Popüler Konu Elhan ile MasterFit

20240511_084226.jpg

Hadi Bismillah başlayalım 😚☺️

Korkuyorum canım ya bebekle ev taşımak yeni iş yeni ev yeni düzen gözümü korkutuyor baya bebeğim çok hareketli bu ara da diş kaynaklı çok çekiyorum uyku muyku yok ama dün eşimle konuştum size veda ettiğimi söyledim o da ben sana destek olurum hedefine bu kadar yaklaşmışken bırakma bu yoğunlukta daha kolay kilo verirsin belki nerden biliyosun ki dedi o yüzden ayrılmaktan vazgeçtim sizden takımlara girip menü paylaşacağım yeniden inşallah dediği gibi olur
Hakkından hayırlısı olsun canım.cocukla taşınmak zor ama herşey yoluna giriyor emin ol. Senin yaşadıklarını geçen sene ben yaşadım. Mevlam yardım ediyor.

Saat 00:00 gibi yattım, korkudan geç uyudum, gece yine uyandım, korkuyorum, göğüs bölgesinde ağrı var 😔
Felç gelmeden hemen önceki ağrıya benziyor, çok şiddetli değil çok şükür,
Ne yapacağımı bilemedim 🤷🏻‍♀️
Nasıl oldun canım İnşAllah iyisindir
Çok tesekkurler kizlarr
Evet canim minişim var büyüdü dana oldu 8 yasinda😍😄
Ben bu arada tabi kilo aldım tartılayım foto atayım
Ve sizinle devam edeyim kabul ederseniz tabi Elhan Elhan kurallar neydi ufaktan hatirlatabilirseniz
Hoşgeldiniz 💕

Hakkından hayırlısı olsun canım.cocukla taşınmak zor ama herşey yoluna giriyor emin ol. Senin yaşadıklarını geçen sene ben yaşadım. Mevlam yardım ediyor.
Mecbur zaten canım eşimin şirketi ikiye ayrıldı burda çalışmaya devam edemiyor onun birimini tayin istedigim yere aldılar en azından benim tayin dönemine denk geldi yoksa ayrı kalacaktık o bizim için iyice zor olacaktı. Bu hafta onun için iyice kastım kendimi regl de olunca çok da ağrım oldu stresten hep iğne vurula vurula geçiyor günler🙁neyse ki sonuç iyi oldu çıktı artık bir şekilde kuracağız yeniden düzen Allah yardım ediyor dediğin gibi🥰

Canım seni çok iyi anlıyorum. Diş için biz tetagil kullanıyoruz ve Bulutta baya işe yarıyor. Allah çıkarandan razı olsun. Eşine de maşallah 🧿 kız ben yeni döndüm sen nereye gidicektin ki zaten 😬
Ben de kullanıyorum canım tetagil gündüzü daha iyi idare ediyor da geceyi etmiyor ya gece zaten uyuyan bir bebek değildi şimdi bir de canı acıyor🥺gitmiyorum yine burdayım burası çok güzel otokontrol sağlıyor insana

X