Popüler Konu Elma Sirkesi+Bal+Su Yöntemiyle Zayıflama Deneyimlerimiz

Cidden canım bence bu karışım mucize gibi birşey ayın 18 i gibi 1 ay olacak diyete başlayalı. Tam anlamıyla düzenli şekilde belki 15 gün falan içtim bu karışımı, ama yemeğimi de azattım epeyce. cokacimcoook Şu anda özel durumum söz konusu olmasına rağmen 4 kg. vermiş görünüyorum. Başladığımda 73.5 tim, şimdi 69.5 zemuszemus opuyorumnanaktan çok mutluyum. Umarım her ay 4 kg. verebilirim de fazla kilolarımdan 5 ay kadar zamanda kurtulabilirim. İlkbahara mutlu bir şekilde başlarım :dance:

seni tebrik ederim azmının devamını dılerım canım
senın boyun kac cm hedef kılon kac ?
bende simdi 75kg 58 olmak ıstıyorum..
bugun işteyim karısımı almayı unutmusum yanıma

canım benim bugün başlayalı 9 gün olcak ama bende bi değişiklik yok daha :sinifsinif:tartılmıcam ilk iki ay çünkü tartılırsam ve kilo verdiğimi görürsem bende kilo verme duruyo geçen sene böyle oldu diyet yaparken ilk bi buçuk ay baya kilo verdim ben 73-74 vermışımdır kesin 62 olmuştum sonra gene devam ettim diyete niyetim 55ti o zaman diyete bi ay daha devam ettim ama gram gitmedi benden nedeni de beyin o verdiğin kiloyu görünce şartlıyomuş kendini artık tamam diyomuş bi doktor söylemişti tvde:1rolleyes:
benim göbeğim hala aynı 4üncü 5inci günlerde midem cok rahattı inmişti baya bide bi şeyim var benim yemek yediğim anda sanki hamileymişim gibi midem çıkıyo ortaya
ama bende pes etmicem canım iki ay yapıcam belki dayanamayıp ilk bir ay bitince tartılırım alkisalkisalkis
zayıfladığımı hissedersem gözle görülür şekilde birazcık da olsa o zaman tartılmıcam sürpriz olsun istiyorum iki ay sonra tartılcam istediğim kiloya gelinceye kadar da yapıcam inşallah kaydirigubbakcemile5
benimde erisin artık göbeğim :sinifsinif:

daha öncede sirkeylemi vermiştin okadar kilkoyu çok ii vermişsin aslında keşke koruyabilseydin kilonu. benimde sadece bel ve basen sorunum var 42_44 beden giyiyorum38 beden olmak istiyorum inşallah olurum :Saruboceq:

canım ben sabah 9-10 gibi karışımı içiyorum yarım saat sonra falan bi domates bi kaç tane zeytin bi kase yoğurtla yiyorum yoğurt yerine bazen peynir yiyorum sonra saat 3 gibi falan tekrar karışımdan içiyorum yarım saat falan sonra bi tabak evde ne yemen varsa ondan yiyorum akşamları da bi tabak yemek yatarkende bi bardak karışımdan içiyorum yaptığım şeyler bunlar ilk hafta birazcık spor da yapmıştım hatta üç gün 20şer dk neden hala bişey belli olmuyo ya:sinifsinif:
arada kaçırıyorum ekmek falan canım dayanamayıp sanırım onların etkisi var veremememde ama o kadar cok değil bende anlamadım bişey dün malum günümdeydim o zaman yaklaşınca benm karnım çok şişer sanırım karnımın şişliği birazda ondan yoksa 4üncü 5inci günlerde karnım inmişti rahattım şimdi görsen hamile kadınlar gibiyim akannehir
arada meyve de yiyorum canım elma bazen üzüm bi salkım su içiyorum ama bi kaç gündür suyu aksattım bi buçuk litre içiyorum bugun içmeye başlıcam tekrardan
acaba sen nasıl yapıyosun canım ya ilk bi ay 5 kilo verdim demiştin nasıl uyguladın diyeti de verdin ben ikinci haftaya girdim tık yok:bbo:
ama geçen sene yapmıştım demiştim ya sana o zaman da ilk üç hafta mı ne ben kilo verdiğimi farkedemedim sonra sonra zayıfladım bu da böyle olur inşallah kaydirigubbakcemile5

