Popüler Konu Elma Sirkesi+Bal+Su Yöntemiyle Zayıflama Deneyimlerimiz

arkadaşlar balın kalorisi çok yüksek yani bide 4 yemek kaşığı fazla geldi bana açıkçası bence pek zayıflatı etkisi olacağını sanmıyorum . :1closedeyes:

ben bir aydır falan kullanıyorum kızlar cok faydasını gördüm. benim kilom normal aslında ama birkaç kilo vermek de istiyodum. bu karışımı ben ilk günlerde tarife göre ayarlıyodum ama sonra tadına göre sirke-bal miktarıyla oynuyorum. ve cok memnunum:teytey: 2 cm belim incelmiş:hooray: paylaşımınızdan ötürü teşekkür ediyorum kızlara.s.a.s.

Osmanlı Zamanında akşam yemekten sonra misafirlere sunulan içecek varmış hem hazmı kolaylaştıryo hemde fazla yağları eritiyo ben denedim ve faydasını gördüm. FORMÜL: 4 YEMEK KAŞIĞI SİRKE
4 YEMEK KAŞIĞI BAL
4 SU BARDAĞI SU
BUNU 1 LİTRELİK CAM ŞİŞEYE KOYUN VE İYİCE ÇALKALAYIN HER YEMEKTEN SONRA YARIM SU BARDAĞI İÇİN 1 AY SONUNDA FARKI GÖRECEKSİNİZ.

bir haftadır günde 1 kere içiyorum kızlar 2 kilo vermişim :dance::dance::dance: ve yememi hiç kısmadım abur cubur çok yerim mesela gece 2 de bile cips yediğim oldu ama yinede verebilmişimm çoook sevindim :teytey::teytey::teytey: bence gerçekten etkili devam edicem hı bide şu mucize iksiri de denemek istiyorum bakalım o işe yarıyormu? sırnaşık şey

arkadaşlar ben elma sirkesi+spor ve boğazdan kesip 1 ayda 4 kilo verdim. ama hala 8 kilo fazlam var. işin ilginç yani bunların hepsini bıraktıktan sonra hiç kilo almadım korudum yani. genelde diyeti bırakınca hemen geri alıyorsun kiloları. 2 gündür tekrar başladım bakalım inş yine veririm kilo. ama elma sirkesi igrenç kokuyor yaa dayanamıyorum. burnumu tıkayıp içiyorum ama yine de dayanamıyorum. hepinize bol şans.

Arkadaşlar annem bunu 6-7 yıldır yapıyor ve yıllardır doğum konrtol hapı ile anti depresanları aynı anda almasına rağmen hiç kilo almadı aldıysada (4-5 kg) çok çabuk verdi hiç fazla kilo yerleştirmedi vücuduna. Ona göre bunun etkisi büyük çünkü vücudun temizlenip zararla maddelerin atılmasında sirkenin rolu büyük,bal da bağırsakları çalıştırıyor,ılık su zaten herşeye faydalı. Sabahları aç karnına yarım lt ılık suya biraz elma sirkesi katıp 1 tatlı kaşığı bal ile içiyodu. Ben keske yapabilsem ama midem kötü oluyor. Siz deneyin mutlaka.Ama hergün istikrarlı bi şekilde yapın.

sevgiler

Ben Elma Sirkesini Ilik Suya Koyup Içiyorum Ama Bal Kariştirmiyorum Acaba Bir şey Olurmu Yada Bal Koyunca Daha Mi Etkili Oluyor Etkisinde Azalma Olurmu Arkadaşlarrrr

Ben balı bir doktora sormuştum hem diyet hem bal ikisi bir arada nasıl oluyo ki diye. O da bana hani nasıl odunları dizersin de kibrit çakarsın ya tutuşturmak için o kibrit işte bal demişti vücuttaki yağlar için. Elma sirkesi de diyette kandaki şeker oranını düzenleyip ani acıkmaları önlüyormuş. Tabi diğer yararları saymakla bitmez ikisinin de

Madem konusu açıldı şunu da söyleyeyim arkadaşlar.
Ben bu sirkeli ballı suyla yediklerime çok az dikkat ederek 12 kilo vermiştim bundan 10 yıl kadar önce. Bir doktor arkadaşım tavsiye etmişti bana.
Nasıl yaptığıma gelince sabahları uyanır uyanmaz ılık suyun içine bir tatlı kaşığı bal bir tatlı kaşığı elma sirkesi koyup içiyordum. Her yemekten yarım saat kadar önce de yine ılık suyun içine bir çay kaşığı kadar sadece elma sirkesi koyup içtim.
Sabahları içilen sirkeli ballı suyun yüksek miktarda kalsiyum içerdiğini de duymuştum. Ayrıca kayınvalideme önerdiğimde o da kolesterolünü düşürdüğünü farketti. Ama yeni başlayan arkadaşlar için kolesterol tansiyon vb. sorunu varsa her bünyenin farklı olduğunu düşünürsek az miktarlarda başlayıp bi denemelerini öneririm. a.s.

peki yemeklerden yarım saat önce içilen bu karışım ne şekilde kilo verdirdi size yağlarınızı mı eritti yada iştahınızı falan mı kesti ya da bağırsakları felan mı çalıştırıyodu elma sirkesinin nasıl bi etkisi olduda bu kadar kiloyu verebildiniz bir de ne kadar sürede verdiniz bu 12 kiloyu sevgiler

