Popüler Konu Elma Sirkesi+Bal+Su Yöntemiyle Zayıflama Deneyimlerimiz

canım bende yemeklerden sonra içiyom tatlı ihtiyacımı da karşılıyo dün aç karnına içtim bütün gün midem bulandı

canım allah nazarlardan saklasın bizede nasip etsin bebişin çok tatlı ama sen bu kadar şeyi içersen bebeğine dokunmazmı emzirmiyon mu:emir_bebek::emir_bebek:

ins canım allah isteyen herkeze versin lahanayı denedim bebegime gaz yaptı bıraktım cayda icilmiyormus bunu denedim sorun yok gıbı ama genede ins zararı yokdur yoksa bu kılolar yapıstı kalldı sanki offfffff

bende mecburen bıraktım çünkü bebek emziriyorum. sirke olmasa içerim de korkuyorum işte

emzirenler içemiyomuymuş kızlar
bende sorun yapmadı ama sizde var mı problem
bebeğim 8 ay 10 günlük

simdi acik ve net bi sekilde bu sirkeli su ise yariyomu faydasini görenler varmi eger gercekten ise yariyosa hemen bugün baslicam icmeye ama balsiz cünkü bali sevmiyorum gerci sirkeyi de sevmiyorum ama katlanabilirim eger sonuc mutluluk verecekse...

bünyeyey göre değişiyo
deneyip görmek en mantıklısı
ben bıraktım her gün içmicem arada bir

Çok güzel kilo vermişsiniz, sirkeylemi sadece yada başka şeylerde kullandınızmı merak ettim. Anlatırmısınız lütfen....

canım bana sorduysan kesinlikle elma sirkesiyle alakası yok martta doğum yaptım ve sürekli dikkat ettim yediklerime ekmek yok kısa bir egzersiz programım var birde emzirince gitti kilolar 8 ayda gitmiş
yani doğumdan önce 71 dim şimdi şimdi 60 yani 11 kiloda ekstra verdim çok şükür
beslenem alışkalığını değiştirmek ve beyin gücü benim diyeceğim bu
metabolizma durunca ek bişeler yapmak alzım oluyo
benim kabızlık sorunum var o yüzden elma sirkesini denedim ama yok buda çözüm olamıd malesef
bildiğinz bir çözüm varsa duymak isterim

arkadaşlar elma sirkesi çikolata kistine iyi geliyormu bilen varsa lütfen bana yazsın bilginize ihtiyacım var

Ben de kullanıyorum fakat ne kilo veremedim.ama açlığı bastırdığı doğru.ben troid hastası olduğum için çok zor kilo veriyorum belki de o yüzden faydası olmadı.fakat ben sirkeye başladığımdan beri idrarım sap sarı çıkıyor sizde de böyle oldumu?

arkadaslar dün iceyim dedim su sirkeli suyu yemin ederim gece yatana kadar kustum acayip migdemi bozdu ya bi hevesle ictim icmez olaydim hala kendime gelemedim migdem agriyo.. zayiflamak icin herseye katlanirim dedim ama böylesine nasil dayanayim canim acidi.. icim disima cikti

arkadaslar dün iceyim dedim su sirkeli suyu yemin ederim gece yatana kadar kustum acayip migdemi bozdu ya bi hevesle ictim icmez olaydim hala kendime gelemedim migdem agriyo.. zayiflamak icin herseye katlanirim dedim ama böylesine nasil dayanayim canim acidi.. icim disima cikti

sirke herhalde etkiledi miğdeni

sirke cok kotu tadi ya ama mankenler sadece gece yatarken bi kasik elma sirkesi bi kasik bal koyuup bo bardak ilik suya icip yatiolarmis dergide okumustumm

görüyorumki bir cok arkadaş sıcakmı sogukmu içilmesi konusunda kafaları karışmış bu formul osmanlıda gercektende soguk içiliyor ama bana sorarsanız sıcak yada ılık içilmesi zayıflama acısında daha mantıklı olduguna inanıyorum

sirke herhalde etkiledi miğdeni

kafamçokkarıştı evet canim migdeme vurdu gece yatamadim bile migdemin agrisindan yaa bide az bisey koydum sirke ona ragmen böle oldu bide cok koysaymisim tahtali köyü boylicakmisim.. bide elma sirkesi migdeye zarar vermiyo diyolardi.. neymis her duyduguna inanmicakmissin.. bunuda ögrenmis olduk...kafamçokkarıştı kafamçokkarıştı

herkese merhaba ben aranıza yeni katıldım bende bu karışımı bir müddet denedim inanılmaz tok tutuyor ama kabızlık yapıyor deneyen arkadaşlarım hep bıraktı bende bırakmak zorunda kaldım

Geçmiş olsun bünyeden bünyeye farklılık gösteriyor demekki Allah beterinden saklasın :1hug:

bende artık yavaş yavaş tekrar başladım günde yarım bardak hamile kaldığım için bırakmıştım şimdi başlıyorum.bebeğim zaten anne sütü çok az alıyo oda zorladığım için zorlamasam hiç almıcak

X