canım ben sabah kalktığımda kahvaltı yapamıyorum ancak öğlen okulda yemek yiyebiliyorum o da kahvaltı tarzında olmuyor.yani benim hayatımda peynir reçel tarzı yiyecekelr hiç yok diyebilirim.öğlen okulda çorba yanında etli yemek plav yada makarna ve bazen salata bazen meyve bazen ayran yada yoğurt yiyorum hemen arkasından içiyorum karısımı.akşamda 6 gibi normal yemeğimi yiyorumtekrar içiyorum hep yemeklerden sonra içiyorum ben ve soğuk içiyorum.abur cubur yemiyorum.çikolatayı çok severim ben eğer çok canım isterse form çikolata yiyorum.ilk zamanlar kötü geliyor ama sonradan alışıyorsun ve akşam 7den sonra yemek yemiyorum acıkırsam salatalık yiyorum yada havuc fln.bazen inat ediyorum hiçbir sey yemiyorum :KK70: başka bir şey yapmıyorum canım

daha öncede sirkeylemi vermiştin okadar kilkoyu çok ii vermişsin aslında keşke koruyabilseydin kilonu. benimde sadece bel ve basen sorunum var 42_44 beden giyiyorum38 beden olmak istiyorum inşallah olurum :Saruboceq:

hayır canım bu karışımı kullanmadım normal diyet yaparak verdim günde yarım saat de yürüyodum dersaneye gittiğim için böyle bi şansım vardı ama şimdi yok olsa her gün bi saat yürürdüm o zaman nasıl kararlıydım ama görceksin beni 73-74 kilo varmışımdır diyete başlarken 62 olmuştum o zamandan bu yana iki kilo aldım şu anda 64 kiloyum 40 beden giyiyorum bazen 42 oluyo su an 53 falan olmak istiyorum of ya ilk 4 gün içinde bile sonuç alan arkadaşlar var benm 9 gün oluyo neden bişey yok mafoldumben
inşallah oluruz canım hep beraber:1hug:

canım ben sabah kalktığımda kahvaltı yapamıyorum ancak öğlen okulda yemek yiyebiliyorum o da kahvaltı tarzında olmuyor.yani benim hayatımda peynir reçel tarzı yiyecekelr hiç yok diyebilirim.öğlen okulda çorba yanında etli yemek plav yada makarna ve bazen salata bazen meyve bazen ayran yada yoğurt yiyorum hemen arkasından içiyorum karısımı.akşamda 6 gibi normal yemeğimi yiyorumtekrar içiyorum hep yemeklerden sonra içiyorum ben ve soğuk içiyorum.abur cubur yemiyorum.çikolatayı çok severim ben eğer çok canım isterse form çikolata yiyorum.ilk zamanlar kötü geliyor ama sonradan alışıyorsun ve akşam 7den sonra yemek yemiyorum acıkırsam salatalık yiyorum yada havuc fln.bazen inat ediyorum hiçbir sey yemiyorum :KK70: başka bir şey yapmıyorum canım

canım bende kahvaltıyı aklıma gelirse yapıyorum her sabah değil bugün sabah yapmadım mesela yiyesim gelmiyo akşam 7den sonra yemiyorum bende bişey ama sanırım bende işe yaramıycak bu karışım mafoldumben senin uygulaman da benziyo benim yaptığıma ben ılık içiyorum günde üç kez ahmet maranki diye bi doktor günde üç kez bir ay boyunca için yağların atıldığını bi ay sonunda görmeye başlıcaksınız demiş arkadaştan duymuştumfisfisfis
verebilsem şu on kiloyu off
ya canım ilk 4 gün içinde bile sonuç alan arkadaş olmuş 2 cm inceldim yazmış bende neden tık yok anlamıyorum fazla yemek de yemiyorum ama hırslandım şimdi daha da az yicem yediklerimden vermem lazım ayın 25inde tartılırım belki de belirsizlik oluyo veremiyorum diye üzülüyorum 25ine kadar üç hafta oluyo bakalım tartılcam ne alemde olcak hiç veremezsem bütün umutlarım yerle bir olurmafoldumben
ya şey dicem canım ben eczanede tartılmıştım en son üstümdeki kıyafetlerle sanırım kıyafetlerle bi buçuk kilo falan oynar 63 kilo da olabilirim belki ama ben tam gördüğüm kilodan hesaplıyorum bi 53ü görebilsem şu tartıda:nazar:

