elevit pronatal kullanan varmı lütfen sorucaklarım var bana cevap yazın

bende ilk 3 ay folik asit kullandım, son bir aydır elevit kullanıyorum,kansızım ama ekstra kan ilacı vermedi doktorum,elevitin yeterli olacağını söyledi.elevit kullanmaya başladığımdan beri iştahım çok açıldı yanlız, ya da bana öyle geliyor bilmiyorum, zaten hiç miğde bulantısı yaşamadım ben,4 aylık hamileyim

Bende elevit'e başladım başlayalı 5 kilo aldım 5 haftada. Mide bulantılarımı azalttı sağolsun ama iştahımı gerçekten açtı.

biz aramizda yararini veya zararini tartismiyoruz arkadasim.

Bir arkadas kilo aldiridigini söyledigi icin yorum yazdim bende...

Elevit hamilelik için gerekli tüm vitamin-mineralleri içerdiği için hamilelik sürecinde vücudun metabolizmasının düzgün çalışmasını sağlar. Yani elevit kilo aldırmıyor, vücuda direnç, zindelik ve enerji veriyor. Vitaminler zaten yağ yapmazlar. Elevit'i tartışmaya zaten gerek yok. Günümüz şartlarında düzenli ve dengeli besleniyorum diyen kişi bence yanılıyor, hele hele bu kişi hamile olup artan vitamin ve mineral ihtiyacı varsa. Vitamin ve minerallerin anne ve bebeğin sağlığı için ne kadar önemli olduğuda ortada. Ben elevit kullandım ve hamileliğim boyunca aşırı kilo almadım ama bana sorarsanız kilo aldırmış olsaydı bile onca yararını bir kenara itip bırakmazdım.

Merhaba arkadaşlar..bende hamileliğimin ilk ayında folik asit kullandım..şimdide elevit pronatal kullanıyorum...

arkadaslar ben 2.5 yıllık evliyim ve hic korunmamamıza ragmen cocugumuz olmadı esimde tek taraflı varikosel varmıs ve 3 ay önce ameliyat oldu 21 gün öncede doktorum bana elevit pronatal verdi o günden beride hic aksatmadan kullanıyorum yalnız bi sıkıntım var ilacı kullandıgımdan beri karın agrım hiç eksik olmadı acaba ilacla bi alakası varmı?ilac etkisini gösterdiği içinmi böyle oluyo yoksa olumsuz bi etkimi yarattı bende durumu benle aynı olan varmı yardımcı olursanız sevinirim

banada 3 aydan sonra doktor verdi elevit ve kan hapını.ama elevit mideme cok dokunuyor.zaten ikiye bölüp ancak içebiliyorum.cok zorlanıyorum.sizinde midenize dokunuyor mu?

bana da 8 haftadan sonra doktor elevit verdi, simdi 16. haftadayım ve hiç bi problem yaşamadım.

bend eaşırı kilo aldığım için doktorum değiştirdi, onun yerine gyno ferro sanol verdi , ama ben haftada 1-2 gün elevitde alıyorum eksikler varsa tamamlasın diye:)

Canım elevit vitamin hapı zaten rahatlıkla kullanabilirsin ben hamilelik için tedaviye başladığımda folik plus verdi ve şuan 10 hafta 4 günlük hamileyim geçen hafta doktora gittiğimde artık elevite geçelim dedi.Sen içini rahat tut ama yinede ara sor doktorunu.

evet kilo aldırıyo bende hamile kaldığım andan beri kullanıyorum 5 ayda 10 kilo aldım olsun doğumdan sonra verirsin bebeğin sağlığını düşün

evet kilo aldırıyo bende hamile kaldığım andan beri kullanıyorum 5 ayda 10 kilo aldım olsun doğumdan sonra verirsin bebeğin sağlığını düşün

bend ecanım aynı şekilde, veririz tabii kiloları yterki geslin vakitlic sağlıklı hayırlı bir şekild eevlatlarımız:)) senin en zaman doğum?

