En erken hamilelik belirtileri

ndkcim Çatlamış yumurtan çalıştıysan ne güzel işte inşallah hamişsindir

salı günü gittiğimde 1 tane yumurtan gelişiyo ama istenilen kıvamda değil şuan demişti ya. dozumu düşürmüştü tekrarrr. bugün gittimmm bi baktıı o gelişen yumurtan atılmış dediiii :KK43:(( bu ne demekkkk. akşam çatlatma iğneni vurun dedi bitane daha oluşmuş yumurtaa erken oluştu bu ay dedii. akşam vurulcam 5-6 gün boyunca sürekli ilişkiye girin dedi bayramdan sonra tekrar gideceğim bakacakk. bu yumurta atılmış demek ne demekkk boşa mı gitti yani yumurtammm ayy çıldırcamm çok kötü oldummm :KK43:((

canım yumurtan atılmış demek yumurtanın tüplere gecmesi sanırım. yani yumurtalıktan tüplere atılması bildiğim kadarıyla.sorun yoktur hayatım korkma. sıkma canını. umarım onun üzerinden 36 saat gecmemiştir. acaba ne zaman atıldıki

canım yumurtan atılmış demek yumurtanın tüplere gecmesi sanırım. yani yumurtalıktan tüplere atılması bildiğim kadarıyla.sorun yoktur hayatım korkma. sıkma canını. umarım onun üzerinden 36 saat gecmemiştir. acaba ne zaman atıldıki

canım salı günü gittiğimde 1 tane sağlıklı yumurtan oluşmuş demişti ama perşembe gel dedi bakalım ona göre çatlatma iğneni yapalım demişti. yani 2 gün önce ogün zamazingo oldu bizde dün de oldu :eek:bugün sabah baktı yumurtan atılmış dedi yakalayamadık dedi. ama bitane daha var dedi çatlatma iğnesini vurul akşam dedi bugünde dahil olmak üzere 5 gün boyunca sürekli ilişki dedi. ya atıldı demek yok oldu anlamına gelmiyomuu? tüplere geçtiyse muayene de göremez dimii. ya tüplere geçtiyse çatlatma iğnesi vurulcam bugünn bebek olduysa zarar vermesinn? ayy offfffff

Şekerler günaydın eğer mucizem gelirse bu ay bilinki yumurtlama önemli değil hala umut yok ateşimde yüksek devam ediyor poliçelerim var o yüzden geç yazıyorum

canım salı günü gittiğimde 1 tane sağlıklı yumurtan oluşmuş demişti ama perşembe gel dedi bakalım ona göre çatlatma iğneni yapalım demişti. yani 2 gün önce ogün zamazingo oldu bizde dün de oldu :eek:bugün sabah baktı yumurtan atılmış dedi yakalayamadık dedi. ama bitane daha var dedi çatlatma iğnesini vurul akşam dedi bugünde dahil olmak üzere 5 gün boyunca sürekli ilişki dedi. ya atıldı demek yok oldu anlamına gelmiyomuu? tüplere geçtiyse muayene de göremez dimii. ya tüplere geçtiyse çatlatma iğnesi vurulcam bugünn bebek olduysa zarar vermesinn? ayy offfffff

tatlım o kadar ayrıntısını bilemiyorum. sen bi dr arasanda sorsan. ama yakalayamdık demesi yani çatlatmak için zamanını kacırdık demek. zamazingo oldu diyorsun. ay belkide yumurtan catladı ve tuttu bebek. sen sor dr a en iyisi. riske girme. aynen o işin oldugunu filan söyle. şüphenide belirt ama sakın utanma haaa

salı günü gittiğimde 1 tane yumurtan gelişiyo ama istenilen kıvamda değil şuan demişti ya. Dozumu düşürmüştü tekrarrr. Bugün gittimmm bi baktıı o gelişen yumurtan atılmış dediiii :KK43:(( bu ne demekkkk. Akşam çatlatma iğneni vurun dedi bitane daha oluşmuş yumurtaa erken oluştu bu ay dedii. Akşam vurulcam 5-6 gün boyunca sürekli ilişkiye girin dedi bayramdan sonra tekrar gideceğim bakacakk. Bu yumurta atılmış demek ne demekkk boşa mı gitti yani yumurtammm ayy çıldırcamm çok kötü oldummm :KK43:((

canım ya üzülme inşallah iyi bir şeydir ama anlamadığım yumurta kaç kez oluşuyo çok cahilim ben bu konularda ya

