En iyi bebek şampuanı

Kalpsev

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Eylül 2023
64
16
27
En iyi bebek şampuanı ve bebek deterjanı hangisi siz hangisini kullanıyorsunuz. Yeni doğan için en uygun hangisi

Bebek deterjanı içeri temiz olarak Dalan zeytinyağlı granül sabun tozunu öneririm 2 sene kullandım bebeğime. Şampuan olarakta mustelayı çok övüyorlar içeriği temiz diye ama ben mustela kullanmadım, milli bebe şampuanımız dalini almıştım bir sıkıntı yaşamadık hala da devam :)

Bebek camasiri icin her zaman granul olanlari kullandim marka fark etmedi hangisini bulduysam dalan, dalin vs. Ama sampuan icin mustelayi gercekten tek gecerim. Iki cocugumda da alerjik reaksiyonlar vardi mustela stelatopia serisini kullandim ve cok memnun kaldim. Bebegin cildine uygun olani secebilirsiniz.

Ben şampuanda koku sevmediğim için minoris aldım. 10 aydır kullanıyoruz daha yarı bile olmadı. Çok bereketli 😁. Yenidoğana kokulu şampuan önermem. Konak da olmadı. Bi arkadaşım mustela hediye etti. Güzel ama kokusu çok ağır geliyor bana

Şampuan bioderma abc deterjan da siveno, green clean, baproy hangisi indirimdeyse

Önceliğiniz temiz içerik olmalı bu hassas minnoşlar için ayrıca kimyasaldan ne kadar uzak tutarsak o kadar iyi. Mustela kullandım sonra ecowell e geçtim şu an çok memnunum . Deterjan için ise green clean ile başladım sonra fiyatlar yükselince moms green e geçtim ama şimdi bitmek üzere ve siveno alacağım. Çünkü suyumuz dolayısıyla kuruyor kıyafetler kötü oldu. Bu konuda instagramda temiz içerik öneren çok tatlı bir bayan var incelemenizi öneririm.

doğumdan önce mustela aldım ama ben en çok dalinden memnun kaldım konak vardı dalin geçirdi çok iyi geldi cildine de 🤗

Ben mustela kullanıyorum kötü diyemem ama kendimde denedim göz yakıyor hafif bir daha almam. Mustelanın losyonu cildindeki sivilcelere falan baya iyi geldi ama. Dererjan olarak ıni bayb yenidoğan kullanıyorum kokusuz şuanlık memnunum

Biz babydream almıştık içeriği hoşuma gitti çünkü. Bir gün kazara kullandım ve gözümü yaktı. Gerçekten yıkıldım diyebilirim. İlk duştan kimbilir kaçıncı ayına kadar kullandık çünkü. Şimdi vücuduna gene sürüyorum çünkü içeriği gerçekten güzel ama saçına sürersem gözüne gelmemesine çalışıyorum ya da hipp kullanıyorum saça.

Mustela konak için kullandık. Az bir şey vardı. Zeytinyağı daha etkili oldu ama azaltmaktan ziyade yenisinin çıkmasını engelledi.

Hipp- şampuan. Vücuda olmuyor sanırım. Güzel kokulu ama saçları düzleştiriyor. Sanki çok temizliyor.

Dalin- aşırı kurutuyor öbürlerine nazaran. yenidoğana kullanmam.

Deterjan:
Bugüne kadar Ebebek kendi markası, şok kendi markası, Eyüp sabri Tuncer granül, Migros minies, Roxy granül, dalini kullandım. Memnum olmadığım hiç olmadı. Herhangi bir reaksiyon oluşturmadı.

Mustela iva natura nivea johansons minies diye ilerledik sampuanda. Mustela ve nivea en çok kullandıklarım oldu. Tekrar alsam nivea ya da minies alırım benimki artık büyüdü. Ama ilk 6 ay hep mustela aldım. Sonra iva natura aldım 1 yaşa kadar sonra da zaten saldım azcık nivea aldım. Sonra saçlarının ekstra karıştığı bi uzunluk dönemi vardı ve taratmıyodu o ara johansons aldım çok kremli. Sonra miniesten devam.

Deterjan da granül kullandım hep dalan duru karışık. Ama duru bence en güzeli.

Bubchen kullanıyorum en iyinin o olduğunu düşünüyorum tertemiz içerik. 6 yıldır tüm çocuklarıma kullanıyorum saçları ipek gibi hepsinin :)

Deterjan olarak bor on kullanabilirsiniz.
İçerigi tertemiz ama 60 derece de yıka çamaşırları.
(İcindeki koku bastıran zararlı kimyasallar, diğer zararlı kimyasallar olmadığı için)
60 derece de yıkamazsan performans alamazsın.

şampuan yukarıda arkadaşların yazdıklarının hepsini kullandım. Deneyip istediginde karar verebilirsiniz.

X