Emzirme döneminde saçların dökülmesi..

nessslyyy

Üye
Kayıtlı Üye
22 Kasım 2023
149
163
Selamlar. 3 ay önce doğum yaptım. 1 aydır inanılmaz bir saç dökülmem oluyor. Her taramamda tutam tutam saç geliyor elime kel kalıcam diye korkuyorum artık en yakın zamanda bununla ilgili bir doktora gideceğim ama bu süre zarfında daha önce bu durumu yaşamış ve bununla ilgili yaptığınız bir bakım türü oldu mu benimle de paylaşırsanız sevinirim

Selamlar. 3 ay önce doğum yaptım. 1 aydır inanılmaz bir saç dökülmem oluyor. Her taramamda tutam tutam saç geliyor elime kel kalıcam diye korkuyorum artık en yakın zamanda bununla ilgili bir doktora gideceğim ama bu süre zarfında daha önce bu durumu yaşamış ve bununla ilgili yaptığınız bir bakım türü oldu mu benimle de paylaşırsanız sevinirim
Biotin

3.5 aylık oglum. 2-3 haftadır başladı. Doktor tavsiyesiyle biotine başladım solgarın cok iyi gekdi. Doktorıunuza sorarak başlayabilirsiniz

Kadın doğum uzmanına mı sordunuz,çocuk doktorunuza mı bebeğe zarar vermeyecek şeyleri sanki çocuk doktoru daha iyi bilir gibi düşündüm

Kadın doğum doktorları da bilgili sonuçta doğum uzmanı her konuda bilgileri oluyor öyle düşünmeyin. Mutlaka doktora görünün vitamin desteğine başlayın Dr. kontrolünde..

Benim bebeğim 5 haftalık aynı dertten bende muzdaribim. Çok fena dökülme var evin her yeri saç cocugun kıyafetlerinde bile saçım var gerçekten delircem 🥴 konuyu takipteyim. Bu arada hurafeci kaynanam annede saç dokulmesi çok olunca bebek anneyi tanımaya basliyormus derler diye yumurtladi bugün 🤣 öyleyse biz erken tanisiyoruz sanırsam🤣

Benim bebeğim 5 haftalık aynı dertten bende muzdaribim. Çok fena dökülme var evin her yeri saç cocugun kıyafetlerinde bile saçım var gerçekten delircem 🥴 konuyu takipteyim. Bu arada hurafeci kaynanam annede saç dokulmesi çok olunca bebek anneyi tanımaya basliyormus derler diye yumurtladi bugün 🤣 öyleyse biz erken tanisiyoruz sanırsam🤣
🤣🤣Evet hurefeciler her yerde. Biyerden çıkmazsalar olmaz. Kan değerlerindendir hormonlarındandır biz bebekle ilgilenelim git hastaneye bi kan ver diyen olmaz ama :KK43: neyse dün fırsat bulup gidip kan verdim sonuçlar bugün çıktı da doktorla görüşme şansım olmadı. Yarın gideceğim nasipse doktorun söylediklerini sizinle de paylaşırım.

X