Popüler Konu Elma Sirkesi+Bal+Su Yöntemiyle Zayıflama Deneyimlerimiz

bal tatlandırdığı için güzel tat veriyor ben şikayetsiz içiyorum valla :) sirkeli su banada ağır geliyor keskin bir tadı oluyor ama bal bu açığı kapatıyor.

balsız tadı baya keskin gerçi bal katıncada çok bişey kaybetmiyo ama yinede daha iyidir

kızlar bal katmasak diye yazdım durdum fakat dün ben bal kattımda uyguladın lavobaya çok çıkartıyor geçen yıl takvim arkasında okumuştum bunu dün çok çıkınca hatırladım ballı su gabızlığa iyi geliyormuş mutlaka katında deneyin ayrıca tadı güzel oluyo bala

Arkadaşlar bu sirkenin markası ne ben kemal kükrerin kini aldım en iyi diye ama ertesi gün öleceğim sandım asit yoğunluğundan kalbim sıkıştı desem yeridir?

kızlar elma sirkesine bal katmak zorundamıyız ben sevmiyorum balı faydasını qöremem mi acaba

Ben fark ettigini sanmiyorum, balin söyle etkisi var tatli yeme ihtiyacini az da olsa gideriyor ve sirkenin keskin tadini az da olsa aliyor

ben bir bardaga bir yemek kasigi sirke koyuyorum cok mu koyuyorum ne ???

Ben fark ettigini sanmiyorum, balin söyle etkisi var tatli yeme ihtiyacini az da olsa gideriyor ve sirkenin keskin tadini az da olsa aliyor

ben bir bardaga bir yemek kasigi sirke koyuyorum cok mu koyuyorum ne ???

hayır fazla deqil miş bende öyle kullanmya basladım arastırdıqım yerlerde öyle diyorlar ama ben balsız içiyorum 3 ögünük

ya arkadaşlar 4 bardak suya göre hazırlamıyormusunuz yoksa günlükmü olcak bende bu sabah aç karnına yarım bardak içtim

dün 90 kilosu olan arkadaşımla telefonda görüştüm elma sirkesi ve balla 2 ayda 17 kilo verdiğini söyledi ve inanamıdım onun kilo verdiğini duyunca hevese geldim bugün bende başlıyorum.onun kilo verebileceğine inanın hiç inanmazdım o verdiyse bende verebilirim.

sonsen o arkadaşın nasıl kullanmış sordun mu?? bi de hangi markayı kullandı acaba, öğrenirsen bizlere de haber ver olur mu??

ay süper valla benim okadar fazlam yok aslında 3 veya4 versem yeter bana ama dün başladım

arkadaşlar gerçekten işe yarıyomuu
tadı çook kötü boşuna içmiyim
bide bal katılıyomuuu
balsız olmazmı acep

arkadaşlar gerçekten işe yarıyomuu
tadı çook kötü boşuna içmiyim
bide bal katılıyomuuu
balsız olmazmı acep

balsız olurmus cnm bal sadece tat içinmiş eqer sirkeli su içemezsen bal katıp içilirmiş bende balsız içiyorum acayip istah kapatıyor bence faydası var

bn yazmiştm 1 hafta önce 2kilo verdm geri dönüyorum smdi tekrar yapicam demiştm..arkadaslar gercktn işe yario bir haftada bnden yine 2 kilo gittidelikafadulden ve aksam bile yemek yedim düsünün artk tatlilar kekler....bu arada kesnlkle balla icilmeli diorm cnkü bal suya kariştiginda bagarsaklari kariştirio marankiden duydm ama yinede siz bilirsiniz

X