Emir'in Yolu Show Tv

Muhteşem ( ! ) Yüzyıl'da para kazandı ya bu haftalık yeter Show'a paraları.

Son anda dizi günü değişiyor.

Bakın söyleyeyim buna da sahip çıkmıcak o kanal

televizyon Dizisi'nin haberine göre, Hazal Kaya ve Vahide Gördüm'ün başrollerini oynadıkları "Adını Feriha Koydum" 6 Ocak perşembe günü 1. bölümü ile ekrana gelecekti. Ancak anlaşılan o ki Show Tv ani bir karar alarak diziyi o gün göstermekten vaz geçti ve 1. bölüm yayınlanmadı. Dizisnin 1. bölümü 14 ocak cuma günü saat 20.00′de ekrana gelecek. Böylece "Adını Feriha Koydum" dizisi başlamadan 3. kez gününü değiştirmiş oldu.

ALINTIDIR...........

feriha.png

benjaminm.png

Son düzenleme:
bir şeyide taklit etmesek olmaz. bu kadarmı yaratıcılıktan uzuk bi milletiz anlamıyorum. pek dikkatimi çekmedi. izlemicem

aşkı memnunun avuçtaki elması gibi, afiş yapmak bu kadar mı zor çalıyolar ya, herşey kopyala-yapıştır oldu valla:KK1:

ay dizinin tanıtımı çok içimi baydı, diziyi tanıtımlardan takip etmeyi düşünüyorum, tanıtımlardan takip edilcek tarz dizilerden sanırım
:KK1:

aşkı memnunun avuçtaki elması gibi, afiş yapmak bu kadar mı zor çalıyolar ya, herşey kopyala-yapıştır oldu valla:KK1:

ay dizinin tanıtımı çok içimi baydı, diziyi tanıtımlardan takip etmeyi düşünüyorum, tanıtımlardan takip edilcek tarz dizilerden sanırım
:KK1:

ama bnce o güzel bir bnzetmeydi,
sonuçta ikiside yasak aşkdı:KK58:
twilight:KK69:

olur mu şekerler ya firdoyla peyker ziyagil köşkünden saraya terfi etti:KK1:

X