en erken gebelik testi ne zaman yapılırsa sonuç alınır?

:KK43: cok uzuldm umarm baska aci yasamazsin
Enfeksiyon ne ile alakliydi
İdrar yolu canım hiç bir sorunumuz yoktu herseyimiz mükemmel di bebeklerim ikiz olmasına rağmen gelişimleri ileriydi bir anda nasıl olduğunu anlayamadan kaybettik. Crp diye bir değer var enfeksiyon gosteriyormus normalde 5 civarı iken benimki 200 e çıktı rahim açıldı doğum başladı 6 gün erteleyebildik ama durduramadk

İdrar yolu canım hiç bir sorunumuz yoktu herseyimiz mükemmel di bebeklerim ikiz olmasına rağmen gelişimleri ileriydi bir anda nasıl olduğunu anlayamadan kaybettik. Crp diye bir değer var enfeksiyon gosteriyormus normalde 5 civarı iken benimki 200 e çıktı rahim açıldı doğum başladı 6 gün erteleyebildik ama durduramadk

Çok üzüldüm canım. Benim de ikizdi. Kese vardı ama bebek yoktu. Kalp atışı için gittiğimizde sadece kese vardı. Allah inşallah tekrar sağlıklı bir şekilde nasip eder.

Çok üzüldüm canım. Benim de ikizdi. Kese vardı ama bebek yoktu. Kalp atışı için gittiğimizde sadece kese vardı. Allah inşallah tekrar sağlıklı bir şekilde nasip eder.
Amin ama bir sorunumuz çıktı düşük ve ölü doğum için araştırmaya gittik doktor rahim kanserinden şüphelendi bebeklerimize mı uzulelim kendimize mı bilemedik inşallah sonuclarim temiz çıkar dua edin

Reklam İçerikli Mesaj

Son düzenleyen: Moderatör:
IMG_3182.jpg
kızlar merhaba benimde bu sabah yaptığım test bu şekilde 4 aydır korunmuyoruz eşimle. 5 cm yumurta büyüklüğünde miyomum var çok korkuyorum bebeğimin olmamasından aynı durumda olanlar var mı acaba :KK43:

fortel diye bir gebelik testi adetine 7 gün kala bile %99 kesin sonuç veriyor
Benim adetime bugün 10 gün vardı ben erken gebelik testi aldım negatif çıktı ama araştırmalarıma göre bütün hamilelik belirtileri var nasıl oluyor anlamadım kaç gün kala bakmam lazım acaba

Merhabalar bende aranızda yeniyim erken gebelik testi aldım ama sonuç negatif çoktı 10 vardı adetime kaç gün kala yapmam lazım acaba

X