Popüler Konu Elma Sirkesi+Bal+Su Yöntemiyle Zayıflama Deneyimlerimiz

tam diyet değil yediklerime dikkat ediyorum sadece indirdiğim cd den de egzersizleri yapıyorum inceldim yani bunu ben değil gören herkes farkediyo

CANIM CDYI NERDEN INDIRDIN DETAYLI OLARAK YAZARSAN COK SEVIJNIRIM OPTa.s.

kk nın ana sayfasında spor bölümü var tıklayın nivea cd paylaşımı görüceksiniz 5 parttan oluşuyop ben indirirken baya zorlandım eror veriyo ama etkili bi cd hergün yapılırsa baya işe yarıyo sabah yine tartıldım yarım kilo daha vermişim yaşasınnn:hooray:

kk nın ana sayfasında spor bölümü var tıklayın nivea cd paylaşımı görüceksiniz 5 parttan oluşuyop ben indirirken baya zorlandım eror veriyo ama etkili bi cd hergün yapılırsa baya işe yarıyo sabah yine tartıldım yarım kilo daha vermişim yaşasınnn:hooray:

BİLGİLENDİRDİĞİN İÇİN COK SAOL CANIM DILERIM IDEAL KILONA ULASIRSIN BAKALIM BIZDE NE KADAR FAYDALI OLCAK BEN SIRKE SUYU ICERKEN IKI KILLOO VERDIM YAZMISTIM AMA MISAFIRLERIM VAR ONLAR GELELI BIRAKTIM GITSINLER TEKRAR DEVAM ARTIK HAREKETLEREDE OZAMAN BASLARIM a.s.

selam bayanlar, bugun bırde bunu ıcmeye basladım umarım devam edebılrım. ben boyle seylerı ıcemıyorum yaa. mıdem kalktı yıne ama, sogan suyu ve lahana corbası kadar degıl. bakalım ınsallah ıse yarar...

selam bayanlar, bugun bırde bunu ıcmeye basladım umarım devam edebılrım. ben boyle seylerı ıcemıyorum yaa. mıdem kalktı yıne ama, sogan suyu ve lahana corbası kadar degıl. bakalım ınsallah ıse yarar...

umarım işe yarar grçi bayram geldi bende içemiyorum sporda yapamıyorum bayramdan sonra tekrar sıkı bir diyete giricem

kızlar ben bal koymuyorum içine gece yatmadan önce bazı mankenlerin yaptığı gibi 1 y.kaşığı elma sirkesini 1 bardk ılık suyla karıştırıp içiyorum fark mı harika midem kaldırırsa bazı sabahlarda içiyorum muhteşem

lahana suyumun 3.haftasındayım bir haftadırda sirkeli su ilave ettim. sabah akşam 1 saat yürüyüşe çıktım o soğuklarda , ekmeğimi azalttım lakin nasıl başardım bilmem üstüne 2 kilo aldım soğuklarda çıktığım için üşüttüm sürekli öksürüyorum artık tebrik ediyorum kendimi...

arkadaşlar bu elma sirkesine ne marka kullanıyorsunuz piyasada bir sürü var yeşil elmamı kırmızı elma sirkesi bi yardımcı olurmusunuz bugün alıcamda

Osmanlı Zamanında akşam yemekten sonra misafirlere sunulan içecek varmış hem hazmı kolaylaştıryo hemde fazla yağları eritiyo ben denedim ve faydasını gördüm.

FORMÜL: 4 YEMEK KAŞIĞI ELMA SİRKESİ
4 YEMEK KAŞIĞI BAL
4 SU BARDAĞI SU
BUNU 1 LİTRELİK CAM ŞİŞEYE KOYUN VE İYİCE ÇALKALAYIN HER YEMEKTEN SONRA YARIM SU BARDAĞI İÇİN 1 AY SONUNDA FARKI GÖRECEKSİNİZ.

a.s.merhaba teşekkür ederim deniyecegim karışımı 3 ögünmü sadece akşamlarımı içecegiz yarın bende başlıyacagım inşallah işe yarar.

arkadaslar ıkı gundur bu karısımı aksatmadan içiyorum ve birde nivea body ile spor yapıorum 1 kilo vermısım

yapılan yorumlar genelde olumlu.a.s
bende 3-5 kilo fazlam var denemeye başlıycam:dance:

arkadaşlar ben bu formülü kullandım 2 hafta.gerçekten çok işe yaradı bende 2 kilo verdim.annem felan daha fazla verdiğimi söylüyordu.

ama maalesef bende bi yan etkisi oldu sağ göz kapağım sarkmaya başladı bende hemen bıraktım.sonra düzeldi.ama işe yaradığını söyleyebilirim:KK70:

arkadaşlar bu elma sirkesine ne marka kullanıyorsunuz piyasada bir sürü var yeşil elmamı kırmızı elma sirkesi bi yardımcı olurmusunuz bugün alıcamda

normal elma sirkesi alırkende hiç dikkat etmedim yeşilmi kırmızımı diye

kıslar tartıldım bugünde 1 kilo daha vermişim 62 oldum kaldı 3 kilo:teytey:

bi tarlıorum 66 bi tartılıorum 65 sinir oldum hafta da 1 tartılıcam bundan sonra

bunu hazırlayıp cam şişeye koyup içmektense ben her sabah aç karnına ılık suya 1 kaşık karıştırılıp içtim 1 ay devam ettim. işe yaramıştı. görünce aklıma geldi tekrar yapayım:)

X