Popüler Konu Elhan ile MasterFit

Gece gece dertlendim yine kendimi burda buldum 😭 diyet düşüncesi bile beni strese sokuyor daha çok yiyorum gibi. Yolum çok uzun geliyor irade göstermiyorum. Kilom 87 sanırım yarın tartilacagim 😬😬😬
Bir Antalyali görüyorum :KK51:
Yine kendimi burada buldum mu :63:
İşkence odası mi kuzum burası aşk olsun :KK12:
Misafirin başımızın üstünde yeri var neyse hoş geldin kilo dışında Allah başka dert vermesin üzme kendini. Disiplinli bir planla istediğin kiloya inmen mümkün. :rapci:

Son düzenleme:
İklim olarak Marmara ama deniz istersen Antalya'dan güzel bir yer yok tatlım. Geçen sene Alanya' ya gelmiştin biliyorsun. :rapci:
Deniz kum değil abla tarih için gelmek istiyoruz ♥️
Reglim 😃 evl3ndigimizde de aynıydı ☺️
Esin yengeç burcu mu 🙄
Oğlumun özel durumu olmasa bende 3. çocuk istiyordum. Aynı dediğin gibi eşim ev insanı. (Tatilden böyle yazmam komik 😅) Eşim tarihçi o yüzden kültür turizmi bizimki 😅
İsmini kim niye böyle koyar ki🤣🤣
Kim bilir oralarda ne espriler denk geliyordur 🤣🤣
Canım dağınık bı tatlı olduğu için o adı vermişler. Dansöz gibi bı anlam taşıyormuş önceden

Kızlar saç dökülmesi için bi çözüm yazılmıştı burda. Hatırlayan var mı ? Feci saçlarım dökülüyor çok üzülüyorum ya
Biberiye yağı deneyeceğim bende de aşırı dokulme var karanfil ve Biberiye kaynattim kullandım ama kesmedi
Süper, darısı bize, bak çoğul konuşuyorum tüm arkadaşlar amin deyin, elbet birimizin duası kabul olur 🤲🏼🤲🏼🤲🏼
Aminnnnn 🤲🤲
Gece gece dertlendim yine kendimi burda buldum 😭 diyet düşüncesi bile beni strese sokuyor daha çok yiyorum gibi. Yolum çok uzun geliyor irade göstermiyorum. Kilom 87 sanırım yarın tartilacagim 😬😬😬
Burdan başlayalım cumartesi günü burası ıyi geliyor ayrılmamak lazım hallederiz
Benim de aynı canım, kel kalacağım nerdeyse
Biberiye kaynatıp fısfısla saçlara sıkmak iyi geliyormuş
Kaynattım, fısfısım yoktu, süremedim döktüm
Bende 2 haftadır yaptım bunu ama hiç fayda goremedim birde biberiye yağı yapılıyor onu denicegim bakalım
Günaydın 😍
Ben moda girmişim gözümü açıp buraya geldim 😅
Aynenn bende gözümü açtım buraya geldim demekki moddayiz 😃

Deniz kum değil abla tarih için gelmek istiyoruz ♥️

Esin yengeç burcu mu 🙄
Oğlumun özel durumu olmasa bende 3. çocuk istiyordum. Aynı dediğin gibi eşim ev insanı. (Tatilden böyle yazmam komik 😅) Eşim tarihçi o yüzden kültür turizmi bizimki 😅

Canım dağınık bı tatlı olduğu için o adı vermişler. Dansöz gibi bı anlam taşıyormuş önceden
Tarih turizmi için de ideal bir yer Antalya. Phasalis Antik kenti, Aspendos, Side inanılmaz güzellikte. Antalya'da olmayan ama çok yakın yerde bir antik kent daha var bayılmıştım oraya. . Sagalassos Burdur , Isparta' ya çok yakın. Mutlaka görmeniz lazım. Bir anda seni M.Ö ye ışınlıyor bildiğin sehirde gezinti yapıyorsun. Bir tepenin yamacına kurulmuş.

Tarih turizmi için de ideal bir yer Antalya. Phasalis Antik kenti, Aspendos, Side inanılmaz güzellikte. Antalya'da olmayan ama çok yakın yerde bir antik kent daha var bayılmıştım oraya. . Sagalassos Burdur , Isparta' ya çok yakın. Mutlaka görmeniz lazım. Bir anda seni M.Ö ye ışınlıyor bildiğin sehirde gezinti yapıyorsun. Bir tepenin yamacına kurulmuş.
Türkiye miz her köşesi cennet tarihi guzellik ler doğa guzellikler imkan olacak her yeri gezeceksin

Bana göre hep dağ taş 😅🙄
Küçük yürümede zorluk çıkarıyor o yüzden açık alan gezmelerini sevmiyorum. Efese gittik. Kapıdan girdim 10 MT gittim ve geri döndüm. Şimdi gönlü olmazsa 10 MT de yürümez koca adam oldu

Türkiye miz her köşesi cennet tarihi guzellik ler doğa guzellikler imkan olacak her yeri gezeceksin
Hoşgeldin 😍
Seni gördüğüme çok sevindim nedense ♥️
Özlemişim 😘
Yaz tatili sonrası okula dönen çocuklar gibi hissediyorum ♥️ tembellik hat safhada ama arkadaşlarla kavuşmak güzel ♥️

Bana göre hep dağ taş 😅🙄
Küçük yürümede zorluk çıkarıyor o yüzden açık alan gezmelerini sevmiyorum. Efese gittik. Kapıdan girdim 10 MT gittim ve geri döndüm. Şimdi gönlü olmazsa 10 MT de yürümez koca adam oldu
Çocukla zor tabi. Biraz da ilgi ve merak lazım. Dağ , taş ama oranin ruhunu hissediyorsun bizim bilmediğimiz bir medeniyet yaşamış hayal gücünle anlamaya çalışıyorsun ama tarihi sevmek lazım tadı çıkmaz . :KK36:

İyi geceler dısarıdaydım yazamadım bugün menümü.
Sabah
2 yumurta 6 zeytin 2 dilim ekmek

Ara
Kahve soda 2 parça çikolata

Akşam yok

Ara
kahve 5 6 tane badem

2 lt su
Elhan Elhan etiket yapıcaktık demi yanlış yapmadm inşallah
Afiyet olsun umutpericim. :KK60: Kahvaltıyla bitirmişsin gününü. Bugüne güzel bir eksi geliyor :KK5:

Ay çok katılıyorum bu yoruma bence de kimse çocuk yapmasın gezsin tozsun hayatını yaşasın 😂

Ya pardonda eşine niye tatlı yapıyosun canım sen? Hem sana katılıp diyet yapmıyor yemesine devam ediyor hem de sana yaptırıyor yani bak şimdi feminist damarım tuttu :sinirli: :sinirli:
Canım illaki yap demedi ben evden yesin bari diye yaptım kolesterolü çok yüksek habire gofret,bisküvi,çikolata falan yiyip duruyor 🤷‍♀️

X