Popüler Konu Elhan ile MasterFit

Bugün ortopediye gittim, dizimde sıvı birikmesi vardı, çekilecekti ya, bugünkü gittiğim doktor başka çare arayalım, çektirsek tekrarlar dedi.
Mrt istedi. İki dizim için ayrı randevu verdiler, sanki birini makinaya sokup diğerini dışarda bırakacaklar, ikisini aynı anda çekinsene 😔, sonra randevu bulunmuyor 😔
Çok geçmiş olsun 🙁

Afiyet olsun canım 😍 güzel menü
Liste altına Elhan Elhan ve Cordelia Cordelia kaptanimi etiketle olurmu 😘

Kpss puanın kaç bakayım 😅🫣
Şuan atama almıyoruz 🙄
Canım ilk sayfada kurallar var. İlk 2 hafta deneme süreci. Sonra kadrolu personelsin.
Buradaki herkesin menüsüne yorum yazabilirsin ♥️ böylece etkileşim ve bilgi paylaşımı artar. Hepimiz birbirimizden sorumluyuz bakma takımlara ayrildigimiza ♥️
Tamam canım etiketlerim.
Kuralları okumuştum ama dedim belki bir torpil yaparsınız😂şaka şaka artık bir kaç gün daha hazırlık yapacağım😀

Ay dur regliyim zaten çok korkuyorum 😅
Napçam yarın bakalım :KK17:....
yaa demeyeydin tüh
Hedefimi tutturayım 60 olduğum gün mayonezli turşulusunu yapayım ödül olsun bana 😂😂😂
bak sana annemin yaptığını anlatayım. tavuğu haşladığı suyu kenara ayırır. tosy ekmeklerinin kenarlarını ayırıp düzgün hale getirir(kenarlar robottan geçip salataya giriyor) borcama en alta tost ekmeği dizer tavuk suyu ile ıslatır biraz. üstüne salata yine ekmek yine salata malzeme bitene kadar. en son pasta gibi üstünü etrafını sıvar. dereotu domates turşu ne aklına geliyorsa göz zevkine göre süsler. misafirlere ikram olarak yapar.
görsel bulamadım ama aklında canlandığını düşünüyorum. servis kolay olsun diye baton pasta şeklinde yapıyor. görselde lezzette 10 numara hemde hafif.

sibel_84 sibel_84 Elhan Elhan Cordelia Cordelia

Menü
Kahvaltı (8)
Salata (Domates, marul, kapya, salatalık, yeşil sogan, beyaz peynir, yeşil zeytin, haşlanmış yumurta)
2 dilim ekmek
Çay
3 kayısı

Ara (13)
Sütlü kahve

Akşam (17.30)
Tavuk but (fırınlanmış)
Ayran

Su: 3 litre
Adım: 20.108 Puan: 2010
IMG_6263.png

Mecburen program pazartesi Perşembe
Kaptan olmadığım için sorun yok 😅
2 haftadır pas geçiyorum kaptanligi
Ay sorma stres aldı beni..
Menüm
Sabah 1 dlm yağlı ekmek yarım kk peynir 1 haşlanmış yum.
Ara yağlı kahve
Akşam 5 sarma 4 dolma (küçüktü )

Su 1.5 lt
Spor 30 dk yürüyüş
Şimdi(22.50) 1 kupa yeşil çay

Elhan Elhan Cordelia Cordelia sibel_84 sibel_84
Afiyet olsun canım . Menü harika
sibel_84 sibel_84 Elhan Elhan Cordelia Cordelia

Menü
Kahvaltı (8)
Salata (Domates, marul, kapya, salatalık, yeşil sogan, beyaz peynir, yeşil zeytin, haşlanmış yumurta)
2 dilim ekmek
Çay
3 kayısı

Ara (13)
Sütlü kahve

Akşam (17.30)
Tavuk but (fırınlanmış)
Ayran

Su: 3 litre
Adım: 20.108 Puan: 2010
Eki Görüntüle 3423670
Afiyet olsun canım. Yarın güzel bir eksi geliyor herhalde.

