Ella sonra kanama, adet miyim yan etki mi lütfen cevap verin lütfen

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

SummerDay

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Şubat 2024
30
1
19
Ella sonrası kanama nedir sizce?Merhaba partnerimle korunmasız ilişkiye girdik geri çekilme yöntemi ile. Ancak yine de içime de gelmiştir diye ne olur ne olmaz ilişkiden 1,5 gün sonra Ella kullandım. Ama ilişkiye girdiğim zaman zaten adet olmam gerekiyordu adetim gecikmişti. Elayı kullandıktan iki gün sonra kanama başladı ve 5 gündür devam ediyo. Sizce bu hap geciken adetimin olmasını mı sağlamıştır yoksa başka bi kanama mıdır ? Ve ilişkiden 15/20 gün sonra idrar gebelik testi yapabilir miyim

İlişkiden 15-20 gün sonra test yapabilirsiniz evet.

Adet olmuşsunuz işte geciken adetinizi getirme gibi bi işlevi yok ellanın, adetiniz ertesi gün hapından bağımsız başlamış.

İlişkiden 15-20 gün sonra test yapabilirsiniz evet.

Adet olmuşsunuz işte geciken adetinizi getirme gibi bi işlevi yok ellanın, adetiniz ertesi gün hapından bağımsız başlamış.
Yani hamile değilimdir doğru mudur. Çok tedirginim yani birkaç yerde okudum Ella kanama yapar diye. Ama 5/6 gündür devam ediyor kanamam regldir değil mi

Ara kanama gibi yapıyor genelde adet kanamasına benzemiyor yani. Değilsinizdir hamile hayır
Teşekkür ederim 1 Şubat günü ilişkiye girdim bu hafta içi perşembe tam 2 hafta oluyor testte yanılma olmaz sizin dediğinize göre tam 14 gün geçmiş oluyor çünkü.İdrar gebelik testi

Teşekkür ederim 1 Şubat günü ilişkiye girdim bu hafta içi perşembe tam 2 hafta oluyor testte yanılma olmaz sizin dediğinize göre tam 14 gün geçmiş oluyor çünkü.İdrar gebelik testi
İlişkiden 13-14 gün sonra belli oluyor evet ama garanti olsun derseniz (önce kana sonra idrara geçtiği için) bi 15-16 gün olsun

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X