En erken kacinci gunde test yapilmali

Sende ne var ne yok nasılsın bugün

sabah yine mide bulantısı başlamıştı cnm leblebi yedim hafifledi. ama dün akşamüstüden beri baş ağrım vardı oda geçiyo yavaş yavaş. yarın bat artık hayırlısı :)

Son düzenleme:
ayy andean, canım belirtilerin ve idrar testindeki 2. çizgi hamile olduğunu gösteriyor, hadi hayırlısı.
beklemekte çok zor,
en kısa zamanda netleşir durumun inş.

ayela inş. sende güzel haber alırsın bu ay ve diğer arkadaşlar, hepiniz inş.

arkadaşlar bahsetmiştim daha önce, progesteron değerim
düşük çıkmıştı, bu da kalitesiz yumurtlamaya işaretmiş ve sanırım bu yüzden
rahimde kanama alanı oluşmuş,
çok araştırdım nette ama bulamadım,
çevrenizde böyle bir şey yaşayan var mı? rahimde kanama alanı ne kadar tehlikeli olabilir ki?

ayy andean, canım belirtilerin ve idrar testindeki 2. çizgi hamile olduğunu gösteriyor, hadi hayırlısı.
beklemekte çok zor,
en kısa zamanda netleşir durumun inş.

ayela inş. sende güzel haber alırsın bu ay ve diğer arkadaşlar, hepiniz inş.

arkadaşlar bahsetmiştim daha önce, progesteron değerim
düşük çıkmıştı, bu da kalitesiz yumurtlamaya işaretmiş ve sanırım bu yüzden
rahimde kanama alanı oluşmuş,
çok araştırdım nette ama bulamadım,
çevrenizde böyle bir şey yaşayan var mı? rahimde kanama alanı ne kadar tehlikeli olabilir ki?

canımcım öncelikle çok teşekkürler bitanem. inşallah en kısa zamanda netleşir de artık yarın büyük gün. beklenen bat günü geldi niyahet. kan değerlerim de inş iyi çıkar da bebiş bu sefer tutunsa bari annesine :) geçen ay ki yumurtam biraz inatçıydı döllendiği halde tutunmadı ve gitti :) bu sefer ki uysal olsa da tutunsa annesine üzmese keşke :)

cnmm benim kalitesiz yumurtlamanın en büyük nedeni prolaktin hormonu. yumurtayı baskılıyo ve gelişmesine engel oluyor. geçen ay prolaktinimi tedavi ettirmemiştim doktor ya yumurta kalitesizdi ya sperm dedi. ama eşimde problem olmadığını eskiden doktora gittiğinde testlerden biliyoruz. ve bendeki prolaktin hafif yüksek olmasına rağmen yumurtamı kalitesizleştirmiş. o yüzden cnm prolaktin değerine baktır en kısa zamanda. geçen ay yumurtlama akıntım bile yok denecek kadar azdı. bu ay prolaktin ilacı ile yumurtlama akıntım bile çoktu. bakalım inş sağlıklı hamişlik olur bu sefer..

Kizlar artık gecikmenin 6. Gunune girmiş bulunmaktayim :) yarın denize gitmeyi düşünüyoruz girsem sorun olur mu acaba aklıma geldi de

cnm uygun olmaz bence. biraz daha bekle ileride olası pişmanlıklar yaşamamak için. yarın sabah da benim test günüm ben de şimdiden sabırsızlanıyorum :)

Ben de seninle bir heyecanlanıyorum valla canim yaa sonucu hemen yaz girip bakarım arada

Ben de seninle bir heyecanlanıyorum valla canim yaa sonucu hemen yaz girip bakarım arada

canımmm uyurken kabus gördüm resmen. aynı gerçek gibiydi hayır olsun şu mübarek günde. sabah kalkıyordum test yapmak için wcye. bi de ne göreyim benim kırmızılar gelmiş üstüne her tarafım batmış çıkmış :KK43: çok kötü bir rüyaydı. saat de 5.30dan geçiyordu. uyandım daha yatalı 4.5 saat olmasına rağmen resmen hemen wcye koştum. aslında bu kadar sık idrara çıkmam ilk kez oldu ve akşam bilerek çay bile içmemiştim gece tuvaletim gelmesin de erken kalkmayayım diye. :) sanırım sık idrara çıkma seferleri de başlayacak bundan sonra

Kızlar ya gece bir an uyandığımda karnımın alt tarafında sancı vardı. çok hissettirdi uyku arasında. çok kötü oldum ilk kez böyle şeyler oldu bana çünkü.

ve kalkar kalkmaz testimi yaptım kızlar. tabi ki o kabustan sonra uykuya tekrar dalmak kolay olmayacaktı. içimi rahatlatmak için koştum test yapmaya. ve 2. çizgi 2 gün önceki testime oranla daha koyu çıktı kızlar. yine silik çizgi ama iki gün önce daha açık tonlardaydı ve de bu sevindirici. çünkü batım bugün :) inş böyle artarak devam eder kızlar hep yaaa :)

Hanımlar bugün değişiklik yapayım dedim bugünkü testlerimi size göstermek istiyorum.. Fotoğraflar çok net olmayabilir :)

