En erken hamilelik belirtileri nelerdir....

slm arkadaşlar bugun siklusun 21. günündeyim sol kasığıma feci bir ağrı girdi ve doktora gittim belki hamile olabilirsin dedi ve renkli ultrason istedi ordada uterus içi kanlanmaya başlamış dedi belki hamile olabilirsin dedi betahcg verdim yarın sonucu alıcam acaba hamile olabilirmiyim idrarda baksam çıkarmı acaba offfff çok merak ediyorum bundan 8 ay önce düşük yaptım ve artık hamile kalmak istiyorum adetimede 7 gün var yapsammı acaba

bende aranıza yeni katıldım öncelikle allah tüm isteyenlere sağlıklı bebişler nasip etsin.
ben geçen ay 21 inde oldum bu ay 15 inde olmam lazımdı ama hala olmadım yani 1 gün geçti adetimden.tüm adet belirtilerim var.göğüslerde şişlik kasıklarda heran hastalanacakmış hissi,ağızda garip tat,karında şişlik,bacaklarda ve belde ağrı.bunlar hamilelik belirtisi olabilrimi lütfen acil cevap yazın hamile kalanlar merak ediyorum.

evet canim hamilelik belirtileri adet belirtilerinin tipa tip aynisi
tabi kisiden kisiye degisiyo ama genel olarak ayni
agzindaki tat degisikligi bunun buyuk belirtisi ama seni umutlandirmak isteme
insallah hamilesindir haberini bekliyorum

evet canim hamilelik belirtileri adet belirtilerinin tipa tip aynisi
tabi kisiden kisiye degisiyo ama genel olarak ayni
agzindaki tat degisikligi bunun buyuk belirtisi ama seni umutlandirmak isteme
insallah hamilesindir haberini bekliyorum

iyi dileklerin için çok teşekkürler arkadaşım.hala regl olmadım 1 gün daha bitti sizce idrar testinde çıkarmı?birde bugün göğüslerimin sızlaması ve kasık sancılarım durdu yani adet belirtim yok bu normal mi?eyvahedigeldismile

selam arkadaslar banada yardım edersenız cok sevınırım ben mayıs ayında dusuk yaptım ve sımdı yıne bebek ıstıyoruz. eylulun 1ınde hastalandım 5ınde bıttı.ve calısmalara basladık ayın 12sıne kadar ve 12sıde dahıl sonra esım sehır dısına cıktı sızce hamıle kalma olasılıgım varmıdır? ve suan goguslerım cok acıyo daha da adetıme var 28ı gıbı olucam??

Merhaba kızlar!
Benim adetime ortalama 1 2 gün var ama ben bugün kan testi yaptırdım ve değerim 98,2çıktı.daha çok yeni hamileyim inşallah...
Size belirtilerimden bahsedeyim ama ben ovulasyondan bir kaç gün bile bunları az az yaşamaya başlamıştım.
1.midem aşırı yanıyor...
2.çook gazım var;patlıcak gibiyim.
3.bugün kasık ağrılarım arttı; ama kasıklarımda tuhaf bir baskı;batma ve ani sancı durumu var.
4.çook nadir midemin bulandığı oldu ve canım tatlı istemiyor kesinlikle.
5.kalbimin daha hızlı çarptığını hissediyorum.
6.uykumm çook var...
7.ve iki arkadaşım rüyasında beni bebekle gördü...

Umarım yardımcı olabilmişimdir kızlar.Dilerim hepinizin gönlüne göre olur.Dualarım sizinle!

sinem yumurtaların erken çatlamış olabilir kesin kalırsın veya kalamazsın denilemez ama sen adet gününü bekle bence bu arada ilaç alma kesinlikle

ben ben son adetımden berı folık asıt kullanıyorum ama yumurtlama gunumu tam hesaplayamadım yanı ayın 12sıne kadar ılıskı oldu ama hamıle kalırmıyım bılmıyorum. goguslerım cok acıyo suan tek bu var ve gaz cok nadır de mesela gunde bır yada ıkı kere karnımın alt kısmına sancı gırıyo. yanı oyle anlatıldıgı gıbı akıntı fılan yok yanı fazla yok.. bunlar belırtımı

merhaba kızlar butun yazılnaları okudum ama ADEMMERVE adlı arkadasımın yasadıklarını suan ben yasıyorum ben her ay 1-2 gun önceden adet olurdum.bu hiç şaşmazdı.ama bu ay öle olmadı.hala adet olmadım yarında olmazsam test yaptıracagım.aşırı derecede iştahım arttı.vee en ufak bır gurultuyu bıle kaldıramıyorum karnım sakı patlıcak gazım var ama yapamıyorum asırı sınırlıyım..yaa bunlar bır belırtımı bılmıyorum ama acaba hamılemıyım ..yarında olmazsam şüphelerım artıcak.allahım hayırlısını versın ...eger bu dunyada rızkı varsa gelır zaten sen hıc bıse yapamazsın..allahım tum ısteyenlere versın ınsallah.ama meraktan ölecem yaa benım gıbı olan varmıı ..HAMİLEMİYİM YAAAAAA:uhm:

ARKADAŞLAR BIRŞEYLER DAHA EKLEMEK ISTIYORUM..ÇOK SIK TUVALETIM GELIYOR DAHA DOGRUSU VARMIS GIBI GIDIYORUM AMA BIR IKI DAMLA IDRAR YAPIYORUM AMA SANKI PATLICAM ICIM IDRARLA DOLU GIBI.AYAKLARIMDA FELAKET ÜŞÜYOR ISITAMIYORUM KENDIMI COK USUYORUM.KASIKLARIMDA ASIRI SERT DOKUNUNCA AGRIYORLAR..YAA NOLUYOO YAA BEN HIC BÖLE OLMAZDIM YAA...ALLAHIM CILDIRACAM HAMILEMIYIM DEGILMIYIM SEVINEYMMI UZULEYIMMI...:çok üzgünüm:

canım ümitlendirmek ıstemem ama hamılesın galıba. benımde ılk gebelıgımde oyle olmustu çok tuvalete gıtme ıstegım vardı ama bısey gelmıyordu? bende yuksek ateş olmustu. bu kısıden kısıye degısyor ıste.. bende beklıyorum bu ay bakalım ya 26 sı ya 28 ınde hastalanmam gerek ınsallah hamıleyızdırrrr kocaman harflerle yazarız buraya:)

herkese merhaba......
biz de 1 yıldır korunmuyoruz 2 yıldır evliyiz ve artık çok istiyoruz....eşimle ikimizde de bi şey yok,her şey normal her şey yolunda..ama nasip kısmet hep beklemedeyim ve bu bekleme artık son bulsun istiyorum..Rabbim tüm isteyenlere versin..kazara hamile kalanlara özenir oldum...gecen ay ilk defa adetim 6 gün gecti ve benim idrar testim de nasıl olduysa ikincisi silik çizgi çıktı,tabi hemen moda girdim ve o kadar inanmışım ki 6.gün adet oluyorum,düşük yapıyorum sandım:)o yuzden artık umutlanmayacagım emin olmadan...hep rahat olun deniliyo ama böyle bi durumda adetine yakın ister istemez bekliyorsun yani bu engellenecek bi durum degil....
benim sorum şu;normalde her adetten önce göğüslerim agrır,iki aydır agrımıyordu ...ama bu ayki de çok erken başladı,çok şişti ve yanlara doğru bi ağrı,artık oluruna bıraktım ama sadece vücudumdaki bu tutarsızlık neden olabilir yani göğüsler 10 15 gün öncesinden başlar mı agrımaya?idrarım da koyu gercekten..neyse nasip kısmet.....hhaftasonuna adetimi bekliyorum 28 günde bir oluyordum son zamanda 26 günde bir olmaya başladım bu arada....

evet canım ya...normalde beta hcg olmadan çıkmaz ama iki testte de silik vardı eşimle ikimiz de gördük..ama çok silikti ve ilki hemen netleşti o sonradan belirdi...ben de o zaman kan testine gerek duymadım..sonra kanamam oldu..düşük yapıyom diye drye gittim ultrasonda göremeyince kan testi istedi onda da çıkmadı..yani çok ilginç bi şey yaşadım ama çatlamamş bi yumurta var dedi yani döllenmemiş sanırım onun yuzunden herhalde öyle gözüktü hatta dr bana sen tahlilzede olmuşsun dedi...çünkü psikkolojim tam iyiye giderken beni alt üst etti..artık idrar tahlili hayatta yapmam, ogün çok ağladım....
ama ertesi gün kendime geldim...yani olmamış bi şey için hayal kırıklığıma ağladım belki,utandım hatta...ya dedim olduğu halde kaybetseydim,o da olabilirdi,düşük yapsaydım daha kötüsü bi kaç aylıkken kaybetseydim,tam umutlanmışken...herşey bzim için,her şeyin hayırlısı dedim..çok şükür sağlıklıyız....şimdi yenilendim,içime yeni umutlar serptim...şimdi rahatım yani...bizim bebiş belki de biraz nazlı:)ne zamn isterse buyursun...

canım ya cok uzuldum. ama bende senın bu yasadıklarının bır değişiğini yasadım. bende nısan ayında hamıle kaldım ben bıde vajınısmusluydum düşün yani... neyse benım adetım gectı 8 gun boyle buralardan fılan okuyorum belırtılerı tam bana uyuyor dedım bı test yapayım ama hıc umıdım yok ıkı tane aldım bılerek testı bozuk mozuk olur dıye bı yaptım ıkıncı cızgı sılık cıktı acık pembe amann dedım bozuk bu dıgerını yaptım oda aynı sonra burda okudum sılık cıksada hamıle kabul edılıyormus alla alla dedım nasıl olur.. neyse kan testı yaptırdık beta hcg cıktı 122 fılan , ıkı gune bır gıttım kan verdım bızım bebek gelısmıyormus yavas yavas oldugu ıcın dusukle sonuclanıcak doktor dedı ay ben bı uzuldum yanı hıc hayatımda okadar aglamamıstım ertesı gun basladı kanamam 10 gun surdu o sure ıcerısınde sureklı kan verdım baktılar çok hızlı bır sekılde düştü değerim.. sonra ben bu sıte sayesınde vajınısmusuda yendım:) ıkı aydır da normal bı sekılde bebek çalısmalarımız suruyor folık asıtede basladım. diğer türlü bu cocuk nasıl olduysa suan olmaması ıcın bı sebep yok dıyorum.. kısmet meselesı.. meleğimizi beklıyoruz beklemeye devam edıyoruz ...

X