5 Mayıs pazar

12:00
Simit, küflü peynir
Domates, hurma, ceviz

18:30
Hurma ceviz
1 minik dilim yaşpasta
Çekirdek

1 lt su
3 kupa kahve
4 kupa çay

Eki Görüntüle 3423644
2.373 adım 237 puan

Elhan Elhan Cordelia Cordelia badem000 badem000 Mthn83 Mthn83
Afiyet olsun canım . Simiti yarım yapıp yumurta eklesen süper olurmuş.
Akşama da salata ya da bir sebze yemeği ekleyebilirdin.😘

Mthn83 Mthn83 canım senin pide akşama erimiştir inşallah sporun da var çünkü. Afiyet olsun 🥰
Plates olarak ne yapıyorsun evde mi
Ben hiç doğru düzgün pilates yapmadım. Evde yapılabilecek önerebileceğin birşey var mı?

Bende menümü yazayım ve yatayım
Kahvaltı
Bir bardak süt
5 fındık+3badem
2 yemek kaşığı yulaf
3 hurma
Ara öğün
5 âdet can eriği+3 adet kayısı caglasi
Ara öğün
1 fincan türk kahvesi
Akşam
1 kase yoğurt
Ara öğün
1 bardak kayısı bitki çayı
Elhan Elhan Cordelia Cordelia badem000 badem000
İşte ben şimdi yandım :KK17: menüye bak ya rabbim😱

Afiyet olsun 🙄🙄🙄

Elhan Elhan badem000 badem000 6 Mayıs menü

Kahvaltı 1 simit 1 yk bal
ara kahve ve fıstıklı bar
Akşam 17:00 1 yk şehriye salatası 2 adet mercimek köftesi 2 yaprak marul 1 çatal pasta çileklı kısmından
Çok saçma sapan beslendim bugün gerçekten 😟
Kahvaltını zenginleştirebilirdin tatlım yumurta peynir yeşillik falan ... Akşam da az geldi bana ...

Afiyet olsun 🥰

Afiyet olsun canım . Simiti yarım yapıp yumurta eklesen süper olurmuş.
Akşama da salata ya da bir sebze yemeği ekleyebilirdin.😘

Mthn83 Mthn83 canım senin pide akşama erimiştir inşallah sporun da var çünkü. Afiyet olsun 🥰
Plates olarak ne yapıyorsun evde mi
Ben hiç doğru düzgün pilates yapmadım. Evde yapılabilecek önerebileceğin birşey var mı?
Yok canım belediye kursuna gidiyorum da o da bölgesel egzersizlerin lastikle zorlastirilmis hâli. Hani spora gidince aksatmiyorsun evde olsa nasılsa yaparım ayağına yatıyor insan. Belediye olunca uygunda.

Bende menümü yazayım ve yatayım
Kahvaltı
Bir bardak süt
5 fındık+3badem
2 yemek kaşığı yulaf
3 hurma
Ara öğün
5 âdet can eriği+3 adet kayısı caglasi
Ara öğün
1 fincan türk kahvesi
Akşam
1 kase yoğurt
Ara öğün
1 bardak kayısı bitki çayı
Elhan Elhan Cordelia Cordelia badem000 badem000
Ooo biri zafere gidiyor 😍

Elhan Elhan badem000 badem000 6 Mayıs menü

Kahvaltı 1 simit 1 yk bal
ara kahve ve fıstıklı bar
Akşam 17:00 1 yk şehriye salatası 2 adet mercimek köftesi 2 yaprak marul 1 çatal pasta çileklı kısmından
Çok saçma sapan beslendim bugün gerçekten 😟
Marul görünce çiğ köfte beklemiştim 😅
Afiyet olsun 😍

yaa demeyeydin tüh

bak sana annemin yaptığını anlatayım. tavuğu haşladığı suyu kenara ayırır. tosy ekmeklerinin kenarlarını ayırıp düzgün hale getirir(kenarlar robottan geçip salataya giriyor) borcama en alta tost ekmeği dizer tavuk suyu ile ıslatır biraz. üstüne salata yine ekmek yine salata malzeme bitene kadar. en son pasta gibi üstünü etrafını sıvar. dereotu domates turşu ne aklına geliyorsa göz zevkine göre süsler. misafirlere ikram olarak yapar.
görsel bulamadım ama aklında canlandığını düşünüyorum. servis kolay olsun diye baton pasta şeklinde yapıyor. görselde lezzette 10 numara hemde hafif.
Offf ne diyosun Annenin ellerinden öperim 💕Efsane tarif 👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻Aklımda canlandırdım ve bunu yapıcam sanırım ne güzel tarifler yaaa gece gece acıktım 😅😅😅

X