Ellerin Rengini Bir Iki Ton Açmak Için Ne Kullanabiliriz?

Ben de beyaz tenliyim ama pamuk gibi elleri çok seferim. Güneşlenirken de mutlaka ellerimi korurum

ben lzer epilasyona gidiyordum, lazer yapan kisi, koltuk altım siyah oldugu icin renk acılması icin expigment %4 diye krem verdi, 3 ya da 5 liralık sey, eczaneden bulabilirsin canım, umarım isine yarar

söylediğin kremi ben de deneyeceğim. Teşekkürler

expigment soyarak açıyor rengi ve soyduğundada altından kırmızı et çıkıyor. ben yüzümde kullandım hiç memnun kalmadım.

Domates suyu kullanın yada dove limonlu duş jeli vardı ondan almıştım elimede sürüyodum duş alırken ertesi gün baktım ellerimin rengi açıldı.en güzeli domates suyuna un ekleyin biraz ve ellerinize maske yapın.ozamanda beyazlıyo.ama kalıcı değil.buyüzden1 kaç günde 1 yapın.

camasır suyuda acabılır.ayriyetten herkes bronzlasmak ıcın ugarsıyor bosver.bende bembeyazım gel degıstırelım.tatıl parası vermemıs oluruz
sen gıdersın tatıle yanmaya
gunesin anlında

tatlım kuaförüne git ve saçlarınızı açmak için kulanılan oreyal açıcı al ellerine sür ve 5 dakika bekle ve gör bunu istedigin yerine kulanabilirsin bu arada ben sürekli kulanırım
yok bunlar az gelir,kezzab sürsün daha iyi olur anca açar-tatlicadiarzu-allah aşkına böyle saçmalıkları yazıp insanları yanlış yönlendirmeyin
expigment soyarak açıyor rengi ve soyduğundada altından kırmızı et çıkıyor. ben yüzümde kullandım hiç memnun kalmadım.
ne güzelopuyorumnanaktankırmızı etin altındanda kemikler çıkar çok istersek dimikaydirigubbakcemile2
konu sahibi arkadaşım,sana önerebiliceğim tek şey limonla ovman olur el ve tırnaklarını..lütfen başka saçmalıkları uygulama:eek:lmaz:

tatlım bence sen bakımlı-yumuşak eller için 3lü kür yazısını oku, orada vazelin, limon ve eldivenle ellerin hem yumuşacık hemde beyaz olduğunu söylüyorlar

domates suyuna maske kıvamına gelebilecek kadar un kat ve sür yarım ssat ubun tekrarLa görrsün tek eL için deiL yüz içinde

ellerim taşındığım evi temizlerken kullandığım porçözden ellerimin üstü yandı koyu güneş yanıgı rengini aldı arkadaşın dediği gibi limonu duymuştum etkili oldu fakat benimki aşırıydı kabolmadı en sonunda cildiye uzmanına gittim verdiği kremle şuan gçmek üzere.cildiyeuzmanına danışın yeterli

her akşam yatarken nemlendirici kremle beraber 3-4 damla limon suyu damlat hem ellerin yumuşacık olur hem soğuktan oluşan kahverengi çatlamalar kaybolur, hemde rengini açar.Bizzat denedim ve tavsiye ediyorum

Aynen oreyal çok saçma. Sağlık her şeyden önce gelir. Doğal yöntemler denemk lazım. Böyle ürünleri kullanmak kanser riskini doğuruyo. Hayatından daha mı önemli yani şimdi?

X