Elidor şampuan ve saç kremi saçlarımı keçe gibi yaptı

BALveBADEM

Sabrediyorum Sana Ey Hayat
Kayıtlı Üye
24 Kasım 2010
683
11
Son aldığım elidor marka şampuan ve saç kremi saçlarımı mahvetti. 15 yıldır başka marka kullanmazdım. Saçlarım çok uzun arkadaşlar. Bir metreden daha uzun. Ve saç kremi olmadan saçlarımı açmam mümkün değil. Ben de duşta saç kremiyle tararım. Fakat Son aldığım elidorun saç kremi ve şampuanından sonra artık saçlarım taranmıyor. Ve gün içinde bütün saçlarım birbirine geçiyor. Bildiğin keçe gibi oluyor. Tarakla falan açılmıyor. Zeytin yağı sürüp duşta yavaş yavaş taradım açabilmek için yarim saatte açıldı. Aynı durumu yaşayan var mı?
Bir de arkadaşlar ben ya pembe alırım ya turuncu. O an canım ne isterse onu alırım. Son aldıklarım pembe şampuan turuncu saç kremi idi.
Başta sahte sandım ama internette araştırdım, son aylarda aynı şikayet artmış onu farkettim.
Aynı şeyi yaşayan var mı?

Elidor u bilmem ama Pantene i ne zaman kullandıysam saçlarım tutam tutam ellerime geldi. Elidor, Elseve fena değil gibi olsa da kepek yaptı. Head and Shoulders ın kepeğe çok iyi gediğini bildiğim için sırf kepekten kurtulmak için kullanmaya başladım. Ama saçlarıma çookkk iyi geldi. Yeni saçlar çıkardı. Saçlarım bi güzel oldu. Ben bunu şampuana bağladım. Yanılmıyorumdur heralde

Elidor sacimi yumusak yapiyor ama cok kepek yapiyor bende bide sac diplerimde asiri kasinti yapiyor ipekde oyle mesela ayni elidor gibi yumusatiyor ama asiri kepek yapiyor sanki sac hic temizlenmemis gibi oluyor.

Ben de Elidor kullanıyorum, mavi renklisinden. Saçlarım kuru, o yüzden kuru saçlara yönelik olanları alıyorum hep. Saç derimde kaşınma oluyor zaman zaman ama şampuanla alakalı olduğunu düşünmüyorum ben. Kepek yapmadı bende. Bi ara Elseve kullandım, daha dolgun, şekilli oluyordu saçlarım fakat saç derimde kısım kısım pullanma yaptı. Elidor'dan memnun sayılırım yani market şampuanı olarak kullandıklarımın en iyisi bu.

Yıllardır kullaniyorum sarı ve siyah genelde tercihim çok memmunum aslında ama son sefer bi değişiklik olsun diye Gliss aldım saç kremi ile beraber ve inanılmaz güzel etki bıraktı saçlarım daha güzel duruyor.

X