bende 15 ahftalık hamıleyım 2 haftadır elevıt kullanmaya basladım

bende 13+4 haftalığım dün verdi doktorum bana kilo aldırmasına çok sevindim 50 kiloyla hamile kaldım 53.4 kiloyum tek hayalim hamilelikte bir sürü kilo almak ve hiç birini vermemek. 15 yaşımdan beri kilo almak için uğraş veriyorum haziranda 30uma giricem 1.75 boya 50 kilo. insanların zayıfsın demesinden bıktım. kompleksli yaptılar beni ya

kızlar bende kullanıyorum elevit pronatal 6haftalık hamileyim fakat düşük tehlikem olduğunu söyledi doktor çoçuk kesesinin etrafında kan var dedi istirat etmemi söyledi çok kaygılıyım acaba bebişim düşermi diye birbilen varsa bana cevap yazarmı acaba

kızlar bende kullanıyorum elevit pronatal 6haftalık hamileyim fakat düşük tehlikem olduğunu söyledi doktor çoçuk kesesinin etrafında kan var dedi istirat etmemi söyledi çok kaygılıyım acaba bebişim düşermi diye birbilen varsa bana cevap yazarmı acaba

dr bana düşük tehlikesine karşın progeston diğe bir ilaç verdi yani bildigin progesteron hormonu bu ...bende de geçen pazar ciddi bir kanama oldu allaha şükür şimdi iyiyim rahim ağzında meydana gelmiş benimki...önemli olan dinlenmen ve kendini yormaman...:eek:lmaz:

bende 13+4 haftalığım dün verdi doktorum bana kilo aldırmasına çok sevindim 50 kiloyla hamile kaldım 53.4 kiloyum tek hayalim hamilelikte bir sürü kilo almak ve hiç birini vermemek. 15 yaşımdan beri kilo almak için uğraş veriyorum haziranda 30uma giricem 1.75 boya 50 kilo. insanların zayıfsın demesinden bıktım. kompleksli yaptılar beni ya

vitamin komplexleri hem iştah açar hemde kilo aldırır....:teselli::emir_bebek:

arkadaşlar biraz geç kalmışım bu syfa için ama tekrar okuyanlar için yazıyorum.bende çocuk tedavisi görüyorum.yeni başladıgımda dr verdi.dediki gece yatmadan al ki kilo almayasın.gerçektende aldıgım anda midemde bi kazıntı olıyor..ama yemiyorum.tabiii gece oldugu için.bana en kötü etkisi kabızlık yaptı.yapar diyede yazıyor zaten.eger bize bile hamile kalmadan veriliyorsa demekki hamile kalanların yada düşünenlerin dünden alması lazımm...

arkadaşlar bende 1.5 aydır kullanıyorum. hamile değilim düşünüyorum. o yüzden verdi doktor. hamilede kalmadım ama kilo aldımmmm:KK43: felaket açıktırıyo. bende diyorumki neden bu kadar çok acıkıyorum. 2 kilo aldım. olmazsa bırakıp follik asit kullanıcam. .tekrar bi doktora gideyim olmazsaaaa.

canım bu bir multivitamin hapı..
hamile kalmadan önce folik asit başlattırır doktorlar ki düşük tehlikesini bir nebze azaltsın diye.
senin doktorunda önlem olarak tüm vitaminlerin içinde olduğu bir ilacı vermiş..

slm benimde doktorum elevit verdi ama hamile degilim sadece birsey gordugunu soyledi bu ay belli olcak hamile olup olmuyacagim:KK43:
sizce hamile olabilirmiyim?

Bana da bugün doktorum elevir pronotal verdi, içinde folık asıt de varmıs ama ayrıca solgar ın folık asıtını kullanıyordum zaten sımdı bunu bırakmalı mıyım yoksa elevıtle beraber almam gerekıyor mu

mide yanmam için de REnnie Duo yazdı ıyı geldı sankı ...

X