Popüler Konu Elhan ile MasterFit

Cumartesiye 58' lere inecek inşallah :dua::KK200:
İnsallah Elhanim
Regl gecikmesi yasadigimdan progesteron ignesi yapalim dedi doktor ben de olur dedim sonra ogrendim ki baya sisiriyormus o🙈🥹 63 leri falan görüp regl olunca rahatlayip indi hizla🐡 4-5 k artı gorunce dedim noluyorum ben beslebmemde yolunda.. Allahtan bayram haftasina falan denk geldi de ruhunuz duymadi🙃🤓😂

Eklentiler

• IMG_3821.jpeg
    IMG_3821.jpeg
    31,7 KB · Görüntüleme: 4
İnsallah Elhanim
Regl gecikmesi yasadigimdan progesteron ignesi yapalim dedi doktor ben de olur dedim sonra ogrendim ki baya sisiriyormus o🙈🥹 63 leri falan görüp regl olunca rahatlayip indi hizla🐡 4-5 k artı gorunce dedim noluyorum ben beslebmemde yolunda.. Allahtan bayram haftasina falan denk geldi de ruhunuz duymadi🙃🤓😂
Yüregine indirir insanın :skandal:
Çok şükür Leylam :dua:

Günaydın kızlar
Geçen cumartesi 66.5
Bugün 66.75
Fark +250
Sebebini anlamadım günlerdir sebze yediğim halde kabızlık çekiyorum sanırım hastalıktan kaynaklı inşallah cumartesiye eksiye düşerim
Cordelia Cordelia Elhan Elhan Mthn83 Mthn83
Canım WC düzenin varsa tuvaletin olmasada git otur bağırsak hareketlerine faydası olacak.

Günaydın kızlar
Geçen cumartesi 66.5
Bugün 66.75
Fark +250
Sebebini anlamadım günlerdir sebze yediğim halde kabızlık çekiyorum sanırım hastalıktan kaynaklı inşallah cumartesiye eksiye düşerim
Cordelia Cordelia Elhan Elhan Mthn83 Mthn83
Çok fazla bir artı yok canım. Kabizlikla alakalı bir durum. Ben magnezyum kullanmaya başlayınca bir anda eksilerim arttı çünkü çözmüştü. Kabızlık için denemediğim kür kalmamıştı. Çok lifli sebzeler de kabızlık yapabiliyor.

Çok fazla bir artı yok canım. Kabizlikla alakalı bir durum. Ben magnezyum kullanmaya başlayınca bir anda eksilerim arttı çünkü çözmüştü. Kabızlık için denemediğim kür kalmamıştı. Çok lifli sebzeler de kabızlık yapabiliyor.
Normalde kabak çok iyi gelirdi diye dün kabak yedim ama olmadı magnezyum içeyim bir de kaptanım beni rahatsız edecek boyutta çünkü artık.

X