Popüler Konu Elhan ile MasterFit

Benim cildim çorak arazi gibi, ton eşitleyici güneş kremleri sanki fondoten sürmüşüm gibi pul pul oluyor. Bu iyi gelir mi dersin. Düzgün bir nemlendiricim de yok aslında.
Aynı benim cildim de öyle çok kuru herşey pul pul duruyor sinir oluyorum
Benimde vücudumda çok fazla çatlak var çok rahatsız oluyorum ama maalesef çözümü yok 😞
Çatlağın çözümü yok malesef. Hızlı kilo alıp vermeden dolayı oluyor. Ben de 1 yıl içinde 10 kilo aldığımda oluşmuştu bacaklarımda çatlaklar 😕

Aynı benim cildim de öyle çok kuru herşey pul pul duruyor sinir oluyorum

Çatlağın çözümü yok malesef. Hızlı kilo alıp vermeden dolayı oluyor. Ben de 1 yıl içinde 10 kilo aldığımda oluşmuştu bacaklarımda çatlaklar 😕
Benim göbeğim bacaklarım kalcam ful çatlak 😞

Moms granola indirimi bekleyenler
Yer fıstıklı olanda cok guzel
Yaban mersinli olanda

Eklentiler

• 1000061992.jpg
    1000061992.jpg
    65,2 KB · Görüntüleme: 12
  • 1000061993.jpg
    1000061993.jpg
    70,5 KB · Görüntüleme: 15
Hemşerim Papatyamaviss Papatyamaviss sen maşallah ne kadar hızlısın 6 seneye 2 çocuk hem de biri okula gidiyor helaall 🤩🧿
Ben 9 senelik evliyim 1 tane zar zor büyütüyorum şu an 🥴
Erken evlendım balım biraz 😂 5 yasında oğlum kız 6 aylık 😍 çok şükür 🤲🏼 Hemserım dedın sakaryalımısınnnn

Menü:
Sabah 12.00
1 tam buğday lavaş
1 tatlı kaşığı sürülen lor peyniri
2 çatal pişmiş yumurta
1 çarliston biber

Ara: yeşil çay + 1 avuç karışık çerez

Akşam: yogurlu brokoli (ne kadar yedim hatırlamıyorum 3 4 çatal heralde)
2 kepçe etli nohut yemeği (inşallah sismem)

Cordelia Cordelia Elhan Elhan arke arke

Kızlar ben bugun yine belimden kitlendim yanımda biri vardı bu sefer oyuzden hıssettıgım gibi oturdum yere uzandım ama napıcam böyle bilmiyorum zor yürüyorum doktora gittim duruş bozukluğu dedı gönderdi olur mu duruş bozukluğunda boyle bişey
Ayağımla basıp yük bındıremıuorım belıme
Yakı var suan kaynanam bardak cektı parol aldım ama yok
Bi fikri olan varmı
Doktor sadece röntgen aldı skolyoz olup olmamasına baktı
Duruş bozukluğu bu kadar şiddetli kitlenme yapar mı

Kızlar ben bugun yine belimden kitlendim yanımda biri vardı bu sefer oyuzden hıssettıgım gibi oturdum yere uzandım ama napıcam böyle bilmiyorum zor yürüyorum doktora gittim duruş bozukluğu dedı gönderdi olur mu duruş bozukluğunda boyle bişey
Bi fikri olan varmı
Çok geçmiş olsun canım. Bel kaslarının güçsüz olduğunu dusunmeye başladım. Duruş bozukluğu kitlenme yapar miymiş ilk kez duydum. 🥺

Merhaba canlarım, ben yarın itibariyle aranıza tekrar katılacağım ♥️

Heyecanlıyım ve sizinde çok güzel ilerlediğinizi görüyorum şahsen çok mutlu oldum, hedefini tutturan, tutturamasa bile devam eden tüm arkadaşlarımla gurur duyuyorum 🐝

Kendimi toparlamam uzun sürdü ama bu süreçte güzel adımlar attım. Bir diyetisyen ile anlaştım. 6 ay diyetisyen kontrolünde ilerleyeceğim. Şimdilik spor yapmayacağım o uygun gördüğünde başlayacağım. Yapabilirsem 15-20 dk ile başlayıp yürüyüş yapacağım her gün. Süreklilik önemli malum. Zamanla arttırırım. Hesabımı kapatmıştım ancak aranıza dönmek için açtım çünkü bana çok çok iyi gelmişti desteğiniz 🕊️

Sevgiler 🌲

Bi fikri olan varmı

Geçmiş olsun mavis, fıtık vs bakmadı mı?
Mantıken yapar ama o kadar ileri boyutta duruş bozukluğu yaşaman hiç mümkün görünmüyor. Skolyoz olsan bariz belli olurdu sende hissederdin. Acaba başka bir doktora daha mı görünsen?

Çok geçmiş olsun canım. Bel kaslarının güçsüz olduğunu dusunmeye başladım. Duruş bozukluğu kitlenme yapar miymiş ilk kez duydum. 🥺
Kızımı yurutece bırakırken oldu anında böyle bir şimşek çakıyor ve ordan bacağıma belıme bi ısı bombası yayılıyor ve kalıyorum oyle kıpırdadıkca acıyor yanıyor canımdan can gıdıyor oksurukten bıle acıyo

Geçmiş olsun mavis, fıtık vs bakmadı mı?
Mantıken yapar ama o kadar ileri boyutta duruş bozukluğu yaşaman hiç mümkün görünmüyor. Skolyoz olsan bariz belli olurdu sende hissederdin. Acaba başka bir doktora daha mı görünsen?
Sende tekrardan hoşgeldin ve teşekkür ederim kuzum
Başka doktor arayısındayım fıtık bakmadı yınede nolur nolmaz bakması gerekmezmıydı
Fızık tedavı doktoru bakıcam bı bakalım o gorsun

Sende tekrardan hoşgeldin ve teşekkür ederim kuzum
Başka doktor arayısındayım fıtık bakmadı yınede nolur nolmaz bakması gerekmezmıydı
Fızık tedavı doktoru bakıcam bı bakalım o gorsun
Hoşbuldum canımcığım 🕊️

Bence bu derece kilitlenme varsa ilk bakılması gereken fıtıktır. Bacaklarını kaldırıp ayağını hareket ettirip bile bakması lazımdı güç kaybı var mı diye. Hamileyken benimde benzer bir durumum olmuştu mesela yakı değil de kineziyolojik bantlama yaptırmıştım hiçbirşey yapamadığım için baya iyi gelmişti. Seninde aklımda bulunsun arkadaşım.

Kızımı yurutece bırakırken oldu anında böyle bir şimşek çakıyor ve ordan bacağıma belıme bi ısı bombası yayılıyor ve kalıyorum oyle kıpırdadıkca acıyor yanıyor canımdan can gıdıyor oksurukten bıle acıyo
Akşam çocuk uyuduktan sonra evde kas gevşetici, kantaron veya bir masaj yağıyla ovalayacak biri lazım.

X