Canım 9 kg. yu ne kadar zamanda vermiştin? Nasıl uygulamıştın? Bu iksirin yanı sıra neler yedin neler yaptın bu süre içinde? Ne yedin ne içtin, spor yaptınmı? Anlatabilir misin biraz canım? opuyorumnanaktan

o zamanlar liseye gidiyordum, ve iyice salmıştım kendimi 62 olmuştum, boyum 160cm, çok kilolu bir görüntüm vardı yani. Sonra tvde bir diyetisyenin bu karışımla toksinlerden arındığımızı ve kilo vermeye yardımcı bir karışım olduğunu söylemişti, önce diyete başladım bir iki gün sonrada bu karışımı öğrenince bu karışımı içmeye başladım, ben şu şekilde içiyordum; her sabah aç karında bir bardak ılık suya 1 tatlı kaşığı bal, iki tatlı kaşığı elma sirkesi,2 tatlı kaşığıda limon koyuyordum. Aksatmadan içtim ama ne kadar süre içtiğimi hatırlamıyorum çok uzun bir süre değildi ama. aynı zamanda yemeğimide dikkat ediyordum, yani mesela et ile salata yı öğlen yiyorsam, sebze ile yoğurtuda akşam yiyordum ve düzenli beslendim, aralarda da meyve yedim genelde elma, çok acıkıncada yoğurt takviyesi yaptım, her öğünde birer dilim kepekli ekmek yedim bu sayede 54 kiloyu gördüm, şaka gibiydi o günler :KK43: bir kaç sene 56-57 oldum en fazla hep korudum kilomu ama evlenince yine 60 ın üzerine çıktım, yine başladım aynı diyete. bu şekilde yani arkadaşlar umarım faydalı olur.kaydirigubbakcemile2

Cidden canım bence bu karışım mucize gibi birşey ayın 18 i gibi 1 ay olacak diyete başlayalı. Tam anlamıyla düzenli şekilde belki 15 gün falan içtim bu karışımı, ama yemeğimi de azattım epeyce. cokacimcoook Şu anda özel durumum söz konusu olmasına rağmen 4 kg. vermiş görünüyorum. Başladığımda 73.5 tim, şimdi 69.5 zemuszemus opuyorumnanaktan çok mutluyum. Umarım her ay 4 kg. verebilirim de fazla kilolarımdan 5 ay kadar zamanda kurtulabilirim. İlkbahara mutlu bir şekilde başlarım :dance:

evet canım inşallah yaaaaa...bahara kilosuz girsek ne iyi olur yaaa.:dance:

kızlar bu karışıma pazar günü başladım 5 gün oldu 1 kg verdim. ben daha öncede söylemiştim haftada bir gün ama yalnızca bir gün belirliyorum ve o gün tatlı yiyorum abartmadan. yarın benim tatlı yeme günüm :KK70: inşallah kendimi fernleyebilirim ve abartmam :KK70:

canım bende kahvaltıyı aklıma gelirse yapıyorum her sabah değil bugün sabah yapmadım mesela yiyesim gelmiyo akşam 7den sonra yemiyorum bende bişey ama sanırım bende işe yaramıycak bu karışım mafoldumben senin uygulaman da benziyo benim yaptığıma ben ılık içiyorum günde üç kez ahmet maranki diye bi doktor günde üç kez bir ay boyunca için yağların atıldığını bi ay sonunda görmeye başlıcaksınız demiş arkadaştan duymuştumfisfisfis
verebilsem şu on kiloyu off
ya canım ilk 4 gün içinde bile sonuç alan arkadaş olmuş 2 cm inceldim yazmış bende neden tık yok anlamıyorum fazla yemek de yemiyorum ama hırslandım şimdi daha da az yicem yediklerimden vermem lazım ayın 25inde tartılırım belki de belirsizlik oluyo veremiyorum diye üzülüyorum 25ine kadar üç hafta oluyo bakalım tartılcam ne alemde olcak hiç veremezsem bütün umutlarım yerle bir olurmafoldumben
ya şey dicem canım ben eczanede tartılmıştım en son üstümdeki kıyafetlerle sanırım kıyafetlerle bi buçuk kilo falan oynar 63 kilo da olabilirim belki ama ben tam gördüğüm kilodan hesaplıyorum bi 53ü görebilsem şu tartıda:nazar:

canım daha önceden de söylemiştim inanmak çok önemli sakın umudunu yitirme.bazı insanların ilk 2-3 kiloyu çok zor verdiklerini biliyorum ondan sonrası daha rahat geliyormus belki seninde öledir metabolizman yavaş çalışlıyor olailir ama hemen pes etme sakın.o kilolar beton değil ya elbet erşyecek inancınla ve çabalarınla bunu başaracağına inanıyorum ben kaydirigubbakcemile5

