Popüler Konu Elhan ile MasterFit

benim artık mutfağa girmem lazım. mutfağa girmeyince, özel bir şey hazırlamayınca olmuyor. nasılsa evden götüreceğim artık öğünlerimi.
yarınki öğlen öğünüm protein+ salata olacak. öğlene kadar direnmeye çalışacağım. ama bu ara kan şekerim dengesiz. o nedenle tedbir olarak yanımda bitkisel süt, yulaf ve meyve olacak. yanımda şekersiz granola, çiğ kuruyemiş falan da var.

benim artık mutfağa girmem lazım. mutfağa girmeyince, özel bir şey hazırlamayınca olmuyor. nasılsa evden götüreceğim artık öğünlerimi.
yarınki öğlen öğünüm protein+ salata olacak. öğlene kadar direnmeye çalışacağım. ama bu ara kan şekerim dengesiz. o nedenle tedbir olarak yanımda bitkisel süt, yulaf ve meyve olacak. yanımda şekersiz granola, çiğ kuruyemiş falan da var.
İlk ogununu illa oglen yapmana gerek yok cig kuruyemis zaten kansekerini pek oynatmiyor 10-15 cig kuruyemis bi yesilcayla keyif yaparak basla 10 gibi🥰

bende idrardan ph ölçümü yapan test var. ara ara yapıyorum. son dönemde tatlıyı, paket ürünü ve hamurişini abarttığım için aklıma geldi. sabah test yaptım. idrar ph ım 5 çıktı 😔 hastalıklar için 5 sınır. 14 e kadar yolu var. ama bizim için normali 8-9 falan olmalı.
yani 5, vücudumun asidik olduğunu gösteriyor 😏 onun için içme suyuma ingiliz karbonatı ekleyeceğim bir süre.

bende idrardan ph ölçümü yapan test var. ara ara yapıyorum. son dönemde tatlıyı, paket ürünü ve hamurişini abarttığım için aklıma geldi. sabah test yaptım. idrar ph ım 5 çıktı 😔 hastalıklar için 5 sınır. 14 e kadar yolu var. ama bizim için normali 8-9 falan olmalı.
yani 5, vücudumun asidik olduğunu gösteriyor 😏 onun için içme suyuma ingiliz karbonatı ekleyeceğim bir süre.
Nasil bisey bu merak ettim ne diyip alınıyor

Bende menümü yazayım
Kahvaltı öncesi 1 kupa kahve
Kahvaltı
1 su bardağı süt
3 hurma
2 yemek kaşığı yulaf ezmesi
Ara öğün
1 avuç kuruyemiş
Akşam
Haşlanmis tavuk göğsü(150 gram )
Salata

Ara öğün
1 fincan türk kahvesi yapıp icecegim

Spor olarak sadece ev işi var. Çok yoruldum bugün havada bozuk yürüyüşe çıkamayacağını.
3 litre su tamamdır.
Erkenden yatarım. Sabah okul var. Börek yapmam lazım çocuklara sabah.
Elhan Elhan Cordelia Cordelia badem000 badem000

Hayırlı akşamlar
Çok hastayım birazdan iğne vurulmaya gidecem.

13.00
Yarım yumurta, domates, yarım dilim sucuk, bir dilim ekmek.

18.00
Yarım dürümden az kuşbaşı kebap.
Az salata
Bir b ayran

Su içemedim spor yok
Elhan Elhan , Mthn83 Mthn83 , Cordelia Cordelia
geçmiş olsun canım. bu aralar yine bir salgın var herhalde herkes hasta.

Elhan Elhan Mthn83 Mthn83 bir kötü haberim var. dünkü bildirim eski tartıylaydı. eski tartı banyoda duruyor, buraya bildirim yaptığım tartı odamda. banyoda tartıldığım için fark etmemişim. dün biraz da kaçırdım. evde hareketsizdim de... velhasıl bu sabah 91.2 çıktım 😔
moralimi bozmuyorum ama yine 80 li rakamlara döneceğim 💪🏻

Eki Görüntüle 3423148
Moral bozmak yok 90 lı rakamları bile görmek için savaşan arkadaşlarımız var 🙏

Elhan Elhan Mthn83 Mthn83 bir kötü haberim var. dünkü bildirim eski tartıylaydı. eski tartı banyoda duruyor, buraya bildirim yaptığım tartı odamda. banyoda tartıldığım için fark etmemişim. dün biraz da kaçırdım. evde hareketsizdim de... velhasıl bu sabah 91.2 çıktım 😔
moralimi bozmuyorum ama yine 80 li rakamlara döneceğim 💪🏻

Eki Görüntüle 3423148
Canım senelerdir biliriz birbirmizi
Hep yapacağım diyorsun ama sürekli birileri veya bişey önüne geçiyor
Senden daha önemli ne var hayatında soylesene bı
Sürekli yapacagimlar var ama ne Zaman yapacaksın 🙁
Eşimin bana yaptığını bende sana yapayım bu kaçıncı sen yine aynı sen
Ne kelimer nede kilon değişti. Kalp kırıklığı işe yarıyor emin ol.
Benim yada buradaki kimse için değil kendin için.
Dağlar kadar bilgiye sahipsin ama kendi söküğünü dikemiyorsun 🙁
Hayırlı akşamlar
Çok hastayım birazdan iğne vurulmaya gidecem.

13.00
Yarım yumurta, domates, yarım dilim sucuk, bir dilim ekmek.

18.00
Yarım dürümden az kuşbaşı kebap.
Az salata
Bir b ayran

Su içemedim spor yok
Elhan Elhan , Mthn83 Mthn83 , Cordelia Cordelia
Geçmiş olsun canım
Kötü bir menü değil ama hem sağlığımız hem diyetimiz için suya ihtiyacımız var ihmal etme lütfen ♥️

X