlar geçen bir yerde 70-80 tl olduğunu söylemiş. torba ve filtre değişimi ne kadar sıklıkla yapılıyor ve ne kadara mal ediyorsunuz.

Biz alırken kampanya vardı 16 tane torba hediye etmişlerdi. Bir torba yaklaşık 3 ay gider Demişti Satıcı. Ilk torbayı eşim bekar evinde bir yılda ancak doldurdu, ikinciyi üç aydır kullanıyorum henüz dolmadı. Ama tabii ben haftalık temizlik yapıyorum, daha sık kullanılırsa daha çabuk dolar herhalde. Henüz elimde yedek torba olduğu için bilmiyorum torba ve filtre fiyatını ama Pahalı olabilir zaten makinenin kendisi de pek ucuz değil maalesef

hangi modeli ? ne kadara aldınız ve ne zamandır kullanıyorsunuz?
Miele S 8390 eco silence modeli, geçen sene 1100 lira gibi bi fiyata almıştık yanlış hatırlamıyorsam, ben üç aydır kullanıyorum daha önce eşim bekar evinde kullandı bir yıl kadar gerçi orada da ben kullandım aslında:KK48:

hangi modeli ? ne kadara aldınız ve ne zamandır kullanıyorsunuz?
1 seneye yaklaştı, DC 52 animal complete modeli, evde köpeğimiz var diye. İndirimli 2000tl ödedik. Sizin evciliniz yoksa buna gerek yok, daha uygun fiyata başka serileri bar, mesela alerji serisi var. Zaten bu markanın güzelliği başlıkları alabilmeniz. Yani ben alerji serisi de alabilirdim, sonra da animal complete serisinin başlıklarından alıp kullanırdım. Ama zaten indirimdeydi, öyle yapmadım. Sanırım en pahalı olan animal complete dc 52 olanı, geri kalanlar daha uygun.

BU SÜPÜRGELER BİRAZ PAHALI DEĞİL Mİ ? NASILSA BİR ÜST MODELİ HER ZAMAN OLACAK. GARANTİSİ NE KADAR PEKİ ?

Bende philips aldim yeni cok memnunum toz torbasiz supuruyoraun sonra hazneyi cope bosaltiyorsun filtresinide yikiyabiliyorsun cok memnunum valla emis gucude cok iyi 1900 watt 300 liraya almistim indirimli bimeksten ustune bide 30 lira koyup 5 yil garantili yaptirdim . Torba bitti derdide yok. Filtresinide yikiyorsun eskidigini hissettiginde yenisini alabilirsin ben ocakta almistim hergun supurmeme ragmen cok saglam temiz filtresi vae memnunum

2015-09-02-22-54-10--1323234826.jpeg

BU SÜPÜRGELER BİRAZ PAHALI DEĞİL Mİ ? NASILSA BİR ÜST MODELİ HER ZAMAN OLACAK. GARANTİSİ NE KADAR PEKİ ?
5 yıl benimki. 2 yıl olanı da var, onun fiyatı daha uygun oluyor.
Şöyle söyleyeyim, ben süpürgeyi kullandığım ilk gün eyvah dedim, süpürmüyor bu, toplamıyor. Çünkü sadece kolumu sallıyordum, itiş çekiş yoktu. Hazneye bakınca yanıldığımı anladım.
Özellikle bir tane başlığının hastası oldum, yılan gibi kıvrak, oynuyor. Artık hiçbir koltuğu altını süpürmek için çekmiyorum, keza yatak, konsol vs. Sokuyorum altına, başlık zaten kıvrıla kıvrıla her yere giriyor, süpürüyor.
Önceki süpürgem suluydu, buharlıydı; Karcher marka. Elbette buharı sayesinde daha hijyen oluyordu. Ama çok yoruluyordum ya. Evi süpürüp silince iş bitmiyordu çünkü makineyi de temizlemem, hortumları yıkamam gerekiyordu.
Üst model demişsiniz ama ben eskisini bile 6 sene kullandım, köpek olmasaydı evde 6 değil 16 sene giderdi.
Kaliteli bir şey alıp yıllarca rahat etmek gibisi yok.

Bende philips aldim yeni cok memnunum toz torbasiz supuruyoraun sonra hazneyi cope bosaltiyorsun filtresinide yikiyabiliyorsun cok memnunum valla emis gucude cok iyi 1900 watt 300 liraya almistim indirimli bimeksten ustune bide 30 lira koyup 5 yil garantili yaptirdim . Torba bitti derdide yok. Filtresinide yikiyorsun eskidigini hissettiginde yenisini alabilirsin ben ocakta almistim hergun supurmeme ragmen cok saglam temiz filtresi vae memnunum

Eki Görüntüle 1622424
hangi modeli bu ?

Canim ben entarzev.com dan philipsin supurgesini aldm.kapida odemeli.cok memnunum bi goz at derim harika bi supurge tek.gecerim

X