Popüler Konu Elhan ile MasterFit

sanada geçmiş olsun canım nasıl bir hareketti tarif edebilirmisin
Canım yazmakla doğru anlatamayabilirim 😞Kramp falan girebilir bana fizik tedavi dr u göstererek öğretmişti çok yavaş yapılması gerekiyor çünkü başta baya acı veriyor. Aradım hiç bana verilenle aynı hareketi gösteren bir video falan var mı diye bulamadım 😞

Tekrar başlayalım istersen. :KK5:
Başladım inşallahhh
Seni unutmak mümkün mü tüm odaları klimalı güzellik :süslü:
Hahahaha masallah hafizana öyle bisey mi demişim yahuu 🤣🤣 antalya da klima can damarlarimizdan birisi valla şimdiden açasım var 😅😅
Minik hedefler koyarak ilerle canım. "Bozmadan" düşüncesi de korkutuyor. "Elimden geleni yapacağım" daha güzel. Geçen yazdan bu yana aldığın kilolardan iki ayda kurtulamazsin. Yavaş ve sağlıklı en önemlisi de bıkmadan sıkılmadan ilerlemek lazım.
Evet kesinlikle ben ya hep ya hiç diyorum bi minik bozdum mu tamam bu sefer öyle olmaz insallah

Başladım inşallahhh

Hahahaha masallah hafizana öyle bisey mi demişim yahuu 🤣🤣 antalya da klima can damarlarimizdan birisi valla şimdiden açasım var 😅😅

Evet kesinlikle ben ya hep ya hiç diyorum bi minik bozdum mu tamam bu sefer öyle olmaz insallah
Geçen yaz ben evde bunalım geçirirken demiştin. Benim mutfak klimasız misafirler salonu işgal edip uyuduklari zamanda hiç aklımdan çıkar mı 🥴
Zayıflama isteğine gelince her düştüğünde ki sağlıkla ilerlersin inşallah biz buradayız. :KK5:

Son düzenleme:
Makarna pilav çok sever hepsini tam buğdaya ve siyah pirince çevirdim hiç memnun değil. Her şeyi z.yağını ölçülü koyarak pişiriyorum bu şekilde yaptığım için diyet yapıyorum zaten diyor ama porsiyonu fazla sebze yedirmek çok zor ve tatlıyı kestiremedim. Çok söyleniyorum diye trip atıyor içtiği ilaca güveniyor. Ne yaparsan yerim ben diyor ama geçen bakla yaptım tadına bakıp ıyy yemem bunu dedi 🤷‍♀️ ciddi bir ne yemek yapsam sorunum var anlayacağın 🫤
Yine yavaştan bişeyleri düzeltebilmişsin bence böyle böyle alışır bir anda olmaz tabi ama mesela dışardan tatlı almayı ya da abur cubur almayı öncelikli olarak bıraktırmaya çalış evde nispeten daha sağlıklı tatlılar atıştırmalıklar yap giderek damak tadı alışır inşallah şeker tam bir zehir malesef 🙁

Cordelia Cordelia spor kaptanım sen nasılsın neler yapıyorsun senin bayramın nasıl geçti
İyiyim canım teşekkürler sakin evde geçti biraz kaçmak yaptım. Diyet kafasına dönmeye çalışıyorum kurban bayramına 65 olmayı çok istiyorum. Bildiğin cordelia😸 sen nasılsın tatlım ❤️

Selamlar arkadaşlar yine hafta sonu beni batırdı. Şekersiz ve paketli gıda hala yemiyorum 13 gün oldu sanırım tam emin değilim. Ama karbonhidrat çok yedim yine ve geç saatte
Cuma 80.6
Pazartesi 81.6
Fark +1
Cumaya hedefim 79 u görmek akalım inşallah başarırım
Aleyküm selam kimsin sen nick mi değişti?

gönlümün kaptanı sen nasılsın bayram nasıl geçti
Oyy canım benim 😘
geçmiş olsun canım Allah Şafi ismi hürmetine şifa versin inşallah :dua:bende de boyun düzleşmesi var son günlerde baş dönmeside yapmaya başladı ağrısıda cabası
Ayy geçmiş olsun canım ♥️
Merhaba hanımlarr nasılsınız? Ay 14 gündür istanbuldayım bi görümcem bi annem bi ablam derken seyyah oldum. Diyetime devam ediyorum ama düzenli girip katılamıyorum takımlara. 11 mayısa kadar İstanbuldayım ama diyeti bırakmıcam tabi spor ve yürüyüşte elimden geldiğince yapıyorum.
Takımlarada evime dönünce katılıcam inşallah.
Öyle halinizi hatırınızı bi sorayım dedim.
Dün diyetisyen günümdü 89.5 çıktım şükür 9’larada veda ettim. Evimde kendi düzenimde olsam 87’leri görürdüm ama napalım bazen -1 kg vermek sevdiklerimizle güzel zaman geçirmekten daha değerli olmuyor.
Benden haberler böyle işte :)
Bu demek oluyor ki rutin hayatının dışında da düzen kurabiliyorsun 🧿
Çok güzel 😍
Bizi unutma ama ♥️
sağol canım benimm :KK60:

hep iyi olalım, hep çiçekler açsın ruhumuzda olmaz mı :KK200::KK60:
Oyy çiçeğim 😍💐
Ayy ctesi bir an önce gelsin yaa takımlarımızı özledim, menü listelerinden kopya çekmeyi özledim, tatlı rekabeti özledim, hedef tablomuzu, lig tablomuzu, havai fişeklerimizi özledim
Cordelia Cordelia Elhan Elhan Mthn83 Mthn83 :KK19:
Ayy demi aynen okullar açılsın artık öğretmenim arkadaşlarımı özledim ♥️

Selam canlar bugün yorgunum yürüyüşu askıya aldım , bugün oructum ve ince açma ekmek yaptım cokdegil aslında mini mini yaptım yuvarlak çay tepsisinden büyükçe ,yordu sanırım sarmayla da ugrastim cicuklari da dışari çıkardım dünyanın isini yaptım niye oruckenbyaptim kendimde anlamıyorum bazen
Akşam yemegim
Ekmek açtığım için eksik kalmadım çeyrek bazlama yedim
Bir tabak yaprak sarma 10 a yakın
Bolca yeşil soğan hortmegi
Bir kase yeşil mercimek çorbası
İki hurma Bağdat
3 ceviz

X