Popüler Konu Elhan ile MasterFit

Kızlar lütfen yardım edin kime anlatsam inanmiyor doktorum öyle birşey yok sana öyle geliyordur dedi yolladı Allah aşkına yaşayan varmı aynısını ? Adetken arkadan kan gelmesi ve kanlı dışkılama
Çok geçmiş olsun.
Bizim gelin geçen sene tedavi oldu kanlı dışkılamadan. Yalnız endoskopi ve kolonoskopi yapıldı. İhmal etmeyin genel cerrahiden hemen randevu alın.

Teşekkür ederim bitanem sağlıklı ❤️ Onunla aynı doktora tedavi olduk. Benim midemde de iltihaplı yara, helikobacter bulundu. Yeter ki geç kalmayalım şu an çok iyiyim. Buradaki arkadaşlar iteklemeseydi kivranir dururdum.
İyi ki iteklemişler canım, sağlığı hiçbir zaman ertelememek lazım. Giden geri gelmiyor çünkü. Senin de iyi olmana çok sevindim canım.

@cordel
Kızlar lütfen yardım edin kime anlatsam inanmiyor doktorum öyle birşey yok sana öyle geliyordur dedi yolladı Allah aşkına yaşayan varmı aynısını ? Adetken arkadan kan gelmesi ve kanlı dışkılama
Regl de olabilir ama tabiki en iyi sen bilirsin. Tekrar doktora git gayta filan baktır bence ihmal etme. Reglden sonrada sürekli takip edip bak. Çok çok geçmiş olsun 💙

Ellerine sağlık canım 😘
Beth18 Beth18 tebrik ediyorum canım çifte bayram yapıyor birileri 😍 Bu hafta izine ayrilmasaydim takımında olmak isterdim. Harikasın 😍
@LenaG canım seni ve takımını tebrik ediyorum 😍
@Ece Didem canım emeklerinden dolayı tebrik ve teşekkür ederim 😘
Tesekkurler :KK36:
20 nisanda kurulacak canım o gün yapılan bildirim ve taleplere göre. Beth18 Beth18 müsaitse kırmızı kaptan olacak listeden mavi kaptan seçecek ❤️🫶🏻💙
Yeap :KK36:
Ellerine sağlık kaptanım. :KK60:
@LenaG kaptanımi ve takım arkadaşlarını da tebrik ederim. 💐
Beth18 Beth18 kırmızı kaptanlığın hayırlı olsun. :sampiyon:
Sagol canisi
Beth18 Beth18 i gören var mı :işsiz:nerelerde bu kız 🥺
Buradayim
Nişan, bayram derken birde ustune telefonum bozuldu serviste kaldi 6 gundur telefonu acamadim ama geldim
Bayramda aldiklarimi vercem ve kaptanlikla birlikte insallah 62lere inerim artik vallahi usandim

X