En iyi bes uygulaması

Clarkkent

Bir kedi annesi...
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2017
3.338
5.645
29
Arkadaşlar dünyaya gelecek olan kızımın eğitim harcalamarı için ileride üniversiteyi kazanırsa ve farklı bir ülkede ya da özel üniversitede okumak isterse diye bir bes hesabı yapmak istiyorum. Kendi adıma yapacağım. Hangi uygulamayı kullanmalıyım? Fonları en iyi yönetebileceğim, her ay isteğim doğrultusunda güncel fonlara geçebileceğim, kullanımı kolay uygulama var mıdır? Önerilerinizi bekliyorum.

Ya da bes yapma, şundan yap diyebileceğiniz varsa ona da bakabilirim.

Arkadaşlar dünyaya gelecek olan kızımın eğitim harcalamarı için ileride üniversiteyi kazanırsa ve farklı bir ülkede ya da özel üniversitede okumak isterse diye bir bes hesabı yapmak istiyorum. Kendi adıma yapacağım. Hangi uygulamayı kullanmalıyım? Fonları en iyi yönetebileceğim, her ay isteğim doğrultusunda güncel fonlara geçebileceğim, kullanımı kolay uygulama var mıdır? Önerilerinizi bekliyorum.

Ya da bes yapma, şundan yap diyebileceğiniz varsa ona da bakabilirim.
Hayat sigortası diye bir şey var, sigorta acenteleri aracılığıyla yapılyor, bankalar yapıyor mu bilmiyorum. 12 yıl ödeme yapıyorsunuz sonra parayı fonların getirisiyle beraber toplu veriyorlar. TL, dolar ya Euro olarak seçenekleri var (baştan seçtiğiniz para birimini soradan değiştiremiyorsunuz o yüzden iyi düşünüp seçmelisiniz.) Bunu da bir araştırın isterseniz. Bir de bankaların kumbara hesapları oluyor ama onlar hakkında çok bilgim yok.
Uygulama olarak bilmiyorum çünkü bende de bes veya hayat sigortası yok ama fonlar hakkında bilginiz yoksa Bes 101 kanalı var burada sadece bes fonlarıyla ilgili bilgiler paylaşılıyor ona bakabilirsiniz. Bir de Cihat E. Çiçek kanalı var orada da bes harici fonlar hakkında bilgi bulabilirsiniz ayrıca genel piyasa koşulları hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz.

(Yatırım tavsiyesi değildir)

X