kızlar bu karışıma pazar günü başladım 5 gün oldu 1 kg verdim. ben daha öncede söylemiştim haftada bir gün ama yalnızca bir gün belirliyorum ve o gün tatlı yiyorum abartmadan. yarın benim tatlı yeme günüm :KK70: inşallah kendimi fernleyebilirim ve abartmam :KK70:

tebrik ederim canım alkisalkisalkis gidecek gidecek hepsi gidecek kiloların inşallah

canım tebrik ederim ya çok güzel benim 9uncu günüm olmasına rağmen tık yok iyi vermişsin nasıl yapıyosun anlatsana biraz karışımı günde kaç kez nasıl içiyosun bal katıyo musun beslenmen nasıl oluyo :1rolleyes: merak ettim nasıl yaptığını sanki kilo alıyorum gibime geliyo gittikçe bakalım hayırlısı fisfisfis

canım daha önceden de söylemiştim inanmak çok önemli sakın umudunu yitirme.bazı insanların ilk 2-3 kiloyu çok zor verdiklerini biliyorum ondan sonrası daha rahat geliyormus belki seninde öledir metabolizman yavaş çalışlıyor olailir ama hemen pes etme sakın.o kilolar beton değil ya elbet erşyecek inancınla ve çabalarınla bunu başaracağına inanıyorum ben kaydirigubbakcemile5

haklısın canım inanmak gerek vericem demeli insan dayanamıcam haftaya tartılcam bakalım ne alemdeyim buraya da yazıcam sanırım zor gidicek bu sefer umutsuzluğa kapılmak yok:eek:lmaz:
yediklerime daha da dikkat edicem bu hafta fazla da aç kalamıyorum aslında sirke açken mideme zarar verirse diye korkuyorum :bbo:
senin ne kadar kaldı vermen gereken kilo :1hug:

haklısın canım inanmak gerek vericem demeli insan dayanamıcam haftaya tartılcam bakalım ne alemdeyim buraya da yazıcam sanırım zor gidicek bu sefer umutsuzluğa kapılmak yok:eek:lmaz:
yediklerime daha da dikkat edicem bu hafta fazla da aç kalamıyorum aslında sirke açken mideme zarar verirse diye korkuyorum :bbo:
senin ne kadar kaldı vermen gereken kilo :1hug:

aç kalma canım zaten kilo vercem diye de eziyet etme kendine.öyle bi sistem oturt ki kendine vermek istediğin kiloları verince devam edebilesin o sisteme.şimdi kendini aç bırakırsan sonra nasıl olsa verdim diye tekrar yemeye başlarsın ve en başa dönersin allah korusun.benim 5 kilom kaldı vermeme ama bu aralar fazla düşmüyorum üstüne 5 kilo verdim ya bi gevşeklik geldi sanırım :-)

ben yedıklerıme dıkkat edıyorum
eskısı gıbı abur cuburda yemıyorum 1 ayı gectı 3 kgya
yakın verdım
ama hıcmı hıc spor yapamıyorum
vakıt bulamıyorum,
mekık cekıyım dıyorum 16 aylık kızım gelıp mıdeme oturuyor
ben sarkıcam dıye korkuyorum
bıde 3 kıloda olsa bıraz bellı olmazmı hıc degısıklık olmadı bende
kıyafetlerım hep aynı sıkıyo....

evet canım inşallah yaaaaa...bahara kilosuz girsek ne iyi olur yaaa.:dance:

Bahara kesin kilo vermiş olarak giricez canım,hep bu şekilde düşün. İnsan ne düşünürse genelde başına gelir, güzel şeyler düşünelim güzel olaylar gerçekleşsin hayatımızda. 2010 yazına fıstık gibi girelim hep beraber kaydirigubbakcemile5

o zamanlar liseye gidiyordum, ve iyice salmıştım kendimi 62 olmuştum, boyum 160cm, çok kilolu bir görüntüm vardı yani. Sonra tvde bir diyetisyenin bu karışımla toksinlerden arındığımızı ve kilo vermeye yardımcı bir karışım olduğunu söylemişti, önce diyete başladım bir iki gün sonrada bu karışımı öğrenince bu karışımı içmeye başladım, ben şu şekilde içiyordum; her sabah aç karında bir bardak ılık suya 1 tatlı kaşığı bal, iki tatlı kaşığı elma sirkesi,2 tatlı kaşığıda limon koyuyordum. Aksatmadan içtim ama ne kadar süre içtiğimi hatırlamıyorum çok uzun bir süre değildi ama. aynı zamanda yemeğimide dikkat ediyordum, yani mesela et ile salata yı öğlen yiyorsam, sebze ile yoğurtuda akşam yiyordum ve düzenli beslendim, aralarda da meyve yedim genelde elma, çok acıkıncada yoğurt takviyesi yaptım, her öğünde birer dilim kepekli ekmek yedim bu sayede 54 kiloyu gördüm, şaka gibiydi o günler :KK43: bir kaç sene 56-57 oldum en fazla hep korudum kilomu ama evlenince yine 60 ın üzerine çıktım, yine başladım aynı diyete. bu şekilde yani arkadaşlar umarım faydalı olur.kaydirigubbakcemile2

