Popüler Konu Elma Sirkesi+Bal+Su Yöntemiyle Zayıflama Deneyimlerimiz

vallaha kızlar ben ikisindende nefret ediyorum ama hayal kurarak içiyorum bide yudum yudum içilmesi gerektiği için tam iğreniyorum
inş. karşılığını alırım da değer çektiğim tiksintiye

Bende 15 gün uyguladım sadece biraz inceltti şişkinlikler gitti onun dışında kilo verdirmedi. Giden şişkinliklerde kalıcı olarak gitmemiş zaten. Ama ben diyet yapmadım sadece yediklerime biraz dikkat ettim. Sanırım bunu uygularken düzenli diyette yapmak gerekiyor. :hulya: Ben günde üç kez yemeklerden yarım saat önce bir ılık su bardağına 1 tatlı kaşığından biraz az bal ve 2 tatlı kaşığı sirke katarak içtim. Fersan elma sirkesini kullandım.akannehir

Son düzenleme:
ya ben 15 gündür içiyorum ayrıca diyet ve egzersizde var aama neden bemde bi değişiklik yok valla canım sıkılmaya başladı yavaştan offffff ya insan onbeş günde farketmezmi bende fark yok neden sizce

radyolog,vermen gereken kilo az ise o yüzden veremiyo olabilirsin canım.vücudun direnç gösteriyo olabilir

kızlar bu karışım sıcak suyla mı yapılacak soğuk suyla mı? ben normal ısıda suyla karıştırdım elma sirkesini içtim kilo kaybı olmadı ama sıkılaştırdığını biliyorum bal katmıyorum bir de ben.yeniden deneyecem ama bu defa ılık suyla. şu aralar 75 kiloya çıktım :KK43:( vermem gerek sağlık elden gidecek yoksa :) ....

bugün ilk defa içtim bendee..gerçekten sanki iştahı kesiyorr..şimdiye kadarr 2 öğün daha yemiştim ama henüz bir öğünle duruyorum ..inşallahh işe yarar..

ya ben 15 gündür içiyorum ayrıca diyet ve egzersizde var aama neden bemde bi değişiklik yok valla canım sıkılmaya başladı yavaştan offffff ya insan onbeş günde farketmezmi bende fark yok neden sizce

bazı insanların savunma mekanizması güçlü olur seninde öyledir ilk 20 gün vücudun kilo vermemek için diretiyordur sakın pes etme 20 günden sonra vermeye başlarsın, zaten 15 gün geçmiş bile.. bendede öyle oluyor:)))

Slm arkadaşlar.Bende 3 gündür bu karışımı içiyorum ciddi bi dinçlik var üzerimde .iştahımıda köretti .sabah ve akşam içiyorum ılık suya koyup.sabahları bal koyuyorum akşamsa koymuyorum .bence denenesi bişey .

arkadaşlar merhaba bazı yerlerde bunu üzüm sirkesiylede yapabilirsiniz yazıodu ben elma sirkesini hi. sevmem ama üzüm sirkesini öylece bile içebilirim acep denesemmiki :) aslında bugün içtim bile ama pek bişe anlamadım

benimkilerdede kesin sorun var ben 2 aydan fazladır içiyorum

Benim midem dayanmadı bıraktım bir hafta sonra ama şişliklerim inmiş gibiydi.

2 haftada 3 kilo verdim kizlar tavsiye ediyorum :)

ya nasııl verdin canıım ya valla böle diyenleer acayip imreniyorum ben kendimi parçalııyom resmen ama herşşey olduğğu gibi duruyo maalesef
yanıında diyet yada spor falan yaptıınmıı canıım yazarsan sevinirim

arkadaşlar ben ahmet marankinin sitesinden öğrendim bu formülü.çğlen ve akşam yemekten önce bide gece yatarken yani aç karna içmeliyiz.bende bugün başlayacam.15 gün sonra tekrar yazacam gerçekten işe yarıyormu bakalım.

Zaten kilo verdirme gibi bi etkisini de gormedim de bagirsaklari iyi calistirdigini inkar edemem ama ictikten sonra 1 litre kadar su icmeniz lazim insanin icini yakiyor Herhalde bagirsaklarda sirkeden sonra icilmek zorunda kalinan sudan dolayi calisiyo diye dusunuyorum by

X