İştahımı kesti. Yemeklerde fazlaya kaçmamamı sağladı ve yemek aralarında ki ani acıkmalarımı, yiyeceklere saldırmamı önledi diyebilirim. 12 kiloyu 3 ay gibi sürede verdim. Ama yürüyüş de yaptım. 8 yıl boyunca hiç kilo almadım. Ta ki bebiş olana kadar.

evet bunu annem yapıyor ve 1 ay sonra işe yaradığını fark ettik ben içemiyorum :bbo: ama annem sabahları aç karnına içiyor =)

sırnaşık şey arkadaşlar ben bu elma sirkesiyle tam 3 kilo verdim çok az dikkat edereksırnaşık şeyçok mutluyummmmm

Arkadaşlar ben tam 1 aydır hiç aksatmadan her akşam yemekten sonra içiyorum. Benim fark ettiğime göre daha yeni yeni işe yaramaya başladı bende. İçtiğim an barsaklarım hareketleniyor. Kilo kaybı henüz olmadı malesef.

sabah aç karnına içmek bu karışımı daha etkili sanırım çevremden gözlemlediğim bu ve her yemekten öncede içmek daha iii. böylece iştahı kesmiş olursunuz, 1 ay dan sonra etkisini görmeye başlarsınız sakın kilo vermiyorum diye bırakmayın

sabah aç karnına içmek bu karışımı daha etkili sanırım çevremden gözlemlediğim bu ve her yemekten öncede içmek daha iii. böylece iştahı kesmiş olursunuz, 1 ay dan sonra etkisini görmeye başlarsınız sakın kilo vermiyorum diye bırakmayın

bunu söylediğin iyi oldu. bende yaklaşık bir aydır içiyorum ama kilo kaybı olmadı
ben yalnız sabahları içiyorum rahatsız etmesin diye

arkadaşlar ben bu yöntemi denedim ve özellikle ilk gün mucize etkisiyle iştahımı kesiti, farkettiriyor cidden ama 2 hafta sonra canım içmek istemedi görünce midem kalktı,şimdi tekrar başlamak istiyorum ama nasıl bilmiyorum,bide ben yemeklerden önce içiyodum sonra içince nasıl olur bilemedim çünkü içinde balda olduğu için kan şekerini düzenliyo ve iştahınızı bastırıyo bana aç karnına daha mantıklı geliyo...öyle yani paylaşıyım dedim :)))

asya o sorun malesef bendede var. bu 5i bi yerde cayı iyi geldi sende dene bence. sinameki alıskanlık yapıyo zaten uzun sure kullanılması tavsiye edilmıyo
arkadaşlar bu konda bişey söylemeden geçemedim,benimde böyle bi problemim var ve bu hiç bir zaman geçmeyecek çünkü böyle bir bağırsağa sahibim.Amaaaaaaaaa......az birazda olsa terbiye etmesini öğrendim yada onun ne istediğini anladım :))) bu tarz çaylar falan hep geçici gelir bana ve korkarımda,kötü deneyimlerim var çünkü, en başta belli bir saatte tuvalete gitmeye özen gösterin sonra ben günde en az bir öğün sebze,yada meyve yada lifli gıda almazsam olmaz en azından akşam biraz yoğurt (biliyosunuz içinde bağırsak için faydalı bakteriler var,olmazsa olmaz yani)...bunlardan birine uyarsam sorum yok ama ne zaman ki fast food,katı gıdalar,karbonhidrat ağırlıklı bişey yersem, üzgünüm olmuyo,benden size tavsiye,bağırsak problemi yaşayanların sebzeyi ve lifli gıdaları hayatlarından hiç bir zaman çıkarmamaları gerekiyo...

birde işin psikolojik tarafı var sürekli bağırsaklarınızın çalışmasına endeksli yaşamayın çünkü siz farketmeden kendini kasıyo ve olcağı varsada olmuyo bırakın kendi haline,siz doğru beslenin gerisini ona bırakın,psikolojik beklenti bence ters etki yapıyo,rahat olun :))

arkadaşlar ben bu karışımı sürekli yaptım 1 gram bile vermedim sadece karnım şişti kilo vermede işe yaramadı

bendede oyle yaptı cnm ama teyzem yaptıgında ayda 3 kılo verdi..bunyeden bunyeye değişiyor bence

1 ayda 3 kilo verdim : ) 59,5 dan 57 oldum
şimdi hastayım içmiyorum ama devam edicem tabi yediklerime dikkat ediyorum
, eşimde benimle birlikte içti o hiç kilo veremedi
bünyeye göre değişiyor sanırım

ben bir sey soracagim elma sirkesini bal katmadan icebilirmiyi cünkü tatli icemiyorum en kisa zamanda yanit verirseniz cok sevinecegim bugün aldimda

canımcım al sana en hızlı cevap mail gelir gelmez döndüm sana,ben öle içtim balla berbat oldu ağzıma sirkeyi sıktım üzerine su içtim ama bende bi işe yaramadı,daha öncede yazdım hala kızı ve ben bu sölediğim gibi içtik,3. biri tam tarife göre içti,sonuç üçümüzdede tık yok tu,ay koca bi şişe içtim ya,umarım sende işe yarar miğdende sorun varsa sakın tek içme çok yakıyor,umarım yardımcı olabilmişimdir sevgiler...

X