Dudak Makyajı En Begendiginiz Ruj Renkleri(Marka ve Nosu ile)-Resimli

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)
$Fotoğraf068.jpg
kızlarrr bakalım beyenecekmısınız aslında burda bıraz acık cıkmıs rengı ama normalde kıan kırmızısı cokkkk uzun bır sure bu rengı aradım sızce yakısmısmıııı

ben inglot mat kırmızı ruj kullanıyorum. Tenim çok açık beyaz ve harika duruyor yuzumde. Herkese tavsiye ediyorum:78:

Canım dudakalrında çok hoş görünüyor,ben kırmızıyı çok severim,güzel görünüyor rengi...
tesekur ederım canım gercekten kırmızı renk cok yakısıyor butun kadınlara ozellıkle beyaz tenlılere.keske toplumumuz kırmızı ruj surenlere bu kadar kotu gozle bakmasada her gun sursek dımı ama:KK53:

Eki Görüntüle 124520
kızlarrr bakalım beyenecekmısınız aslında burda bıraz acık cıkmıs rengı ama normalde kıan kırmızısı cokkkk uzun bır sure bu rengı aradım sızce yakısmısmıııı

Kuzucuk bu hangi marka kaç numara, tam aradığım renk bayıldımmmm!! Hemen gidip alcam cevabından sonra :21: Acayip yakışmış senin dudaklara da maşallah bayıldım bayıldım :KK31:

Bi de parlatıcı fln sürdün mü üstüne, yoksa sadece rujun rengi mi bu??

Son düzenleme:
tesekur ederim sekerım bu ruj golden rose 120 numara tatlım.ustune parlatıcı surmedım zaten kendısıde bole bı parlaklık verıo bu tarz renklerden hoslanıosan mutlaka dene cnm :KK34:

kan kırmızısı renk ruja mercan rengı kalem kullanılması uyar mı? netten ruj alacagımda en yakın kalem mercan gıbı duruyor mercan ne renk ama bılemıyorum

tesekur ederim sekerım bu ruj golden rose 120 numara tatlım.ustune parlatıcı surmedım zaten kendısıde bole bı parlaklık verıo bu tarz renklerden hoslanıosan mutlaka dene cnm :KK34:

Sağol canım, aslında tam resimdeki gibi çok da koyu olmayan bi kırmızı istiyorum ben ama resimde açık renk çıkmış demişsin.. :2: Resimdeki gibi ne çok açık ne koyu kıpkırmızı bi kırmızı ruj önerebilecek olan var mı??? :82:

tatlım bu ruju ne kadar surersen o kadar koyu oluo ben okula gıdınce tek kat bıle surmuorm hafıf hafıf dokunduruyorum sonrada bı guzel dagıtıyorum:KK53: eger 2 kat surersem bıldıgın kan kırmızısı oluo:KK34:

bu aysun kayacının bılındık pembe tonlardakı dudaklarını nasıl elde edebılrız acaba ???:44::44::44:

MAYBELLINE WATERSHINE LIPSTICK- 80/550 CHERRY CANDY :KK16:

maybelline-watershine-505-2.JPG

X