Elektrikli Süpürgeler ELEKTRİKLİ SÜPÜRGE TAVSİYE İSTİYORUM . MİELE / ELECTROLUX / DYSON vd

ELEKTRİKLİ SÜPÜRGE TAVSİYE İSTİYORUM . MİELE / ELECTROLUX / DYSON vd

• MİELE

OY: 4 19,0%
  • DYSON

OY: 10 47,6%
  • ELECTROLUX

OY: 4 19,0%
  • ARNİCA

OY: 0 0,0%
  • ROWENTA

OY: 3 14,3%

• Ankete Katılan
    21
mile en guzel supurge makinasi ben kendim kullaniyorum icindeki torbalar bezli yirtilmiyorlar torbalar degisiyor yani toz yok canim.

Miele'nin yazdığınız modeli var bende.
Kıyas yapamam diğerleriyle, ama güzel makina olduğuna dair gatanti veririm.

Hepa filtre diye tutturmuştum, satan adam ikna etmişti gerek olmadığına.
9 kat torba, çift filtre ve tabii bu güzelliğin de bir bedeli var.
40 liraya çıkmış bir paket.
Yani 3 paket torbayla 1 süpürge alabilirsiniz.
2 sene oldu hemen hemen, 3. kutuya yeni geçtim, arada boşa giden torba da oldu (halıdan su çektim de bir şey olmaz diye, çektiği yeri kuruttu nerdeyse, bozulmadı da hayret).

Diğer eksisi mi diyelim artısı mı diyelim, fazla güçlü bu makina.
Benim gücüm yetmiyor, 3. seviyeden yukarı çıkmıyorum artık.
Hatta gecenin bi vakti evi süpürmek zorunda kaldığımda 1.seviyede yaptım, o bile gayet güzel temizledi.

Gözüm dyson'da kaldı ama pahalı da olsa ille de toz torbası diyorum.

Dyson kullanıyorum ama bıktım. asla tavsiye etmiyorum. cıkardıgı ses, agırlıgı ve manevralarının kısıtlılığı beni benden alıyor. teyzemede dinletemedim aldı birde amerikadan getirdi simdi bin pişman ama ne fayda. bana sessiz ve fonksiyonel olan bir süpürge tavsiye ediniz lütfen.

Dyson kullanıyorum ama bıktım. asla tavsiye etmiyorum. cıkardıgı ses, agırlıgı ve manevralarının kısıtlılığı beni benden alıyor. teyzemede dinletemedim aldı birde amerikadan getirdi simdi bin pişman ama ne fayda. bana sessiz ve fonksiyonel olan bir süpürge tavsiye ediniz lütfen.
Miele kullaniyorum en guzel supurge tavsiye ederim

Dyson allergy kullaniyorum. 5 sene once 900tl ye almistim. Asiri memnunum. Taş gibi makine.

NILFISK POWER ALLERGY 799,00 tl

Samsung VC15H40E0VR Hepa Filtreli Toz Torbasız Süpürge 289,90 TL

Rowenta RO 5823 Silence Force Extreme Elektrikli Süpürge 449,90 TL

Rowenta RO8341 Silence Force MultiCyclonic Elektrikli Süpürge 599,00 TL

Electrolux SuperCyclone Scanimal Elektirkli Süpürge 348,90 TL

philips FC9194/01 PerformerPro Toz Torbalı Elektrikli Süpürge 531,01 TL

Electrolux Usorigindb ULTRA Silencer süpürge 495,00 TL

MİELE S 8310 ELEKTRİK SÜPÜRGESİ 2200 WATT KIRMIZI 799,00 TL

ELECTROLUX ULTRASILENCER USENERGY 61 DB 599,00 TL

FAKIR veyron Basic 2400W Toz Torbasız Elektrikli Süpürge 383,29 TL

Rowenta RO8221 Silence Force Extreme Cyclonic Elektrikli Süpürge 649,00 TL

Electrolux Ultra Silencer USORIGINDB 1800W Süpürge 544,99 TL

ARNİCA BORA 5000 SU FİLTRELİ ELEKTRİK SÜPÜRGESİ 307,00 TL

eşimin kısmen araştırdığı süpürgeler bunlar ama özellikleri ve fiyatlarını tek yerden almış . hangisi fiyatına göre tercih edilebilir.
miele ve electrolux usorigindb veya electrolux ultrasılencer usenergy ön plana çıkıyor.
ama yine de bir yandan fiyatı 500 civarı olsun diye bakıyorum bir taraftan da miele ile kaliteli olsun istiyorum.
miele ve electrolux kalitesi açısından nasıllar.
dyson diye bir marka önerilmiş ama baktım fiyatları 1200 den fazla. bir süpürge için o kadar verilmez hele de taşınan biriyseniz.
Eğer dyson alamıyorsanız ara markalara hiç para vermeyin. Arnica bora fiyatı düşük performansı yüksek bir makine. Sulu olmasına takılmayın. Bir süre sonra insan alışıyor kullanmaya. Hemde evde ince toz olmuyor.

kimin dediğine inanacağım şaşırdım

dyson almak isterseniz orda denemenizi tavsiye ederim. mutlaka begeniler görecelidir. ben sesinden ve uc kısmından cok rahatsızım. yanımızda calısan ablamızda değiştirmem için gözümün içine bakıyor. bosuna bu parayı vermeden herkes iyi dusunsun diye yazdım. sevgilerle...

Torbalı istiyorsanız miele, torbasız istiyorsanız dyson. Başka da seçenek aramayın :) bende miele de var dyson da. Miele eskidi ve torbalı olduğu için kullanmıyorum artık.

Arkadaşlar, yeni evleneceğim ve elektrik süpürgesi konusunda çok fazla kafam karışık. Sitelerde herkes bir şey söylemiş ama hangisi gerçekten iyi ve dayanıklı bilemedim. Ben hepa filtresi en az 13 olan, sessiz çalışan, emiş gücü minimum 350 W olan, kullanımı kolay, antiallerjik bir süpürge istiyorum. Sulu sistem ve toz torbasız olanlar pek tavsiye edilmiyor. Bütçem en fazla 650 - 700 tl civarında. Lütfen süpürgesinden memnun olanlar bana yardımcı olursa çok mutlu olurum. Hangi süpürgeyi tavsiye edersiniz?

X