Eleriniz pc banda ok vakit geiriyor mu?

benim böyle bir sorunum yok çok şükür
ben eşimden fazla pc de zaman geçiriyorum diyebilirimkaydirigubbakcemile3ama canım senin eşinin durumuda pek normal gelmedi bana:1no2:daha çok yeni evlisiniz sizin birlikte vakit geçirmek için can atmanız gerekirken eşin niye pc ye koşuyo kiCADIARZU
bence bu duruma şimdiden engel ol sınır koy eşine ölçüyü kaçırmasına izin verme:eek:lmaz:
yoksa yeni evliyken böyle olan birinin 2 yıl sonra nasıl olacağını düşünmek bile istemiyorum.ilerde bu durumdan daha da rahatsız olursun
şimdi önüne geç canım

sende onu pc basindan al ne bilim aklina baska seyler getirt :):) anlarsinya:) bakalim pc nin basindan kalkiyormu kalkmiyormu:)

bizim ev iş ortamı gibi, onda bir laptop, ben de bir laptop...

ama bazen sıkıcı olmuyor mu, hem de çoook...

ben kapatabilirim bilgisayarı ama o kapatamaz...

1 aylık evlisiniz ve eşiniz pc başında oturmayı tercih ediyo anacımm ne çabuk doydunuz bir birinize bee alırım öyle adamın aklını ben :eek:lmaz: yok bizde öyle şey 10 yılı bitti evliliğimizin biz bile sizin kadar monoton degiliz akşam 10 dk. mail lerine bakar o kadar bende o uyuduktan sonra sahuru beklemek için takılıyorum

sende onu pc basindan al ne bilim aklina baska seyler getirt :):) anlarsinya:) bakalim pc nin basindan kalkiyormu kalkmiyormu:)

hıc kalkmıyo degıl tabı :)

ama ben nezaman mtfaga gtsem yemek felan yapsam oda hemen pcde oluo braz evı temzlemek ıcın yanndan ayrılsam hemen adam pcde kumam gıbı bısı oldu ya atıcam camdan asagı bıde cagrnca dur canm hemen gelyrm gel bak bısey gostercem dıo oyunda oldgu yerı gosteryo :KK70:

OynadıĞı oyun ogame mı yoksa??bılırım bakması gerekıyosa saldırı varsa kıyamet kopsa umurlarında olmaz...

Son düzenleme:
Kızlar 1aylık evlıyım eşim pcde oyun oynamayı cok sevıyo benle 1saat otryo snra pc basına gıdıyo her fırsat buldgnda pcde ben mutfaktaysam pcye gıdıo hatta kızdgmda bıle yanmda otryo ama aklı hep oyunda ne yapıcam ya :S
sizlerinde bölemi eşlernzşutarafagitti

benim esim hic sevmez pc yi mecbur kalmayincada almaz eline sadece islerini halleder sonra bir kenara birakir ,:nazar: masallah deyimde nazar etmeyim herifimea.s

benim eşim de pc de vakit geçirmeyi seviyor ama ben sorun etmiyorum bizim küçük bir oturma odamız var ikimizinde ayrı ayrı pc si var o oyun oynar gazete okur maç yapar vs vs bende kendi pc mde takılıyorum yada dizi izliyorum ama ikimizde abartmıyoruz yani birbirimizi ihmal edecek kadar uzun kalmıyoruz bide yanyana olunca o pc başında dahi olsa arada ben onun oyununa müdahale ederim arada o bana bakar napıyorum diye bazende birlikte online oyunlara gireriz sorun olmuyor yani

mrb canım...
daha 1 aylık evlisiniz ve eşin pc basından kalkmıyuormu.sizin tam diz dize göz göze olmanıuz gereken zamanlar ne yap et o bilgisayardan uzaklaştır eşini.aranızda soğukluk baslamasın olduğunca birlikte vakit gecirmeye calışın.benb 2 ,5 senelik evliyim va bir iki aya kadar ne bilgisayarı kurdutturdum ne de net bağlattırdım eve.iş yerlerimide zaten var .sana tavsiyem bilgisayar çok etkiliyor evliliği.daha yeni yeni birlikteliğe alışıyoken alışamazsınız beraberliğe....o bilgisayarı boz yine ottutturma derim

Aksam eve gelir yarim saat icinde odenecek faturalar varsa onlari oder sonra biraz haber okur ve kalkar. bizimle zaman gecirmeyi cok sever cok sukur...ayrica 1-2 yillik evli degiliz 9 yil oldu:KK69:siz 1 ay diyince sasirdim, durun daha bismillah...:KK34:

bende yeni evliyim eşimde aynı saatlerce pc başında oturuyor benimle doğru düzgün bile oturmuyor sohbet etmiyor çok mutsuzum konuşun bence uzaklaştırın pcden

bizim evde pc yok,olsa biliyorum sürekli oyunlara takılır...

istiyor ama almıyorum :KK62:

ama o da tv 'den gözünü almıyor,filmde film :KK1:

bende kitabıma dalıyorum,ilgilenmiyorum geliyo hemencecik :KK76:

benimki de çok fazla vakit geçirir laptopuyla deli oluyorum ama içime atmıyorum, kaldır şunu aşkım hadi diyorum kucağına uzanıyorum. baktım hiç tınmıyor o zaman kapatıyorum küt diye laptopu:KK1: iki dk kızıyor ama gönlünü alıyorum artık:KK76:

Kızlar 1aylık evlıyım eşim pcde oyun oynamayı cok sevıyo benle 1saat otryo snra pc basına gıdıyo her fırsat buldgnda pcde ben mutfaktaysam pcye gıdıo hatta kızdgmda bıle yanmda otryo ama aklı hep oyunda ne yapıcam ya :S
sizlerinde bölemi eşlernzşutarafagitti

Çağımızın hastalığı, pek çok kişide var, kafanıza takmayın. Oyun oynuyorsa problem yok, bu yüzden dırdır edip huzurunuzu kaçırmaya da gerek yok. Daha fazla sizinle vakit geçirmesini istiyorsanız siz gidin yanına oturun, sarılın, öpün. Bir süre sonra ilgisi oyundan size kayacak :KK9:

Sonra gidip tekrar oturacak başına ama, oyun oynayarak kedini iyi hissediyorsa, bu mutluluğa kızarak küserek te müdahale etmeyin derim. Benimki de böyle, ilk başlarda ben de kızdım, küstüm,o oyun oynarken ben odada uyuyakaldığım zaman üstüme bir battaniye bile örtmedin diye trip attım. Ama en son baktım ben kendimi strese sokuyorum, onda değişen bir şey yok. Yalnız ne var ki şunu keşfettim: ondan istediğim bir şeye hayır diyemeyen eşimi limon sıkmak için bile mutfağa çağırdığımda kısa süreli de olsa oyun başından uzaklaştırdığıma mutlu olduğumu :)

Bunun için yapacağınız tek şey ondan sık sık bir şey rica etmek olabilir :KK16:

X