Kiz ndk yumurtan atlamis ve sen o gun ve ondan sonraki gun iliskide bulunmusun..bendede oyle oldu ve tuttu ayy kiz bu ay senden cok umutluyum bebisim..insallah tutmustur..,

tatlım o kadar ayrıntısını bilemiyorum. sen bi dr arasanda sorsan. ama yakalayamdık demesi yani çatlatmak için zamanını kacırdık demek. zamazingo oldu diyorsun. ay belkide yumurtan catladı ve tuttu bebek. sen sor dr a en iyisi. riske girme. aynen o işin oldugunu filan söyle. şüphenide belirt ama sakın utanma haaa

sordu zaten ilişkiye girdinizmi hiç dedi salı çarşamba girdik dedim he iyi dediii. bikaç tane daha yumurta varmış biri de olgunlaşıyomuş onun için çatlatma iğnesi vurulcamm ama bebek tuttuysa bu iğne napar onu bilmiomm :çok üzgünüm:

ayy kiz ndkcim bide ikiz oluyomus.. :) ahhaha

olurmu ki öleeee ayyyyyyyyyyyy, bak dediki doktorumm yumurtluyosun şuan dediii ilişkiye girdinizmi dedi evet dedim sürekli girin dedii ama çatlatma iğnesini de diğer oluşan yumurtam için vurcak. öyle olurmu kii yumurtluyosam başka bi yumurta da çatlatılırmı kii ay varya kızlarrr okadar stres yapıyorum kiii tutuluyorum doktorun yanındaa o ne derse hee diyorumm. size soruyorumm kusura bakmayınnnsenağlama

olurmu ki öleeee ayyyyyyyyyyyy, bak dediki doktorumm yumurtluyosun şuan dediii ilişkiye girdinizmi dedi evet dedim sürekli girin dedii ama çatlatma iğnesini de diğer oluşan yumurtam için vurcak. öyle olurmu kii yumurtluyosam başka bi yumurta da çatlatılırmı kii ay varya kızlarrr okadar stres yapıyorum kiii tutuluyorum doktorun yanındaa o ne derse hee diyorumm. size soruyorumm kusura bakmayınnnsenağlama

canım o çatlatma iğnesini genelde yaparlarmış. dr sana senin yumurtalar catlamıyor dedimi önceden. belki bu ay kabugu incedir ve catlamıştır. :teytey:

Ndkcim eger o yumurta tutmussa bisey olmaz bidaha catlatma ignesi vurulursan.doktorun eger tutmamissa ikinci yumurtayi kacirmayalim diye yapiyodur o igneyi.. ama eger ilk yumurtan tutmussa ikinci yumurtan zaten dollenmez.. ve vurdugu igne sadece hormon ignesi ve zararli degil.. senin vucudun o LH hormonunu az urettigi icin yumurtan gelismiyordu..o sana o hormonun ignesini yapiyor ve zararli degil..zaten hamile kalmamissan ikinci sansi kacirmayalim istiyor doktorun.

cANIM BENİM..ÇATLAR TABİİ 2.YUMURTANDA İNŞALLAH İKİZİN OLUR BENİM EŞİM İKİZ:))))))BENDE DEDİĞİM GİBİ OLACAK BAŞI ÇEKECEKSİN HEPİMİZ PITIR PITIR DÖKÜLECEĞİZ :nazar:

ayyy kıslarr siz olmasanızz ben ne cahil karı olarak kalcaktımm, belkide tutmuştur diyosunuz heee :sm_cool: peki doktorum onun atıldığı yeri göremiyo dimiii...
rabbim hepimizin yüzünü güldürsün bu ayy inşallahhh.

mavişcim maaşallah kıss o ne öyle 3 kereee, fazla abartmayın bee kalitesi düşer kocanınn kaydirigubbakcemile3 bide ağrı olur sende. vur deyince öldürmüşsünüz haa kaydirigubbakcemile3 allah azminizin mükafaatını versin inşallah

canım o çatlatma iğnesini genelde yaparlarmış. dr sana senin yumurtalar catlamıyor dedimi önceden. belki bu ay kabugu incedir ve catlamıştır. :teytey:

çatlamıyo demedii, çünkü çatlayıp çatlamadığını göremedi yavaş oluşuyo dedi tembel yumurtaların dedi ilk muayenede hemen iğneye başladık. inşallah olmuştur yaa ayy nası umutlandım şimdi :lepi:

kızlar bu ay ümitli değilim ben krem kullandın çünkü o da engelliyormuş bıraktım kullanmayı ama hayırlısı bakalım inş bu ay çok hamiş çıkar benim regl 17 veya 18 gibi :teytey::teytey::teytey::teytey:

günaydın cici anne adayları, dünkü yazımı hatırlıyorsunuzdur umarım ndk ve handan hatırlıyorlardır eminim, dayanamadım dünakşam test alıp yaptım ve negatif çıktı, sekizinci haftanın içersinde şüphelendiğim tarihten... sizce bu sonuç kesinmidir

günaydın cici anne adayları, dünkü yazımı hatırlıyorsunuzdur umarım ndk ve handan hatırlıyorlardır eminim, dayanamadım dünakşam test alıp yaptım ve negatif çıktı, sekizinci haftanın içersinde şüphelendiğim tarihten... sizce bu sonuç kesinmidir

kesindir canımm, artık rahat oll hamile değilsinnn rahatlaaa yok sende bebekk. mutlaka çıkardııı:lepi:

Kız ndk sana bişey sorucam bende yarın doktora gitçem banada belki çatlatma iğnesi verir nerden alıcam onu sen nereden alıyon bulamayanlar varmış o iğneyide ondan soruyom

X