Popüler Konu Elhan ile MasterFit

İyiyim canım teşekkürler sakin evde geçti biraz kaçmak yaptım. Diyet kafasına dönmeye çalışıyorum kurban bayramına 65 olmayı çok istiyorum. Bildiğin cordelia😸 sen nasılsın tatlım ❤️
bende iyiyim canım benim bayramımda güzel geçti bende kaçamak yapardım ama yapamadım çünkü eliminasyon diyeti var ya onu bozmak istemedim ama 15 gün sonra bitiyor çok şükür sonra normal diyetime devam ediyorum

Ayy en azından bir kısmını egzersizin buldum aslında bizimle ilgili başlıkta değil canım 1.50 dk ya gel gösterdiği gibi çeneni içeri çek çok yavaşça çekili vaziyette iken yavaşça sağa ve sola çevir çok ağrın olabilir ama yavaş yavaş kolaylaşacak. Müsait olduğun her durumda yap çok ağrın olursa biraz bekle 😘 diğer egzersizler bizimle ilgili değil zaten
sara_28 sara_28

Ayy en azından bir kısmını egzersizin buldum aslında bizimle ilgili başlıkta değil canım 1.50 dk ya gel gösterdiği gibi çeneni içeri çek çok yavaşça çekili vaziyette iken yavaşça sağa ve sola çevir çok ağrın olabilir ama yavaş yavaş kolaylaşacak. Müsait olduğun her durumda yap çok ağrın olursa biraz bekle 😘 diğer egzersizler bizimle ilgili değil zaten
sara_28 sara_28

benim duruşum da aynı bu kadın gibi :KK43:

dik dursam da böyle görünüyorum artık

sara_28 sara_28

yapmaya çalıştım ağrım olmadı yada ben yapamadım ama evde daha fazla yaparım bu kadar uğraştığın için sagol canım benim :KK60:

Benim de hafif böyle ama benim göğüs ağırlığından olmuş 🤷‍♀️ Bir gün cesaret edersem ve bütçem de müsait olursa onları limon kadar yaptırmak isterim 🙏
Tatlım Antalya'da ücretsiz yaptırdım. Limon kadar hemen hemen. Su damlası görünümü vereceğim demişti doktorum. Mamografi çektirmeye gittiğimde oradaki doktor kim yaptı harika demişti. Bende kistler vardı onlar temizlendi bir de duruş bozukluğu yapmıştı ona istinaden kurul raporuyla ücretsiz olmuştu.

X