$23062013344.jpg

$23062013340.jpg

$23062013345.jpg

kızlar dün geceki yaşadığım sancı dış gebelik belirtisi olabilir mi acaba ya :KK43: bende olmayan şeyler bunlar çünkü. dünden beri de kasıklarımda ağrı oluyor. biraz önce de göbek deliğimin hemen altında iğne batma hissi duydum. korkuyorum açıkçası :KK43:

kızlar dün geceki yaşadığım sancı dış gebelik belirtisi olabilir mi acaba ya :KK43: bende olmayan şeyler bunlar çünkü. dünden beri de kasıklarımda ağrı oluyor. biraz önce de göbek deliğimin hemen altında iğne batma hissi duydum. korkuyorum açıkçası :KK43:

sen neden stres yapıyorsun bu kadar:KK20: hamilesin yani beta hcg olmadığı sürece asla o test 2 çizgi çıkmaz değerin de güzel çıkacak hem bak görürsün yarın kan testi ver bence güzel şeyler düşün güzel şeyler olsun içini ferah tut yavrun seninle yarın kan testi ver bence bu mübarek kandil gecesinde rabbim dualarımızı kabul etsin herkesin berat kandili mübarek olsun

canım bence de bak adet günün hala pozitifi test yapaıp öğrnen çoğu kişi zaten silik çizgi ile öğrenmiş. testler o kadar hassas değil. bence de artık kan testini yaptır böyle daha çok stres oluyorsun bebeğini de üzüceksin. hem testlein çok net bence. kasık ağrısı dün beni de korkuttu acile gidicektik az daha son anda geçti. karnımda benmde batma var resmen dün yaşadıklarımı tarif ediyorsun. bende ekstra korkunç bir akıntı vardı 3 4 defa günlük ped değiştirdim. adet olsam da doktora gidicem çünkü kötü birşeyler var gibi bacaklarım da o kadar çok ağrıdı ki anlatamam size.

Son düzenleme:
sen neden stres yapıyorsun bu kadar:KK20: hamilesin yani beta hcg olmadığı sürece asla o test 2 çizgi çıkmaz değerin de güzel çıkacak hem bak görürsün yarın kan testi ver bence güzel şeyler düşün güzel şeyler olsun içini ferah tut yavrun seninle yarın kan testi ver bence bu mübarek kandil gecesinde rabbim dualarımızı kabul etsin herkesin berat kandili mübarek olsun

cnm evet hamilelik var sanırım :) ama cnm beni şüpheye götüren şey dün geceki sancım. dün bi de kabızlık oldu ilk kez onun gaz sancısı da olabilir mi acaba dedim. gerçi kimyasal gebelikten sonra dış gebelik olma ihtimali az gibi sonuçta tüpler tıkalı olsa geçen ay tüplerden geçemezdi döllenmiş yumurta değil mi? böyle düşünerek kendimi rahatlatıyorum cnm benim.

cnm görev yaptığım yerdeyim şu an ve burası çok küçük bir ilçe. kan testi haftada 2 kez yaptırılıyor burada. çarşamba bide cuma günleri. o yüzden çarşambayı bekleyeceğim. daha büyük bir yere gitmek ise 80 km uzaklıkta :) hem diyorum ki bat bugün nasıl olsa. çarşamba günü 3 gün geçmiş olacak. bi de cuma yaptırırım 5. gün olur. hem 2 güne bir katlayıp katlamadığına bakarım hem de cumartesi doktora görünürüm. planlarım böyle cnm :)

Son düzenleme:
Allahimmm bildiğin hamissss:KK49: maşallah sana canım yaa:nazar: en kısa zamanda kan testi yaptiriyosun artık ya neyi bekliyosunnnn

cnmm ben şimdi kan testi yaptırsam doktor sonucuna bakarak diyecek ki ya çok yeni bir gebelik ya da sağlıksız bir gebelik. çünkü bugün bat olduğu için değerim öyle 300lerde birşey çıkmayacak kesin. ve doktor değere bakarak konuşacak benim de moralim bozulacak. en azından 3 gün geçsin ki sağlıklıysa hamileliğim, değerlerim de katlar ve biz de değere bakarak yorum yapabiliriz. geçen hafta arkadaşım hamile olduğunu söyledi. adeti 2 gün gecikmiş 600 e yakın çıkmış sonucu. ben bhcgde daha 3 basamaklı bir sayı bile görmedim :))))
o yüzden beklemek istiyorum cnm benim....zaten üstte de yazdığım kan testi burada haftada 2 gün yapılıyo burada. büyük bir yere gitmek de istemiyorum yolculuk etmek de kritik olabilir en azından 1 hafta sonra mecbur gidicem acele etmeyeyim.

canım bence de bak adet günün hala pozitifi test yapaıp öğrnen çoğu kişi zaten silik çizgi ile öğrenmiş. testler o kadar hassas değil. bence de artık kan testini yaptır böyle daha çok stres oluyorsun bebeğini de üzüceksin. hem testlein çok net bence. kasık ağrısı dün beni de korkuttu acile gidicektik az daha son anda geçti. karnımda benmde batma var resmen dün yaşadıklarımı tarif ediyorsun. bende ekstra korkunç bir akıntı vardı 3 4 defa günlük ped değiştirdim. adet olsam da doktora gidicem çünkü kötü birşeyler var gibi bacaklarım da o kadar çok ağrıdı ki anlatamam size.

cnm sanırım ben gece gördüğüm rüyanın etkisiyle kendimi karamsarlığa soktum :) tamam rahatımmm :) dün gece de 1 e kadar ben balkonda şortla çorapsız durmuştum ayazda onun da etkisi olmuştur belki sancılarda. iyi düşünmek istiyorummm :)))))

X