Umutsuzluğa kapılma canım, sanıyorum senin vermen gereken kilo benim kadar çok değil a.s benim daha 19 kg. var senağlama ama en azından uzun bir dönem var önümde. Her ay bu ayki gibi 4 kilo verirsem 5 ayda tamamdır kaydirigubbakcemile5 kendi kendime söz verdim her ay 4 kilo vereceksin dedim :1rolleyes: inandır kendini kilo vereceğine canım. O dönem uyguladıklarını uygula, verirsin canım. Ayrıca ben evlendiğim dönem ki zayıf halimin foto.larını yapıştırdım her yere, ne güzelmişsin kız hadi yine böyle olabilirsin diyete devam diye kendi kendime emir veriyorum kaydirigubbakcemile3 ilk 1 ayda işe yaradı 4 kg. verdim. İnş. bundan sonrada işe yarayacak...

canım bencede düzensiz yediğin için olmuş gündüz bişey yemeyip akşam da cok yersen yanlış olur aslında gündüz yiyip akşam yememelisin bi de öyle dene canım eminim bu sefer vericeksindirkaydirigubbakcemile5
haklısın canım öyle olması lazım ama elimde değil iş şartlarından anca öyle yapabiliyorum... ama şöyle şansım oluyor akşam 6-7 arası yemek yiyorum o saatten sonra abur cubur falan yemezsem yemem yani nasılsa doymuş oluyorum:))) artık sanrıım şöyle yapmam lazım akşam yemeğimi yedikten sonra en fazla meyve yemeliyim:)))
bakalım nolcak hadi hayırlısı herkese sağlıklı zayıflamalar diliyorum...

haklısın canım öyle olması lazım ama elimde değil iş şartlarından anca öyle yapabiliyorum... ama şöyle şansım oluyor akşam 6-7 arası yemek yiyorum o saatten sonra abur cubur falan yemezsem yemem yani nasılsa doymuş oluyorum:))) artık sanrıım şöyle yapmam lazım akşam yemeğimi yedikten sonra en fazla meyve yemeliyim:)))
bakalım nolcak hadi hayırlısı herkese sağlıklı zayıflamalar diliyorum...

evet canım bencede öyle yap abur cuburları kesersen emin ol işe yararkaydirigubbakcemile5
arkadaşlar işe yaradığını söylüyo hadi bizde de yarasın artık devam sirkeyezemuszemus

inşallah yarar canım ömrümde hiç bu kiloya ulaşmamıştım... evleneli bikaç ay oldu... evlendikten sonra 6kilo birden aldım moralim çok bozuk:KK43:((
bir an önce 10 kilo zayıflamak istiyorum:))))
ayda 2 kilo versem nisan mayıs gibi istediim kiloya insem en azından yaza formda girerim inş:)))
peki arkadaşlar bu förmülü uygulayıp zayıflayanlarda sarkma vs oldumu???

aç kalma canım zaten kilo vercem diye de eziyet etme kendine.öyle bi sistem oturt ki kendine vermek istediğin kiloları verince devam edebilesin o sisteme.şimdi kendini aç bırakırsan sonra nasıl olsa verdim diye tekrar yemeye başlarsın ve en başa dönersin allah korusun.benim 5 kilom kaldı vermeme ama bu aralar fazla düşmüyorum üstüne 5 kilo verdim ya bi gevşeklik geldi sanırım :-)

evet canım haklısın öyle yapmaya çalışıyorum şu an aç kalmıyorum hiç iki ayda 6 kilo versem de yeter bi iki ay daha etti 12 :sm_cool:
benmde zaten 10-11 kilo vermem gerek yeter bana ayy düşünürken bile heyecanlanıyorum umutsuzluğa kapılmak yok kaydirigubbakcemile5
haklısın nasıl olsa kilo verdim diye gevşeme sakın:eek:lmaz:
inşallah onu da yakın zamanda verebilirsin canım benim:1hug:

X