Popüler Konu Elhan ile MasterFit

Benim diyetisyenimde istiyo ayda 1 çekiliyorum bende hemen siliyorum ona gönderdikten sonra görmeye tahammülüm yok:) ama önceden zayıf olduğum fotoları saklıyorum motivasyon açısından.
İyi yapmışsın eski fotoları saklamakla ben tel.de olanların hepsini arşivledim sanıp sildim şapşal gibi 🥴 anca kıyafetlerim var onları da kutulayıp kaldırmıştım 1 tanesi duruyor ama 34 beden onu tekrar giyemem sanırım ama 38 bedene razıyım :dua:

İyi yapmışsın eski fotoları saklamakla ben tel.de olanların hepsini arşivledim sanıp sildim şapşal gibi 🥴 anca kıyafetlerim var onları da kutulayıp kaldırmıştım 1 tanesi duruyor ama 34 beden onu tekrar giyemem sanırım ama 38 bedene razıyım :dua:
Aaa sen iyi 34 bedenleri görmüşsün:) benim en zayıf halim 74 kgdı :) ama spor ve diyetle zayıfladığım için daha ince görünüyordum. Şuanda da 91 olduğuma pek inanmıyolar ama işte basenlerim beni mahvediyo bi gitseler :) bende 38’i görmek istiyorum. Hedefim 65 kg ama 25 kg verebilir miyim hiç bilmiyorum

Hem sevmiyorum hem de mideme dokunuyor... Ama 1.5 dilim güllaçi mideye indirdim mesela🤓😋🤫

Hmmm bak bunu yapmalisin
Şu an kendinden memnun olmayabilirsin ama
Sonra vay canina ben ne yapmisim bravo bana diyeceksin🫶🏻🙏🏻
Cekmezsen de tüh keşke cekseymisim diyeceksin
Bugün bir cesaret deneyeceğim bakalım baya travma olmuş bende aşmaya çalışacağım 🙏

Aaa sen iyi 34 bedenleri görmüşsün:) benim en zayıf halim 74 kgdı :) ama spor ve diyetle zayıfladığım için daha ince görünüyordum. Şuanda da 91 olduğuma pek inanmıyolar ama işte basenlerim beni mahvediyo bi gitseler :) bende 38’i görmek istiyorum. Hedefim 65 kg ama 25 kg verebilir miyim hiç bilmiyorum
Gördüm gördüm ama o kadar sağlıksız bir şekilde gördüm ki 24 yaşındaydım ve evlenmek üzereydim ve önemli olan görüntüm diyip günde 3 poğaçayla o hale gelmiştim. Göz altlarım mordu, annem rengimin hep atık olduğunu söyler çok kızardı bana.
Canım sen zaten 2 çocukla baya efor kaybediyorsun ayrıca spor yapıyorsun menülerin güzel tabii ki verebilirsin 😘

Gördüm gördüm ama o kadar sağlıksız bir şekilde gördüm ki 24 yaşındaydım ve evlenmek üzereydim ve önemli olan görüntüm diyip günde 3 poğaçayla o hale gelmiştim. Göz altlarım mordu, annem rengimin hep atık olduğunu söyler çok kızardı bana.
Canım sen zaten 2 çocukla baya efor kaybediyorsun ayrıca spor yapıyorsun menülerin güzel tabii ki verebilirsin 😘
İnşallah ablacım sağlıkla verelim en önemlisi o sağlık elden gidince hiçbir şeyin anlamı kalmıyor

Afiyet olsun su olup akıp gitsin inşallah:) arada böyle şeyler yapmazsak diyet bitince saldırma psikolojisi yaşarız. Gerçekten ihtiyacımız olduğunu düşündüğümüzde bence kontrollü esnemek şart yoksa bunu sağlıklı beslenme bilinciyle oturtamayız. İyi yapmışsın ablacım 🥰
Çok haklısın canım, sadece gece değil de gündüz yemiş olsaydım daha iyi olurdu.

Vitamin mineral reklami yapan diyetisyenlerden hizlica uzaklasiyorum
Bir de guncel diyetlerle alakalı kitap cikaranlardan ... Aralikli oruc kitaplari gibi gibi... Çünkü bu kitabi yazan bir diyetisyenle benim bir akşam yemegi tecrubem oldu diyim siz anlayin.. cok tanidik bir isimde başım derde girer😂😂😂kitabi yaziyorlar guncel konulardan ne kazandik cebe indirdik kar....

Selam kızlar,

Annem doğumdan beri bendeydi bugün gidiyor İstanbul’a oy kullanacakmış 😀
Salı günüde biz gidiyoruz gerçi ama bakalım 5 gün napıcam iki çocukla yalnız. Benim eşimde nöbet tutarak çalıştığı için bu süreçte 2 gece evde olmayacak hayırlısı bakalım bunuda halledicez:)
Küçük bir deneme olacak sana canım, bence altından kalkabilirsin. Eminim sonrasında da çocuklarına tek başına yetebilirsen (eşinin olmadığı zamanlar), eşin varken destek olur zaten.

Su an cokkk pahaliii ben de baktim almam yaa yulafi kendim pisiririm.dedim 😂 ya da metro marketten tek paket alirim.. 130 tl falan.. tek tercihin olursa eger yaban mersinliyi oneririm🌸🫶🏻
Ben 2 paketi 228 tl gördüm indirim diyordu 🤷‍♀️ hoş ne ucuz ki geçen 50 ml güneş kremine 369 tl verdiğime halen inanamıyorum mesela 🤷‍♀️

Ben şekersiz granolayı süt ya da yoğurtla karıştırıp yanıma alırdım sabah filtre kahveyle yerdim zayıf olduğum ve çalışan olduğum dönemde. Çok pratik oluyo taşıması da tavsiye ederim canım kalorisi de az oluyo
Bu da çok mantıklı ama benim yolum çok uzun. O yüzden yoğurdu işyerindeki dolaba koyup, granola veya yulafı da kendi dolabımda saklayıp yapabilirim. Haftabaşından itibaren yapmaya çalışayım, inşallah düzen tuttururum.

Ben 2 paketi 228 tl gördüm indirim diyordu 🤷‍♀️ hoş ne ucuz ki geçen 50 ml güneş kremine 369 tl verdiğime halen inanamıyorum mesela 🤷‍♀️
Cildin kuruysa bu cok iyi geliyor 150 ml harika bisey🫶🏻

Eklentiler

• 1000061966.jpg
    1000061966.jpg
    34,8 KB · Görüntüleme: 12
Ay kızlar ben de hep söylenmişimdir top gibiyim diye benim komple kilolu mesela bir bölgede toplu değil ayakkabı numaram bile 38.5 dan 40 yükseldi 🤷‍♀️ Ben de hep derdim bari bir bölgede olsun da oraya uygun egzersizle inceltirdim daha kolay olur diye ama öyle olmuyormuş anladım.
bence kilonun dağılmış olması daha iyi canım. Verdikçe her yerden gitmiş oluyor bu da iyi görünmemizi sağlıyor. Basen ayrı bir olay ama, zayıf olan insanın bile bazen basenleri geniş olabiliyor ve zor gidiyor.

X